Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
30. máj 2010

to prve je Petik, druhe Natalka 🙂

laxity
30. máj 2010

mam...ozaj aká štíhlučká oproti mojej 🙂 fúha...no neviem 😕

olif...ďakujem, za to ďakujem mojej sestre...aj za tie úžasné fotečky čo mi robí 🙂

selyma
30. máj 2010

jeeeej, skoro som uhadla, len ja som tipovala naopak, najprv Natalka a potom Petko

laxity
30. máj 2010

mam...peknééé, ja som to ešte aj mm ukazovala či vidí rozdiel a nič 😀 ...krásna podoba 🙂

blumka
30. máj 2010

@maminnka keby si nenapisala ze mame najst rozdiel tak si myslim ze to je jedno dieta...uzasna podoba 😅

laxity
30. máj 2010

naša sa už začala rehniť od včera...sa na nej nasmejeme 😀 ...robia pokroky tie deti 🙂

olif...a čo máš to video s malou ako sa rozprávate, tak naša to začala robiť hneď na druhý deň...neviem či Olivku počula 😕

maminnka
30. máj 2010

ani moja serstra neuhadla, myslela, ze to je Natalka na oboch fotkach 🙂 este testujem babky, ci ca chytuia,. ale im som nepisala, aby nasli rozdiel, to iba vam, nepoznate tak moje deti 🙂

maminnka
30. máj 2010

prepacte tie preklepyyyy...

Natalka zacala chytat veci do rucicky... a uz aj paradne šticujeee, aúúúú!

selyma
30. máj 2010

koho tipujete ze vyhra tanecnu šou?

blumka
30. máj 2010

no...este slova mojej kamaratky fyzioterapeutky, ktora sama lieci skoliozy uz aj dvojrocnych deti, ktore vznikli aj zo skoreho posadzovania deti: "kazdy umelo vytvoreny sed je na prd..v takomto obdobi ma byt dieta na rovnom alebo cas od casu v "gulke" (mysli sa tym v satke alebo ergonomickom nosici) "

zucana
30. máj 2010

jeeej jake fotky pekne laxi aj tvoj ama brusko a trosku mischelinky 😵
a maminka uplan podoba
mala uz spi bola unavenucka....
ale za pol hodku je asi hore 😎
inak tu bolo pekne dneska a boli sme aj na horach aha par fotiek pred domom 😉
a toto nas cakalo doma ked sme prisli 😵
a taketo sme kupili plavky a takto kukali telku 😀

granado
30. máj 2010

baby zajtra si pozrite palbu ☹ 😠

granado
30. máj 2010

@blumka veď to aj vo mne to vyvolalo až strach 😨

blumka
30. máj 2010

@granado a co tam? 😕

zucana
30. máj 2010

inak 9.5. sme vazili 6430 a vcera 6800 😅 a to papavala kazde 4 hodiny 😎

zucana
30. máj 2010

a inak nam asi uz idu zuby 😕

granado
30. máj 2010

videla som iba uputavku, ale čo tam robili s deťmi, že lietali a krutila si ich dolu hlavou všeliako 😒

maminnka
30. máj 2010

Granado, ja tu Palbu radsej pozerat nebudem, lebo podla mna je to sialene a vsetky matky, co toto urobia svojim detom, by sa mali dat psychicky vysetrit!!!! ludom uz fakt sibe. Ja som velmi tolerantna osoba, ale toto uz prekrocuje hranice zdraveho rozumu.

maminnka
30. máj 2010

na internete kolovalo pred par tyzdnami take video z toho "cvicenia", o com bude rec v Palbe. Pre slabsie povahy neodporucam.

granado
30. máj 2010

no moj názor, že takýto ludia by sa mali dať liečiť a matka ktorá im poskytne dieťa na taketo pokusy patrí do basy 😠

maminnka
30. máj 2010

Granado, to robia priamo matky so svojimi detmi!!! Akoze na budovanie dovery!!!

blumka
30. máj 2010

hej? to bude? bola tu na konovi o tom diskusia tusim sa to vola ze Lietanie miminiek alebo tak nejako...no...akoze podla mna tyranie deti 🤐

maminnka
30. máj 2010

sorry za tie vykricniky, ale riadne ma to vyviedlo z miery-

zucana
30. máj 2010

pre boha to co robia s tymi detmi 😠

blumka
30. máj 2010

ludia, my mame v spalni 21 stupnov a Juli je len v bodynku, ma uplne hole nozicky a je taka teplucka ze az...prikryla som ju deckou ale sa mrvila, odkryla som ju tak si spokojne odfukuje...co ja mam za studeny odchov doma 😅

granado
30. máj 2010

na budovanie dôvery?????

maminnka
30. máj 2010

a to ste vcera videli v spravach, toho 4 rocneho chlapceka, zavisleho od fajcenia? A rodicia aki hrdi na neho boli?!

blumka
30. máj 2010

@maminnka to som videla a ze odvykal 5 mesiacov jeden od nikotinu...hroza des

maminnka
30. máj 2010

Blumi, paradny studeny odchov... aj ja sa snazim otuzovat... napriklad pancusky davam az ked mrzne. Niektore deti v skolke nosia pancuchace este stale...

blumka
30. máj 2010

mami, ale to zas mame problem v lete, lebo nam je stale horuco 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre