Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
4. aug 2010

@zucana ja mám túto...síce nemá kolieska ani poschodie ale som spokojná...je veľmi pevná a krásne farby 😵

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

laxity
4. aug 2010

@dorotka2 mala včera...jojo je super, teda ja som veľmi spokojná a Naty sa tiež páčilo 😵 neprotestovala...pekne s nami obedovala za stolom 😵

svetlankat
4. aug 2010

@zoska ta je sikovna, waw

blumka
4. aug 2010

@laxity to mas len ako ohradku, ze? v takom pripade ti netreba horne poschodie 😉
no, na tej fotke, terezka stvara kusky..ona s juli niekedy tak naraba ze sa bojim..ale juli sa rehoce 😀 a dakujem 😵

blumka
4. aug 2010

aha uz viem co som zabudla @zoska, mala je uzasna...len kde sa tak ponahla sak este ani pol rocka nema...sikovnica...ta ti bude behat coskoro 😉

laxity
4. aug 2010

@olifcek až teraz pozerám, že už si link posielala tej stoličky...tú ide kúpiť moja svokra Naty aby aj u nich mala 🙂 ...je fakt krásna a celé zariadenie do izby majú v tom prevedení 😵

laxity
4. aug 2010

@blumka hej len ako ohrádka 🙂 , tak určite vie čo si Terezka môže dovoliť 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
4. aug 2010

@rivatha o 3 eurá menej ako tá moja?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
4. aug 2010

@rivatha čože? ja som mala vybratú prve tu čo ty a stála 59 evri 😕 ...ale určite je lepšia keď má aj iné výhody, len táto moja kedže je drahšia je pevnejšia aspoň tak mi vravel majiteľ obchodu 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
4. aug 2010

@rivatha veď určite...tak ja som u ňho brala dosť vecí, tak myslím, že v tom nešlo iba o biznis...ale ja som prve chcela tú ale kedže ju nemali tak mi navrhol túto vraj je ešte aj pevnejšia...ale zase nemá to ostatné čo má tvoja...samozrejme hlavne, že naše deti sú v nich spokojné 😉

svetlankat
4. aug 2010

kosicke baby a kedy uz dame to stretko?

svetlankat
4. aug 2010

baby kde ste vsetky? ked som tu tak tu nie ste a ked tu nie som tak ste tu vsetky ☹

My sme dnes dost nervny asi nam zostupuju zubky. Konecne sme zaspinkali

lienka2
4. aug 2010

@svetlankat ja vzdy ked pridem tak tu nikoho niet.. moj maly este spi.. ale asi uz nie na dlho..
nervozny je tiez.. pred dvoma tyzdnami na poradni doktorka povedala, ze zubky uz onedlho vykuknu, ma tam aj hrbolceky ale zuby fut nikde 😅

blumka
4. aug 2010

ja som tu ale robime s Terezkou hada takze kym ona striha (ak sa to strihanim da nazvat) tak nakukujem 😅 a juli pluje vedla v lehatku 😀

svetlankat
4. aug 2010

@blumka my tiez pluvame, mne to pride strasne srandovne,
@lienka2 ja este tie vrchne nechcem, lebo to mi Miska asi odkusne bradavku. trosku sa toho bojim

svetlankat
4. aug 2010

@blumka tak nech sa vydari, potom daj foto vasho vytvoru 🙂

svetlankat
4. aug 2010

jeeeeeej a vykukuje slniecko, v noci bola riadna trieskavica az som sa bala a aj nas hafan sa strasne bal

lienka2
4. aug 2010

@blumka mne tak luky vcera plul miesto jedenia.. dnes mu nedavam ako si mi radila 🙂

blumka
4. aug 2010

@svetlankat joj, ak nepridem o nervy..lebo to moje dieta si robi co chce...ale tak strasne chce nieco lepit a strihat ale ona nevie tak sa potom nervaci ale nedovoli mi pomoct jej 😅 a uz isla vonku, prisla po nu velka sesternica 😀

olifcek
4. aug 2010

bujaka!

boli sme dat s oliv urobit jej pas...len jej uz bolo dlho,chcela hajat, tak som ju dala na prso v manduce o chvilku sa o rozbehlo pri okienkach a aj sme sli, oliv zaspinkavala, cize sa jej nepacilo, ze ju budim, joj..tak som sa tesila, ze vyrehnena bude, ale neva...x;o) do 30dni mi pride sms, ze je pas hotovyyy, tak uvidime, kedy to stihnu x;o)))

jaja32
4. aug 2010

ahojte, my sme dnes boli na sone obličiek a odporučili nás na nefrologickú ambulanciu ☹ máme horšie výsledky ako pre 3 mesiacmi. Od narodenia je to o kúštik lepšie.

svetlankat
4. aug 2010

@jaja32 juuuj to je mi luto.

olifcek
4. aug 2010

@jaja32 do kelu x;o(((

@svetlankat daki x;o)

svetlankat
4. aug 2010

@olifcek to som len tak nahodu natrafila, tak ze ti ta nezaujme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre