Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. júl 2010

boli sme v tej nemocke este doobeda...chcela som im volat, ci fakt dnes, no, ked to tam napisali...a aha, zbytocne sme prisli....bol tam primar, ale nebol nejak ochotny kuknut malinku, nech to mame zasebou, ze zajtra, akozeeee.....

paq sme sli do prace manzela, paq na onedik...oliv bola ako medik...cestou z nemocky do prace mm hajala, tam sa neskor prebudila, usmevy na kazdu stranu, kecanie vo velkom....paq som ju vybrala z manduci, mm ju mal pri sebe...a ked sme sli prec, opat do manduci, o chvilku uz aj prsicko...prisli sme do restiky, sadli si, malicka sla z manduci do ruk mm, chvilku sa hrali, pozerala na vsetkych, vsetko, kecala x;o) no a paq sme sli papat....samozrejme, ze zacala hlatat, natahovat rucky, ze i ona chce....tak som ju musela dat na prso, prehodit cez nas samozrejme plienku...chvilku sme sa este hrali, usmievali na seba, kecali spolu, potom som uz papala a aj olivka a zaspala...spinkala, tak sme ju nebudili kvoli manduce...ale vzala som si ju na ruky a sli do mesta 😅 presli sme sa, dali kofcu, pockali, kym prejde dazd, hehe...a sli na zastavku...oliv stale hajala, tak sme i do busika sli tak, ze mm vpre,d sadol si, prisla som, sadla som si a prebudila sa az 5minut od domu 😀 niesla som ju cosi okolo hodky a pol 😅 😅

olifcek
5. júl 2010

boli sme vonku ca 4.5hodky x;o) v restike uz druhy krat x;o) v minule sme i prebalovali v restike, dnes az doma 😅

lenica81
5. júl 2010

@olifcek pekny dnik za vami... moj mm akurat opravuje defekt na kociku, tak hadam zajtra pojdeme na prechadzku rano normalne... a maly si mrnci... skusa, aky ma hlas... 😀

svetlankat
5. júl 2010

Caute baby, fuha ale ste toho stihli popisat skusim prebehnut, idem dat najprv sprchu. My sme mali pohodovy vikend. Miska mala rekord v spinkani, od pol deviatej spinkala do pol deviatej s jednym papanim o piatej. No uzas. Aj nam s mm sa super hajalo. Olif mas ale vydrz v spierani, ja ked mam Misku na rukach pol hodky uz zdochinam. A to nemame ani 6 kg.

olifcek
5. júl 2010

@lenica81 veru veru....skoda len, ze na dalsi si pockame az dva tyzdne...

@svetlankat ze? v nemocke to bolo ale dlhsie veru...mame sice len cca 4700g, ale ked tak dlho, tak da zabrat riadne...mas i nejake foto z chaty?

lenica81
5. júl 2010

@svetlankat vitaj spat... joj, iny vzduch ako v meste, ze... mozno i pre to tak miska spinkala... my sme radi, ked sa zobudi na papanie a aj zaspi naspat bez saskovania... 😀
@olifcek a co ze o 2 tyzdne... 😕 a este vas tak prehnat, ti doktori... 🙄

olifcek
5. júl 2010

@lenica81 jo...zajtra ide mm do prace, odtial rovno do Noveho Mesta nad Vahom,pride odtial v nedelu okolo obeda, pripadne okolo 15tej, pobali sa do Holandska, kde leti v pondelok rano o 5.30, vrati sa v piatok v noci..takze nie dva tyzdne, ale 11 dni...az na 12sa niekam pojde.... 😢

svetlankat
5. júl 2010

@olifcek nemam mm nezobral fotak, ale o dva tyzdne ma mm dovolenku a ideme na 2 tyzdne tak urcite urobime a potom ukazem

svetlankat
5. júl 2010

Idem robit veceru, leco.

lenica81
5. júl 2010

@olifcek ja zabudla, prepac... a ako si sa rozhodla s cestou...

olifcek
5. júl 2010

@lenica81 uvidim ako to budeme zvladat same, a ked, tak v pondelok pojdeme x;o)

nechcem predbiehat, ale asi sa potvrdili slova chirurga, ze oliv bude pokojnejsia, ked bude pruh prec... 😵 😵

olifcek
5. júl 2010

babyy, brat sa prebral, snazil sa hovorit ale neslo mu, tak s nim snubenica hovorila a on prikyvoval...

olifcek
5. júl 2010

ze je stale tlmeny liekmi, ze sa i lekarka divila, ze sa prebral..ina sila vole toto....

olifcek
5. júl 2010

pis emi jeho snubenica...

pytal sa kde je a preco je v nemocnici....ked som sa ho pytala ci vie ze ho milujem tak mi len prikyvkoval hlavkou ze ano

olifcek
5. júl 2010

dalej

nechcel ma pustit domou,tak mi ruku stiskal,musela som odist tak ze som pockala kym zadriemka ale zobudil sa jak zavrzgali dvere a hladal ma

baby, ved lekari tvrdili, ze najskor o tri tyzdne sa prebudi...

lenica81
5. júl 2010

@olifcek 😵 vyhrkli mi slzy... jaky dojak...

olifcek
5. júl 2010

@lenica81 jo, i ja mam co robit...prave online komunikujeme

opat pise...

myslim si ze bolesti nevnima nakolko je tlmeny,uz vcera sa snazil otvarat ocka

blumka
5. júl 2010

hu..len tak som nakukla, idem dat spat juli..juj a co citam..@olifcek, brasko je silny..asi to mate v genoch 😉 super, super...normalne mi to zdvihlo naladu 😉

olifcek
5. júl 2010

@blumka 😵 😵

olifcek
5. júl 2010

super je, ze neprisiel o pamat...az na to, ze nevie, preco je v nemocnici, ale to sa cakalo

dalsieeee

pytala som sa ho ci vie ze ho milujem a prikyvoval ze ano,za aj on mna miluje a zas prikyvoval

rivatha
5. júl 2010

Jupiii, @olifcek , mam radost 😵 Musi byt snubenica stastna prestastna a vy ostatna rodinka tiez 😵 No a my s vami 🙂

My sme poobede vela upratovali, mame tu pekunko, chichi, hrali sme sa s Davidom a dali kaficko a raz dva bol vecer. Doobeda sme totiz od 8.30 do 11.30 zaspali s Davidom 😀 Vidno, ze je nas, zdedil to doobedne vyspavanie vikendove po nas 😀 Ani nie hodku bol hore a ked mrnkal kvoli hladu, tak sme vsetci odkvecli. Aspon sme si dokonalo oddychli 😅 Este pockam, ci sa neprebudi, a pojdeme si spravit na zajtra karfiolik 🙂

@svetlankat Ahoj naspat. Parada, ze ste sa mali pekne. Miske to prostredie teda prospelo, ked tak krasne hajala. Novy zubok jej tam nenarastol? 😅

laxity
5. júl 2010

ahojte

@olifcek veľmi ma potešilo, keď som si prečítala, že sa brat prebral...chcela som sa ťa práve dnes spýtať čo Jojka na to?

@rivatha to u nás nehrozí...že poobedný šlofík 😀

My sme boli celý deň preč...trošku po obchodoch a potom u nás v Modre na ranči pri zvieratkách na deke....veget...a zajtra tu nebudem idem ráno kaderníčke a potom do Nitry sestre na promócie 🙂

a dnes mám nové nechty...tak chvíľu budem upravená aj s vlasmi 😀

olifcek
5. júl 2010

chi...snubenica..

ked som mu rozpravala o detoch az mu slzicky vysli

olifcek
5. júl 2010

no, ked snubenica brata pisala do jojky i markuzy sama, hned sa jej jojka ozvala s tym, nech im da na seba tel.kontakt, to bolo tusim pred dvoma dnami....odvtedy nic 😖

olifcek
5. júl 2010

@laxity nebudu nechty zavadzat?

laxity
5. júl 2010

@olifcek nebudú...bo to len na moje malé nechtíky urobila francúzsku manikúru a také lepôčky 🙂

olifcek
5. júl 2010

@laxity ahaaaaaaaaa

laxity
5. júl 2010

@olifcek pošleš mi prosím ťa link na manducu ktorú máš ty? dík

laxity
5. júl 2010

@olifcek ozaj a ty si prečo začínala výživou? som sa ťa zabudla opýtať....nie mrkvičkou? Či ešte sa na ostro len chystáš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre