Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
21. jún 2010

nas maly tiez vcera objavil, ze sa da aj na brusko otocit 🙂 a odvtedy to skusa stale znova a znova, az je problem ho obliect ci prebalit, co je stale vykruteny 😀 takze olif, aj tvoja to urobi coskoro.. ani nebudes vediet kedy.. ja som tiez cakala, ze uz by mohol a on stale nic.. a zrazu bol na brusku 😵

lenica81
21. jún 2010

@olifcek 😢 drzim palceky, nech to dopadne dobre...

nas Vilko zatial iba na bok, ale uz v poho tak vydrzi aj dlhsie... a z bruska na chrbatik sa uz obratil viac raz, len furt ma problem s rukou, co mu zavadzia... a musi sa samo certit, lebo v klude to nejde... 😀

olifcek
21. jún 2010

@lienka2 my mame zabavku nozicky, takze...x;oDD tie uz v kazdej moznej i nemoznej polohe zuzleme x;o))

laxity
21. jún 2010

@olifcek to mi je ľúto, držím palce aby to dobre dopadlo... 😔

laxity
21. jún 2010

@andrea2603 no krásny párik....myslím, že po vás bude nasledovať Tobi a Olivka 😉

olifcek
21. jún 2010

@garonka a nevies, kde na nete sa da urobit hrncek s fotkou?

olifcek
21. jún 2010

@laxity hehe

jaja32
21. jún 2010

Ahojte, skúste túto stránku: http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-matersk...
@olifcek zamestnávateľovi musím podať ešte nejakú žiadosť?.... uff, nejako som sa pozabudla

blumka
21. jún 2010

@olifcek, dufam ze brat bude ok... 😔

olifcek
21. jún 2010

@jaja32 poslat len, ze od xx.xx.xxxx ziadas o rodicovsku dovolenku do veku troch rokov veku dietataa to xx.xx.xxxx a priloz i rodny list, ak ho uz nemaju

laxity
21. jún 2010

@olifcek ty ešte rýchlo ponakupuj bo potom už to asi nebude také jednoduché keď bude rodičovská 😀

laxity
21. jún 2010

@olifcek brat sa asi 3.7 ženiť nebude, ale budeme sa modliť nech všetko dobre dopadne, svadba teraz nebude dôležitá, ale jeho zdravotný stav 😔

olifcek
21. jún 2010

@laxity 😀 😀 mm povedal, ze peniazkov mame dost, a to mi mal akoze zakazat nakupovat...aspon som ho o to poprosila 😅

olifcek
21. jún 2010

@laxity ved to, ved to...len, ze ma plany, tak duufam, ze bude vsetko ok...10m, to je ako 5 poschodi x;o(((

jaja32
21. jún 2010

@olifcek ďakujem 🙂
Treba na sociálnu poisťovňu aj nejakú prihlášku.... ja som to robila po narodení dieťaťa.... Dnes som si tam bola potvrdiť papiere pre UPSVaR... nič mi nehovorili. Mamičky, dúfam, že nevadí, keď vás tu občas vyruším...som taký votrelec. Jednoducho ďaleko od rodičov, žiadne mamičky na okolí... manžel v práci..... ☹ , tak si to tu veľmi rada čítam.... kontakt so svetom 😉

laxity
21. jún 2010

@olifcek u nás je to sakra rozdiel keď dostávam materskú....bo naše výdavky boli doteraz 1200 Evri keď som zarábala normálne a teraz keď mám materskú, tak nič moc o 200 Evri menej...ale stále mm vraví, že sa máme super...pokiaľ sa dá ísť aj na nejaký ten výlet, nákupy... 🙂

zucana
21. jún 2010

olif sak uz chytate a papate nozicky my zas to nie...ale ak sa mi podari dam ti video ako sa vika toci ked ma tie lamaze na nozickach to sa vzdy otoci....

laxity
21. jún 2010

@jaja32 nevadí a kľudne sa treba pridať častejšie 😉

laxity
21. jún 2010

@zucana no inak za tri hračky toľko peňazí, to si si pekne buchla po vačku 😀 a ktoré si kúpila? To je vhodné už teraz pre detičky? 😕

zucana
21. jún 2010

kupila som tie zavasovacie....
strana 2
http://www.lamaze-italia.it/prodotti.php?cod_op...
knizku slonika a konika 😉

olifcek
21. jún 2010

@jaja32 ak si zamestnana, poriesi v SP praca...ale este jeden papier si sama zanes do socialnej...dostanes ho na UP, je to A4...
@laxity tak, tak..ja mam celu MD pre seba a oliv x;o) mm, ze peniazky, co mam na ucte su moje a malickej, a tie, co ma on, ze su spolocne...uzasny je...ale jasne, nevyuzivam jeho ucet x;o) staci, ze lincujem ten svoj..mm, ze ale ved to je podstata zeny, nakupovat...

inak...uz nakupujem obliecky, aby bolo jasne, hehehe...na mimiaukcie...uz mam jeden 7 dielny set za 13eur, dalsi za 5 eur a v dalsom vediem, ze 13,5 eura...ale ked on pridem, nebudem riesit, staci, co mame x;o)))

@zucana lamaze...vidis? uz sme dlho nemali na nozickach a rucickach x;o))
tie lamaze hracky su krasne, ale nekrestansky drahe...

mmaarrttiinnaa
21. jún 2010

zuci krasne su tie hracky 🙂

blumka
21. jún 2010

baby, uvarila som Terezke caj, ona sa napila a vravi: "hm, dobe pivo" 😅 😀 😀 akoze neviem odkial to ma lebo u nas doma sa pivo nepije 😅

zucana
21. jún 2010

@blumka 😀

svetlankat
21. jún 2010

@olifcek drzim palce, nech to nie je vazne.

svetlankat
21. jún 2010

@blumka 😀

blumka
21. jún 2010

no a prave vosla do kuchyne ze aha mami ja som saso...a cely pusa aj krk a lica pomalovane modrou ficou 😕 chvalabohu su to zmyvatelne fixy, uz je aj umyta.

laxity
21. jún 2010

@olifcek pošli link čo dražíš 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre