Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
30. jún 2010

@laxity to uzzzz...jej jakto uslo, a malinka uz pije z flasky?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
30. jún 2010

@matesl nie nepije, ale zajtra bude musieť 😀

blumka
30. jún 2010

@maculik mm ti kupil casopis..napis mi de ti to mam poslat 😉

teuska
30. jún 2010

no tak mi uz sme po ockovani, maly teraz plakal ostosest ☹ Na tu hlavicku nic nehovorila, on ju na brusku pekne drzi, aj rucky dava pred seba........ ako casto a na ako dlho davate babatka na brusko?
Babenky mne este stale nekazala nic malemu davat, bude mu este stale stacit mliecko?

maculik
30. jún 2010

@blumka jeeej blumi, dakujem 😵
poslem ip

inak, Petrik spal 3h, to sa este nestalo cez den, asi tym ockovanim. Zobudil sa s teplotou 38,4, takze cipok este nedavam, uvidim o chvilu. T eraz sa hra.

blumka
30. jún 2010

@teuska jasne ze mu staci 😉 v pohode az po ukoncenom 6. mesiaci, nemas sa kde ponahlat 😉
juli je na brusku skoro stale co je hore...ja ju dam na chrbat ale ona sa uz prekoprcne, potom sa zlosti, tak ju dam zas na chrbat a tak dookola kym sa nepyta na ruky alebo spinkat...

@maculik rado sa stalo 😉

teuska
30. jún 2010

@maculik vcera som tu nebola, tak dnes.....vsetko najlepsie petkovi k meninam, nech je zdravy a stastny
my sme zatial bez teploty, od akej teploty das cipok?

@blumka dakujem 🙂

maculik
30. jún 2010

@teuska no uz som dala, uz sme mali 38,6 😒 do 38,5 by som nedala.
a dakujem a tiez Petulkovi len to naj k meninkam 😵
@blumka u nas je to tak isto, dam ho na chrbat, tam nie je spokojny, tak sup na brusko, tam sa chvilu hra, potom zacne vystrkovat zadok a davat sa na bok, ale nejde mu dalej, tak sa jeduje a tak dokola. Ale smiesny je, ako taka mala husenica, ked tu ritku vystrkuje a vlni sa 😀

zoska
30. jún 2010

ahojky 🙂
bola som pozriet nasich na vidieku 😀 byvaju teraz na dedine v jednom dome o znamych, lebo prerabaju byt... no a tkto sme sa hojdali na hojdacke, aj tam zaspala... potom blaznenie v perinach
mala spala klasicky 40minut po kzdom krmeni... uvidime aka bude noc, uz spi dnes nejako skoro 😕
dufam ze nebude v noci robit rošošo, že je vyspata o 01.00 🙄

inaaak ste sa bavili o palacinkch...aha aku veceru som vcera robila 😉
ja robim palacinky od oka, tiez obcas aj s celozrnnou mukou, inak davam hladku.... 😉

blumka
30. jún 2010

@zoska, ja z tej tvojej Neli nemozem, ona ma taky super usmev 😵 😵 az sa mi verit nechce ze ta tak zlosti, nevymyslas si nahodou 😅
@maculik, aj Juli je ako taka husenica, par cm sa jej podari preplazit ale potom sa zlostiiiii a najlepsie je ze to skusa aj v noci ked spi na brusku a prebera sa 😅 no mne vtedy do smiechu nie je 🙄 obcas sa jej podari prekoprcnut aj na chrbat a vtedy je klud

garonka
30. jún 2010

sme domaaa a hajame 🙂 ocko je v tesku na nakupe nech zajtra nehladujeme 😀
@zoska mňam fajne palacinkoš a s jahôdkami mňam mňam
Nelka je aka vysmiataaaaaa 😀 😀 😀

garonka
30. jún 2010

@matesl nechce mi nijak vodu piť a musíme, ale cez ten čarovny hrnček mu to ide ale potom sa nervači 🙄

blumka
30. jún 2010

ja nemozem jahodky, zadne ovocie okrem bananu a ani zeleninu ☹

laxity
30. jún 2010

@zoska jéj super vegetík ako pozerám 🙂

ja robievam tieto palacinky už dlho a mm neskutočne chutia 🙂 , ale myslím, že presne tento istý recept písala @blumka

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5654

Natálka už spinká pol hoďku, idem pomaly aj ja, tak sa tu majte pekne a ja sa paq ozvem 🙂

laxity
30. jún 2010

a ešte som zabudla Natálke sa veľmi páči prevaľovanie sa z chrbátika na brucho...hviezda v postieľke nič iné nerobí...je úžasná, už ani na sekundu nemôžem od nej 😕

blumka
30. jún 2010

co tak asi robi @olifcek

zoska
30. jún 2010

@blumka no mama mi tiez vravela, ze to vyzera akoby som si vymyslala, ale zazila tu uz par noci a pochopila 😀 Nelča sa furt rehni ked sa jej niekto venuje...ale ked ma blbu naladu tak staci aby som sa otocila a uz mrnci a robi mostiky 😅

blumi a to uz stale nebudes moct jest taketo veci, ci len docasne?

garonka
30. jún 2010

@blumka olifke som volala ale nedvihla mi dufam, že su oki lebo sa nehlasiiiiiiiii

laxity
30. jún 2010

nejaké foto aj ja posielam 😀

zoska
30. jún 2010

@laxity jj vegetik bol dnes, trosku som si oddychla 😉

laxity
30. jún 2010

@garonka aj ja som písala @olifcek a nič...

blumka
30. jún 2010

@zoska len pocas pelovej sezony...teda v podstate cele leto ☹ mavala som to aj v detstve a puberte, ked som zacala byt alergicka na pele, tak sa mi skrizili alergie aj s ovocim a zeleninou...a teraz sa to vracia...je to na prd, lebo akurat teraz ked je vsetko cerstve..
@garonka potom daj vediet ked sa ozve...mam na nu cislo ale nebudem ju otravovat..isto je toho na nich vela.

zoska
30. jún 2010

@laxity aká parádnica, a na tej prvej foto fajne leharo 🙂

blumka
30. jún 2010

@laxity aka jahodka 😵

laxity
30. jún 2010

@zoska aj to treba 😉 , ja budem asi oddychovať teraz pár dní 🙂

laxity
30. jún 2010

@zoska čistý chalan však? 😀

laxity
30. jún 2010

@blumka piškótka bola doteraz a od včera jej vravíme jahôdka 😀

blumka
30. jún 2010

@laxity jj sa jej to hodi 😀 krasna je...

zoska
30. jún 2010

@blumka juuj tak to je blbe, to je fakt teraz je vsetko cerstve...no ale aspon ze to nieje trvalo cely rok, sice malautech ale aspon nejaka 😉
inak myslim, ze @olifcek ma toho asi vyse hlavy...to preberanie z narkozy u maleho babatka musi byt zvlastne a nevyspytatelne...verim ze sa ozve ked bude Oliv fit, napapana a spokojna...uz aby to bolo 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre