Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
30. apr 2010

a tak tak my sme logovali a baby su het tak zaplňame stranky jedna radosť 😀

olifcek
30. apr 2010

ani ja niesom do raka, hehe...asi preto, ze uz par dni svieti slnko, tak postupne opaluje...a obe vieme, ze biela odraza slnko, takzeeee 😅

hehe, len nech cumakuju x;o)) hlavne Olivku pocut, ale nebadat 😵 😵

a uz opat papame..ale len tak, ze potiahneme, prehltneme, ideme driemkat a zas...hehe....teraz si ma bude strazit, nech nezdrhnem x;o)

olifcek
30. apr 2010

gari ale Tobi ma nadhernu pusinku....a fakt tak pokojne posobil

inak..Ty si schudla, vies o tom? som nestihla povedat, bo v strese z malej som bola...

garonka
30. apr 2010

olif no presne teraz si ťa nepusti že aha to čo za teta bola? ta ma mala na rukach 😀 😀 😀

i my sa vieme predvadzať ale som bola prekvapena že bol ticho 😅

garonka
30. apr 2010

olif ja a schudla ježišiiiiiiiii kriste šak to mam jedny nohavice do tepla lebo šecko mi uzke ale kozy mam poriadne no des
ale riť ako kufor pre desať člennu rodinu 😅

šak nabuduce pôjdeme najprv na baget tak pokočikujeme

no to ma moju pusu 😀 inač vyška, vaha a oči ma po tatovi ale povahovo bude po mne nervak ale dnes som žasla, že je ticho no nechapačka tak to asi preto lebo sa neukaže pred babou že reve 😀

olifcek
30. apr 2010

gari gentleman uz od utleho veku? x;o)) nechal Olivku vykricat sa? x;O))

gari no teraz ma Oliv drzi veru a nepusti, hehe...nemusim, moze teraz, co len chce, lebo som spokojna, vyvencena a konecne s Tebou, chi

garonka
30. apr 2010

a Olivka je nadherne dievčatko užasne okale ma 😵 😵 😵 😵 mohla si byť dlhšie na tom wecku 😅

garonka
30. apr 2010

olif 😀 😀 😀 😀
a ja tak vysmiata a drahy sa ma pytal Ty čo? si niečo pila? a ja že prečo? oči ti žiarka lička maš červene a i nos 😀
no ta ne? šak som bola na stretku konečne a on že ma v pondelok odnesie na Kvp k tebe pokočíkovať neni problem 🙂

olifcek
30. apr 2010

gari 😵 😵 aaa niesi taka ako tu o sebe pises x;o) modelky niesme, ale ani ropuchy nem x;o)

veru, najblizsie rovno bageta, paq cca hodko pokocikujeme a paq zdrhnem dom x;oD ked uz bude este teplejsie, tak budem v pohode i na lavickach kojit, takto stale bojim, aby prievan mechytila

garonka
30. apr 2010

olivka tak jemne kriči ako spravna baba 😉

olifcek
30. apr 2010

gari jeeeeej...a o kerej? bo my mame to hlupe ockovanie medzi 13.00-15.00, fnuk...tak by sme mohli hodku predtym, nez pojdeme, a mozes s nami, aspon mensi stres pre mna to bude...chjo...

garonka
30. apr 2010

baget a aj zmrzka jo?
ta videš pri fontane nebol flek a ak hej tak po jednom sedeli ale ono by bolo fajn keby nefukalo a aby nedostali naši drobci prievan toho sa i ja bojim

olifcek
30. apr 2010

gari dlhsie? saq by im odisli ludia z ajdy, alebo zavolali socialku na mna 😀 😀

olifcek
30. apr 2010

saq ked uz bude tpelejsie, tak i k jednej osobe sadneme, saq co..prehodim plienku a bude 😅

garonka
30. apr 2010

jaj očkovanie ja som zabudla to neva?
a v pondelok ake počko? ty furt predpovedaš a trafiš sa
ta i tak na obed jak dnes?
alebo radšej hociktory deň po očkovani?

olifcek
30. apr 2010

gari veru, kuracia baget v cerealnom pecive, taaaak moc som sa na nu tesila...neva

garonka
30. apr 2010

šak i ja budem kojiť ale si videla ten maly chrust nevedel čo chce až vo vyťahu začal jačať 😅

garonka
30. apr 2010

a ja na baget zabudla 😅 ja som myslela na zmrzku 😀 😀 😀

garonka
30. apr 2010

idem po baterku notebook končiiiiiiiiiiii jaj

a hej hej baby ostatne vy kde ste? logujete hej? a my už doma 😝

olifcek
30. apr 2010

zatial to vyzera tak, ze v pondelok teplo takmer ako dnes, ale lahky dazd...hmmm...

dali by sme kocikovanie od 12.00-13.00, paq skocili ockovat, paq dom...ale uvidime, jak to pocasie...a mozeme i k nam a nakojis maleho, az bude hladnuckyyy

olifcek
30. apr 2010

mali by sme chodit v rovnakom case von, nech sme tu paq vsetky spolu, ze? 😝

garonka
30. apr 2010

daždik mi nevadi aspoň vyrastiem 😀
no to by šlo šak sa dohodneme presne teším 😵

olifcek
30. apr 2010

i ja tesim...tak rychlo to zbehlo...je super nekocikovat stale len sama 🙂

garonka
30. apr 2010

no nie a to ani nesme od seba ďaleko to i ja sadnem na bus a som hore na KVP raz dva užas
ešte blumka sa prida a babska jazda 😀

garonka
30. apr 2010

a my už hore nehajame nejaky somar vonku pušťa petardy no hura a ja som len malinko otvorila okno lebo bolo tu dusno
tak dam papať a šup do obchodu

garonka
30. apr 2010

moja idem ja zastavim sa večer že čo tu nove lebo babce loguju 😀

olifcek
30. apr 2010

mne mm prisiel praaave , tak ideme kecaaaat, ine sa itakneda... 😕

laxity
30. apr 2010

olif...ti závidím, ten môj mm išiel na školenie príde až neskoro večer ☹

my sme mali dnes krásny dník...doobeda na prechádzke a aj poobede na dlhej prechádzke...mamina si aj zmrzku dala 🙂 . Teraz sme už okupané, napapané...už len zaspať 🙂

a ja si môžem ísť dať super večeru-zapeká brokolica so zemiakmi 🙂 🙂 🙂

olifcek
30. apr 2010

laxi ale zajtra som cely den ,,iba,, s olivkou, hech...

laxity
30. apr 2010

olif...aj ja ☹ , bo on má víkendové školenie, domov sa príde iba vyspať 😒 , ale zajtra idem od rána našim...budeme grilovať, tak sa moc teším 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre