Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
23. júl 2010

@zusika len mi rozum zastal...

a veru...i ja som oci vyvalila pri sprave s tym babom bez autosedacky a n priecesti...

zucana
23. júl 2010

ahoj zusi ako ?
olif ano 😉
no bola som kupit resp.vymenit taky stojan do kuchyne na veci a mala spala do 11.30 akoze fasa zlata a mamcu nenechala vyspinkat 🙄

selyma
23. júl 2010

@olifcek vsetucko naj k meninkam

maculik
23. júl 2010

ahojte 🙂
tak my zase otrasna noc, musela som aj mm zobudit, nech ma na chvilu vystrieda, lebo pri mne len plakal. Zaspal az niekedy okolo pol4.
Mam taky pocit, ze si na dovolenke zvykol, ze spi vedla mna na manz.posteli (mm spaval v inej izbe s A.) a teraz nechce spat mimo.

Rano sme boli kupit na letisku letenky, tak letim zajtra o 11 a vratime sa 16.8. Aby nebolo malo, tak cestou spat som zabudla odbocit na nas vyjazd, tak som isla oklukou a ako som schadzala potom z dialnice, tak na semafore som tukla do jednej tetky (Petrik hrozne reval, ja unavena z noci, bola to moja chyba). Ta na mna najprv vyletela, ale ked videla, ze som si priznala chybu a ze tam mam vrestiace dieta, tak si len napisala udaje a povedala, ze vecer sa ozve, ked to skontroluje s muzom, ze ci sa nieco stalo. Ja mam taky pocit, ze ona tam ani nic nemala, len ja mam prehnutu znacku.

Teraz maly zaspal a ja idem konecne obedovat a zehlit.

Inak, Petrik asi nevie, co s tou mrkvou robit v pusinke 😅 Uz neplace, aj by ju jedol, len on to na tom jazyku tak dlho prevaluje, az sa mu to uplne zriedi so slinami a potom mu cast vytecie a cast nejako prehltne. A hrozne dlho to trva.
Robim nieco zle? S A.som ten problem nemala, ona rovno vypluvala 😀

blumka
23. júl 2010

@zusika urcite aj saty potesia..ved pre dievcata je toho vela a take krasne 😉
@olifcek ja ten link radsej ani neotvaram ☹ a to co pisete o tom priecesti to pocujem prvykrat od vas...akoze no comment...bez sedacky 🤐

blumka
23. júl 2010

@maculik to robi aj Juli..ale len pri prvych lyzickach potom uz viac menej vie co ma robit..ale kazdy den akoby zacinala od znova 😀 nic nerobis zle, len on nevie co s tym...naucia sa 😉

blumka
23. júl 2010

a tu zasa prsi a ja som zasa chcela ist von...kurnik

lienka2
23. júl 2010

@blumka a ked spapa par lyziciek v pohode a potom zacne sa hrat s podbradnikom, krutit a obzerat.. to akoze uz nechce?

raa2
23. júl 2010

@blumka ten lepok pri nekojenom dokedy prosim ta sa ma zaviest? mozem mu uz dat piskotu do ruky nech zuzle? 🙂

blumka
23. júl 2010

@raa2 aj pre nekojene plati 7. mesiac, takze este je skoro na lepok a piskoty su uplne nevhodne lebo obsahuju cukor a cele vajce...kvoli zavedeniu lepku su vhodnejsie napr. bezvajecne cestoviny do polievocky alebo halusky 😉

@lienka2 a ked mu davas dalej tak co? vypluva alebo odvracia hlavu? ci len sa bavi? ak papa dalej tak mu daj dokym neuvidis ze je mrzuty alebo sa uz od lyzicky odvracia

raa2
23. júl 2010

@blumka ok, dik a aj s keksikami mam pockat co su vhodne od 6+ ? je to na krabicke napisane.

blumka
23. júl 2010

@raa2 ide o to aku mas predstavu o svojom dietati, teda ci chces pre neho aspon do roka bezcukrovu stravu alebo ti to nevadi..ak ti to nevadi tak daj keksiky, ale pozri ci neobsahuju lepok..ak ti to vadi tak to je jasne...na vsetko co sa tyka deti je pisane bud 4+ alebo 6+ ale treba citat zlozenie, lebo to co tie veci obsahuju niekedy by som nedala ani sebe

blumka
23. júl 2010

Juli zjedla 200 ml mrkvy so zemiakom 😕 uz som jej dala len pit, ziadne mlieko...uvidime kedy znova vyhladne 😕

olifcek
23. júl 2010

@blumka mne oliv pekne papa x;o) nevypluva...teda, ked uz nechce, da dolu podbradnik a ked jej dam, uz vypluje x;oD

mne ten zmemiak o 11.30 spapala malo, dala osm jej ale alnatura zemiak a cuketou, no a ked si pospala, zobudila sa, dala som jej este kusok, ked dojedla, malo toho bolo, mozno 50g, tak zacala plakat, chi, musela som este kusok ohriat x;o))

olifcek
23. júl 2010

ale take davky asi neda, hehe
ako vies, ze to bolo 200ml?

blumka
23. júl 2010

@olifcek lebo mam taku misku co ma 200ml, celu som navarila ze bude mat aj na zajtra a neostalo nist 😅

olifcek
23. júl 2010

@blumka 😀 😀

ja budem musiet ist este kupit nejaku alnature zeleninkovu...lebo mixer az v piatok priiide...ale mam i zemiak s maskom...to aj mozem dat uz, ci?

olifcek
23. júl 2010

j a dnes skocim do lekarne a kupim misticku i s vodou, na ohrev x;o) my papame tak, ze ja dam vo vyzivovej flasky, ohrejem vo vodnom kupeli a odtial papa

zucana
23. júl 2010

tak dnes nam moc nesmakovalo lebo sme jedli vela vnoci....takze brokolicka 😀

olifcek
23. júl 2010

@zucana 😀 😀

olifcek
23. júl 2010

@blumka a davas i vodu v ktorej sa varilo, ze?

a fakt ked uvarite, pred popucenim/mixovanim to este oplachnete pod tecucou vodou?

zucana
23. júl 2010

neoplachujem a nechavam trochu vody...
a baby tie ml zavadzaju to je ina hmotnost jedla...j to vazim a napr.120 ml malo dnes 170gramov....
ja zajtra skusim tu hraskovu vyzivu teda karfiol mrkva a hrasok...alebo radsej nie? 😕

zucana
23. júl 2010

ozik a nevadi ze ja jej to davam skoro studene???

blumka
23. júl 2010

@zucana jj len voda ma tolko g kolko ml..cim hustejsie tym bude viac vazit ako ml mat 😉 preto ma to zarziilo ze zjedla 200ml..ja skoro vzdy vazim ale dnes som nevazila , lebo som videla ze plna miska 😅
vodu davam podla toho ake to chcem mat riedke, resp. huste...a neoplachujem...
a tiez skoro studene, niekde som citala ze co je pre nas teple, pre deti je uz horuce...
zuci, podla mna cerstvy zeleny hrasok nenaduva

olifcek
23. júl 2010

jaaaj...@garonka pisala....vsetky vas pozdravuje, ze je u mamky, nema tam net, ze uz ma abstak, ze jej chybame..okna im vraj nakoniec robili vcera...ale,ze hrozne urobili parapety, ze dufa,ze to opravia...vraj su uzke a take, ze ked vtacik na ne sadne, tak padnu.. 😕

olifcek
23. júl 2010

@maculik a kam to ides? budes aj online?

olifcek
23. júl 2010

mne dnes volali od hrncekov...ze poslu az v utorok, ci pockam, alebo, ci mi maju peniazky poslat...ze im hrnceky neposlali...

laxity
23. júl 2010

@maculik preboha...aspoň, že je všetko v poriadku a hlavne, že sa Petrík upokojil...

baby ja len taká otázočka je lepšie mäso keď si chcem namraziť pre Natálku uvarené alebo nie? ďakujééém

laxity
23. júl 2010

@olifcek ďakujeme za pozdrav...podobne 😉

olifcek
23. júl 2010

@laxity ja urcite uvarene zamrazim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre