Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. jún 2010

tu vonavku uz vydrazili za 15eur...ved to sa uz absolutne neoplati...

olifcek
18. jún 2010

kupila som si ju za 27,44eur vratane postovneho a balneho, 100ml...z www.gorila.sk 😵 😵

laxity
18. jún 2010

ahojte 🙂

tiež si myslím o tom článku to čo blumka 😕 , každý si bude presadzovať to svoje s čím pracuje 😒

@olifcek balík je poslaný, do IP ti pošlem presnú sumu a č.u., potom daj info, či balík prišiel v poriadku 😉

Moja malá zase ráno hrozne plakala a to tak 20 minút po papaní a presne aj včera dvakrát to tak bolo, čo to môže byť? únava...alebo žeby už zúbky? blumka vieš prosím poradiť, alebo ešte ďalšia skúsená maminka 🙂

maculik
18. jún 2010

dobre ranko 🙂
tak som akurat ulozila maleho, mm vzal Adelku do mesta, isli mi pre rifle do obchodu, kde som ich kupila, lebo mi ich este skracovali, a na nakup. Ja idem trochu upratat a najest sa.

kocky, ja som sterilizovala a nikdy nic malej z toho nebolo, ani mne (ked som dojedla). mala som to uskladnene v chladnicke, nie v spajzi, a vzdy po otvoreni som jej dala z tej davky len raz (max.2x, ak to mala na obed aj veceru), ked nedojedla, uz som to neskladovala, bud som to dojedla alebo vyhodila. Sterilizovala som to tak, ako sa bezne zavaraniny - viecko aj flaska uplne do sucha poutierat, aby to dobre chytilo, ak to potom pri otvarani "nestuklo", tak to nebolo dobre chytene a zavarene, vtedy sa to nema jest.

A dr mi poradila, ze ked davame drobcom jest taketo zavarene jedlo a aj detske vyzivy, tak ak zvyknu ze nedojest na jeden krat, tak odobrat pred papanim polku alebo proste urcite mnozstvo do inej misky, odtial davat jest, aby sa lyzicka so slinami z ust nedostala do celeho jedla a v pripade, ze to este ostane do druheho dna v chladnicke, tak tam vlastne nema co "pracovat" a rozmnozovat (myslim tym tie sliny a pod). Jasne, ze toto len pre malinke deti, ked uz zacnu lozit a pchat do ust vsetko, tak si myslim, ze az taky vyznam to nema.

@olifcek to si super kupila, ja by som tiez hned si ju kupila, ale mam este takmer plnu + inu a este jednu spec.len do vlasov, tak by som asi mala pockat, kym ich miniem 😅 🙂

olifcek
18. jún 2010

@laxity DAKIIIIIIIIII

@maculik NO A MNE SI VNUKLA MYSLIENKU STRIEKAT TO LEN DO VLASOV, HEHE x;o)

laxity
18. jún 2010

aj ja pozerám, že parfém do vlasov....to je super, bo keď je moc teplo....len čo keď ja sa ani veľmi neparfémujem kvôli malej 😕

maculik
18. jún 2010

@olifcek do cerstvo umytych je super, potom to dlho vonia. Ja sa planujem znovu zacat na telo vonat, ked ma Petik prestane ocucavat 😀
inak, minule som ho nechala, nech mi cumle bradu (tak cucal, ze mi bolo az smiesne a naschval som ho nechala) a zrazu vecer pozriem a tam 2 fialove cucfleky 😅 😀 Tak som chodila asi 4dni s tym, skoda, ze som to neodfotila, vyzeralo to, akoby som dostala od niekoho... 😀

maculik
18. jún 2010

ja mam tento, to je spec.do vlasov
http://www.looneo.fr/parfum-femme/chanel-chance...

olifcek
18. jún 2010

@maculik jj, i oliv vie fajne cucfleky narobit, jeje....a ako kryzie do palca ked ju drzime na rukach, bojim az zubky bude mat, ufff

a veru, napadlo mi, ze do mokryyyych....super, ze si to potvrdila

a ten original do vlasov...uz fajne vyzera, musi uzasne voniat 😵

garonka
18. jún 2010

dobre rankooooooooo

joj to zas toľko stran mam dobiehať? nechce sa mi lebo kym dočítam nabehnu zas ďalšie 😅

ja som si ešte ak som bola tehu do vlasov striekala parfem lebo mi bolo veľmi zle 😅 a teraz sranda ako mi Tobi vlasky ovoniava a ja mam toľko tych parfemov že nestíham striedať, Kenzo, Davidof, Dolce a Gabana, Hugo Boss ja som skratka maniak 😀

zoska
18. jún 2010

@maculik tu vonu poznam, krasna je 😉
tiez som trosku maniak do parfemov, teda skor moj muz, skoro z kazdej sluzobky mi doniesol, teraz uz nie, lebo je prec kazdy tyzden, to by som mohl predavat 😀
teraz mam otvorenych parfemov 5ks, jeden este zavrety a 2 som darovala mamine, lebo uz som ich mala dlhsie a moc som ich nepouzivala- hypnose od lancome- to som si kupila ja a moc som sa netrafila a deep red od hugo boss- ten od mm, ale strasne silny, tak som ho pouzivala len v zime obcas

garonka
18. jún 2010

ja tu samaaaaaaaaaaa? 😕 😀

maculik
18. jún 2010

@zoska no moj mm to iste, skoro z kazdej sluzobky mi doniesol nieco, az som mu povedala stop, ved kto to ma vynosit 🙂 On to berie podla seba, lebo on si strieka dost vela, ale ja si nemozem tolko, lebo mi je potom zle. Takze jemu sa minaju rychlo, ale mne pomalicky. Aj ja som uz segre dala, aj svagrinej jednu.

boze, tu sa uplne ochladilo, fuka, zatiahnute, zima a ide aj prsat. A Petik malo buval, ach jo...

zoska
18. jún 2010

@maculik 😀 😀 😀 oni su tí naši mm asi naklonovaní 😀
aj moj toho na seba strieka vela, ked som bola tehu tak sa musel ist castokrat umyt a potom som mu nabalila vonavky do auta a vonal sa az ked odisiel z domu

inak vonavky som mu tiez uz stopla, no a minule mi doniesol triko a bluzku z espritu z letiska, a celkom sa trafil do vkusu 😉

zoska
18. jún 2010

@garonka ne ne ne to ja mam pocit, ze ked mi dieta zaspi a dojdem sem tak tu nikoho niet 😕
a potom si tu trpim samomluvou 😀

garonka
18. jún 2010

@zoska no môj mm mi zo služobky nosil kupeľne oblatky a kadejake hrnčeky i pohare tak som stopla že čo som ja stara baba? 🙄
tak jeho argument, že nevie čo chceeeem a darmo mu vravím, že mam rada parfemy, šminky, oblečko 😀

aj vy hajate? my sme na balkone od desiatej ale to už smetiari nas dvakrat zobudili 😠

olifcek
18. jún 2010

my prave zaspavame na prsniku...a kukame jojku, idu podvodnici, ja take rada kukaaaam x;o)))

poobede pojdeme po mm a paq asi do galerky, snad nebude prsat este stale nemam nic na den otcov, glg...

mne mm moc nekupuje, nevie, co bych si priala...sama to neviem...tak ked, ideme spolu kupit abo poslem link, ze co chcem 😀

zoska
18. jún 2010

no už sme hore 😒 zasa iba hodinku spala...ja si možem hodinky nastavit podla malej 😅
mm dnes pride skorej domov, už okolo tretej, ak nebudu zapchy pod strečnom, na Myjavu nejde nakoniec, lebo hlasia lejaky, tak tiež vyštartujeme kdesi do obchodu, lebo nemam anu ja nič pre neho ku dnu otcov 😔 ani ma nic nenapada 😒
ale rozmyslam nieco s tou fotkou kde si hladia z očí do očí čo mam v albume, ale to už do nedele nestiham 😠

garonka
18. jún 2010

@olifcek jeej Macko pu to jake zlate 😵

zoska
18. jún 2010

@olifcek to su 2ks za 5 eur 😕 hmmmm 😀

blumka
18. jún 2010

caves..polka bytu upratana, uz aj puding sme s Terezkou navarili aj polievku som stihla...uff...akasi som sikovna dnes 😀

garonka
18. jún 2010

my tu mame zajtra v Košicoch pochod v ružovom, že proti rakovine prsníka príde i Puškarova, Polnišova už nestihla 😀

a inač i Moravcova je maminkaaa, ma Karolinku s mierami , 2950 g a 48 cm 😵

blumka
18. jún 2010

olif, ked brazdis mimibazar, ak natrafis na poharik so slamkou na pitie s nejakym princeznickovym alebo barbie alebo aj hocijaky iny ale dievcensky motiv hod mi link...dikyyy 😉

garonka
18. jún 2010

@blumka puding mňam 😝 😵 😵 😵

zoska
18. jún 2010

@blumka nechces prist ku nam? bolo by tu toho vela na upratanie.. 😀

zoska
18. jún 2010

inak neviem ci mam davat malu este do lehatka 😕 strasne sa taha do sedu a neviem ci je to dobre, aj v kociku uz strasne dviha hlavu a hrud, asi aby videla vonku 😅
na poslednej fotke v mojom albume to vyzera akoby sedela, ale ona je v lehatku a takto sa dviha a naklana dopredu 😨

olifcek
18. jún 2010

@blumka ku nam mas blizsie ako ku @zoska potrebujem uprataaaat i zaplatim

garonka
18. jún 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre