Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
14. júl 2010

ja mám malú len v plienke....doma mám neskutočne horúco 😠

blumka
14. júl 2010

@laxity no ved to...a este aj cez jej spanie to vychadza..no ale nevadi, poposuvam jej to...
juli sa na kupku pacilo...najprv kukala na ludi, skoro mi vyskocila z ruk jak sa metala a chcela ist aj ona ku nim..trosku som si s nou aj sadla na kraj bazena a omocila jej nozky 😀 a potom som ju dala do autosedacky zaklikla do kociara a zaspala..prvy den zaspala hned a druhy jej to trosku trvalo ale asi bola smadna, lebo sa napila a potom uz psinkala...ten ruch na kupku ju uspal, lebo tam to nie je taky ostry zvuk ale voda to nejak pohlcuje alebo co..proste dobre sa jej spalo...

olifcek
14. júl 2010

bujaka!

zoska
14. júl 2010

@olifcek 😀

blumka
14. júl 2010

@olifcek bujaka, bujaka...no ako? uz je streda, uz lepsie?
a ozi, brasko jak?

zoska
14. júl 2010

caute, uz a nam sa dostalo teplo do bytu 😠
mala vstala o 6tej, teraz spinka opat 🙂
mm je doma , lebo ide k zubarke, tak mile prekvapko ma cakalo rano...lebo mi to samozrejme zabudol povedat 😕 😅 ... vzal si rano malo a nechal ma spat do 8mej, potom ju nevedel uspat tak uz som vstala 😉

blumka
14. júl 2010

@zoska fajne prekvapko,ze? 😉 si si pospala aspon trosku...
mne tak mm dopraje v nedele...ale len dokym sa Terezka nezobudi.. 😅

olifcek
14. júl 2010

@blumka jo, len aby tu bol piatok ale po 23.00......ja sa tak bojim tych lietadiel...

brasko? lekari vraj tvrdia, ze je to zazrak, uzasne rychlo sa zotavuje... 😵 😵

olifcek
14. júl 2010

@loginka ake polievocky robis?

@blumka myslis, ze v tomto teple mozem olivke urobit kuraci vyvar? a dam jej ho izbovej teploty, co je 30 stupnov. ble

zucana
14. júl 2010

Bre ranko tak uz zas nic nemame na tvaricke co to' je teda?alergicka reakcia by tak rychlo presla?
A spime inde lebo nefuka klima na postel Priamo a spolu s viki

olifcek
14. júl 2010

@zucana NEMYSLIM, ZE TO BOL ZEMIAK....skor slnko alebo ten ekzem....

blumka
14. júl 2010

@olifcek kludne urob vyvar, oliv ti da najavo ked jej bude teply...bude to mat aj masko aj tekutiny doplni 😉

blumka
14. júl 2010

@zucana ja myslim ze to bolo slnko...a krem aky pouzivas, mozno aj to...daj aj dens viki zemiak a nechod s nou na slnko, zistis tak...ak sa vyhadze tak je to zemiak...a potom chod na slnko a uvidime

olifcek
14. júl 2010

@blumka mam jej teda i masko dat? super, urobim jej vyvar a dam do treningoveho poharika x;)) oliv ma radsej studenejsie, len sa bojim, aby mi z toho neprechladla....

blumka
14. júl 2010

@olifcek uz si jej davala nejaku zeleninku? lebo maska by sa tak malo 30 g tusim na zaciatok a to je malicko aby jedla len tak same...keby si do zemiaka zamiesala by sa ti oplatilo...
a vyvar aj Terezka pila z flasky, miesto vody 😅 a skoro studeny...nema preco prechladnut..ved ladove jej to nedavas 😉
ked si vezmes ze Juli pije mlieko izbovej teploty, ja jej vodu vobec neohrievam, nikdy som to nerobila...a raz je izbova 19, inokedy 25 a nevadi jej to 😉

blumka
14. júl 2010

baby, co ste si objednavali z peknehracky.sk ako rychlo vam vybavili objednavku? ja som objednavlaa 9.7 a odvtedy nic...pisu ze mi poslu potvrdzujuci email o stave mojej objednavky a o dostupnosti tovaru a nic...som im pred chvilou pisala, ze co...

olifcek
14. júl 2010

@blumka zeleninku este ee...ale uz cochviiile....v sobotuuuu...a presne, vyvar chcem namiesto vody, kvoli tekutinam...

maminnka
14. júl 2010

@blumka ako davas mliecko, ekd neohrievas? mas dopredu prevarenu vodu a do "studenej" ho zarobis?

blumka
14. júl 2010

@olifcek tak kludne..uvidis ci jej bude chutit 😉
ja zacnem asi v nedelu, mm chce byt pri tom, ale v sobotu ideme na chatu, tam nebudem saskovat a od pondelka budeme na tyzden bez mm tak ostava jedine nedela 😀 musim este svokre vytrhat mrkvu zo zahrady 😕 😀

blumka
14. júl 2010

@maminnka ano...tak

blumka
14. júl 2010

@maminnka ty sa volas ivana?

zucana
14. júl 2010

baby a mam jej dat ten isty zemiak?s cervenou supkou ? alebo dam vyzivku zemiak s mrkvou na skusku?a predvcerom sme na slnku neboli a tiez sa vyhadzala....ale ked si okolo ustociek robila s flaskou tak vtedy to vybehlo akoby si podrazdila pokozku
inak dnes som mala na sebe svatenu vodu
😀
bujaka

blumka
14. júl 2010

@zucana daj jej to iste co mala vcera...ked raz skusis vyzivu a raz len zemiak nezisits..mozno to je aj z vyzivy, nejaky konzervant alebo co...

olifcek
14. júl 2010

@zucana jak mala, jak mala? si si to umylaaaaaaaaaaaaa??? co by Ti na to povedala....x'oDD

zucana
14. júl 2010

oki len ten zemiak som uz aj predtym....

maminnka
14. júl 2010

@blumka ano 🙂

mimisash
14. júl 2010

@zucana a do akeho veku dietata sa to vola svatena voda? 🙂 🙂

mimisash
14. júl 2010

baby cafte,
poculi ste uz o tom ze sa da dietatu vydat tzv. medzinarodny rodny list??

zucana
14. júl 2010

@mimisash to musim zistit 😅

blumka
14. júl 2010

@zucana a aj predtym ako reagovala? lebo ak by to bola alergia tak by sa to hned po prvom zjedeni malo ukazat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre