Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

tatiana1985
5. máj 2010

zdravim februarovky maminky 😉

laxity
5. máj 2010

toto sú tie slabšie 😒

svetlankat
5. máj 2010

Vlastne su to tie iste ako ma mami, len asi o radu nizsie.Nie?

katina2209
5. máj 2010

baby a co je to ta zumba? matesl tusim pisala ze idu dnes o siestej 🙂

svetlankat
5. máj 2010

Jasne, dakujem Vam tak skocim do metra a budeme mat nove so zarukou. A nepocujes ine deticky? Byvate na sidlisku?

laxity
5. máj 2010

svetlankat...to sú tie čo vravela mam, že sa rušia, ale my sme zatiaľ problém nemali...susedia majú iné značky vysielačiek, tak sa nerušíme...a vieme, že ich tiež používajú...boli sme na spoločnej návšteve, kde sa napojili tri vysielačky naraz 😀

alex
5. máj 2010

Jani v Pengyme na Wolkrovej.

Baby takto spí moje dieťa, ale nevolajte na mňa sociálku, jemu sa tak dobre hajká 😅 😀

laxity
5. máj 2010

kati...zumba je druh tanca, nejaký latino neviem...tanec s aerobikom by som povedala....či???? 😀 😀 😀

svetlankat
5. máj 2010

Aha, dikes

maminnka
5. máj 2010

Laxi, dobre vediet, ze sa nerusite s inymi znackami. Ja som tiez uvazovala nad tymi, co mas ty, ale napokon sme kupili tieto, hlavne kvoli dosahu, kedze ich pouzivame hlavne u svokrovcov a ti maju zahradu, kde travime vela casu, dlhu az 200 m.

maminnka
5. máj 2010

Alex a kde je Jakubko? 😀 😀

zoska
5. máj 2010

kati, strasny zivotny pribeh, ako zo zleho filmu 😔

garon , mm ma narodky tiez 8.6 😉

mala je nejaka zvlastna, zasa toho moc nenspala v noci, ulozila som ju 21.30 a 23.00 uz bola hore a od 3tej do 5.30 bola hore vkuse, potom na brusku zaspala do 8mej
teraz sa po hodinke zobudila na balkone, sega sa jej venuje...

a volala som svokrovi, ze mame uvitanie do zivota a potom posedenie, ze ci dojde a ze jasne...tak som na neho spustila, ze zijemem v tom istom meste, ze mala ide mat 3 mesiace a videl ju len trikrat, ze uz ju ani nespozna, ze sa ani neukaze...a on stale tu svoju pesnicku, ze mm mu povedal, ze si nema robit s nou program bez nas...tak som mu povedala ze Nelka za to nemoze co mu on povedal... a povedala som ze hocikedy sa ma ozvat a prist
to bolo posl. raz co som urobila tento krok, ak sa neozve budem to brat ze nema zaujem a aj mu to v sobotu pred mojimi rodicmi poviem
a strasne mi odlahlo, ked som to vsetko nanho vychrlila 😉

svetlankat
5. máj 2010

Aj mne ide o zahradu na chalupe, aj dom tam je dost dlhy, je to ten typický slovenský dom, dlhocizny. Takze asi sa nam viac hodia tie lepsie. Ci?

janielah
5. máj 2010

Alex 😀 ja ho tam tiez ani nevidim 😀

tak sa skusim opytat v tejto sportovej hale...keby bol lepsi cas, tak by sme sli spolu ?

olifcek
5. máj 2010

kukuuuuk 😵

kati 😢 😢

svetlanka neva, snad najlizsie skocime do mesta vsetky 😵 juuj koliky ☹ my sme ich nastastie nemali....myslim...

olifcek
5. máj 2010

ai takto pod dekou? 😀 😀

svetlankat
5. máj 2010

Olif to budem velmi rada ked to vyjde. Ja uz cakam kedy tie koliky prejdu, dufam ze uz coskoro.

olifcek
5. máj 2010

pozeram, ze moncicaci zmizli...zuci maaaas? 😉

lenica81
5. máj 2010

sveti, ja odkedy davam anticol tak mame od vecernej koliky pokoj...

alex... 😀

a baby telefon mam ten, co je k angel care monitoru, dobry je... 😉

blumka
5. máj 2010

sevas kocky...
my sme dnes spali do osmej, s dvoma prestavkami 😀 😀 😵 ale pomedzi to bolo krochkanie a pucenie tak sme mali taky hlucny spanok vsetci, ale aspon dlhy 😀

aj ja idem dnes na zumbu, minule jak som bola som bola total mokra, ale tak som bola prijemne po tom unavena..je to super...a tiez by som povedala ze to je latino-aerobic 😉

co sa vysielaciek tyka, je dobre mat taku co ma aspon 2 kanaly ak nie viac, aby nahodou aj sused nemal rovnaku a budete pocut cudzie dieta 😀 ja tu moju davam juli do kocika ked spi na balkone, ked spi dnu tak ju ma v postielke, ked chodime na chaty tiez ju nosim, ma dobry dosah, takze ja mozem byt vonku a deti dnu

blumka
5. máj 2010

jaj, kocky, svokra predava dom, teraz tu boli zaujemci, bolo by fajn keby sa to predalo..drzte palce 😉

svetlankat
5. máj 2010

Blumka drzim palce a aku znacku mas? a kde chodis na tu zumbu a o kolkej? Aj ja by som sla keby to bolo po sestej.

svetlankat
5. máj 2010

Leni diky, ja davam malej espumisan, beriem biogaiu ale nejak nepomaha. Tie place su fakt uz niekedy o drzku.

svetlankat
5. máj 2010

Teraz uz taha malinka druhu hodinku na balkone, celkom dobre. Aspon mam cas tu trosku s vami pokecat.

olifcek
5. máj 2010

moja stale len veda mna, ci pri mne bude hajat, to je uz nefer

olifcek
5. máj 2010

ale som rada, ze ju mam, je to moje srdiecko 😵 😵

svetlankat
5. máj 2010

No nasa ked je hore, musim sa jej stale venovat, aj ked place tak ockami len na mna kuka.

svetlankat
5. máj 2010

Ale je to super pocit, ze sme pre ne tie naj, no nie? Zlaticka nase

blumka
5. máj 2010

svetlanka ja mam fisher price...
zumba: http://www.zumba-kosice.sk/index2.html su tam rozne terminy a tusim aj nove pridava...

svetlankat
5. máj 2010

Asi som glupa, neviem co to je to fisher price, vsetky tie zumby su dost daleko, trepat sa z jazera...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre