Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
2. sep 2010

@olifcek joj, ja som myslela tie plavkove plienky... 😉 ale uz mam odpovede...

olifcek
2. sep 2010

@blumka mne bude oliv chybat podobne, niesi krava, ale milujuca maminka x;o)
@laxity aj do sauny? to babo moze?

@svetlankat ja som huggies nechcela, kedze nam niesu na stehnach dobre ani tie klasicke, ble
@avaka ta zlava nie je na babylove ale na huggies,ja som to mala, ale nepouzila som,len preto, ze som sa bala, ze nam budu nedobre x;o) ale @blumka to maaaa

@blumka ked sa smiem i ja pozvat,...neva, ze moje lepidielko bude s nami na prse, ze? ja cez nas prehodim plienocku x;o)

@selyma my nemame vlnu x;o( rada bych pomohla

@ivka79 tolen musi prejst x;o)ked je drobec unaveny, nechce sa mu alahsie je poplackat si x;o)

baby, baby, babyyyyyy, Oliv sa uz snazi na 4 dvihaaaaat, ja z nej odpadnem x;o)

olifcek
2. sep 2010

@lenica81 jj, ja pomalicky docitavam a odpovedam x;o)

laxity
2. sep 2010

@olifcek tak asi áno...prve sme šli len na minútku a teraz už chodíme na 5 minút 🙂

blumka
2. sep 2010

@olifcek ne nemozes sa pozvat, lebo uz som ta pozvala ja... 😉 😝

jja
2. sep 2010

@olifcek ja ci nebudete nahodou aj v TN..by sme dali ministretko..neviem ako budete pojazdni...dokonca som zistila ze mame tu vo februarovkach aj dalsiu dievcinu z TN 🙂 tak by sme boli dve, ze @avaka 😎

garonka
2. sep 2010

babyyyyyyy vam tu vpalim ako vzduch 😀 čo obliekate svojim babätkam ak je vonku taka kosa? ja kukam do skrine a okrem teplakovej supravy nemame nič 🙄

inač ahojte 😵

garonka
2. sep 2010

@blumka, veru veru si len milujuca maminka a zvladla si to na jednotku lebo ja som zas taka citlivka, že prvykrat v škôlke by som s Tobim zostala na cely deň 😅 som na neho tak naviazana až to je zle

olifcek
2. sep 2010

@laxity macherky jedny

@blumka tsssssssssssssssss 😉
@jja no my vlakom a busom, ked tak...dohodnem s mm a uvidiiiime x;o)))
@garonka ja teplakovu supravu hello kitty od @jaja32, abo taku supravicku z dekoviny, ci co to je, co ma dlhe vlakna, darovala si nam z takeho materialu tu bielu bundicku, ak si spominas,pod to body s dlhym, podkolienky, capacky a capicu x;o)

olifcek
2. sep 2010

@garonka no a co mam povedat ja? ja isto budem plakat tyzden predtym ako Oliv do skolky pojde... 😕

garonka
2. sep 2010

@olifcek jaaaaaaj už viem viem ta bundička je skvela, taka krasna tepla 😵 sa teším, že vam je dobra cvakni v nej Olivku ta je prekrasna vo všetkom čo ma na sebe 😵

blumka
2. sep 2010

@garonka mne juli spi na balkone a ma uz pancusky, teplacky, body s kratkym, na tom tenke tricko s dlhym a svetrik a je este zabalena do deky aj pod sebou ma deku..akoze tak isto som ju obliekla ako vcera a vcera bola vacsia kosa ale dnes tu zasa nenormalne fuci...
kebyze mala body s dlhym tak jej nedam to tenke tricko len svetrik ale body s dlhym ma take novucicke a asi len 3 ci 4 tak to nechcem na doma... 😉

garonka
2. sep 2010

@olifcek nam sa to teraz dobre hovori tym maminkam, že buďte v pohode šak dieťa ide len do škôlky ale pridu tie roky a dame do tej škôlky deti aj my, šak ja sa ošalim 🙄
aj preto, že som s Tobim 24hod denne a nenecham ho ani u svokry, no nikde 😕 🙄

blumka
2. sep 2010

@olifcek ja mam tyzden zaludocnu nervozitu...ale to prejde...to patri k zivotu 😉

@lenica81 uz nezumbujem, cez prazdniny nebolo casu a asi aj dovolenkovala zumba ale juli si posunula spinkanie takze teraz uz o 18:30 kupeme takze to mi absolutne nevyhovuje
ale nevadi no..budem chodit cvicit ked budu deti vacsie

olifcek
2. sep 2010

Oliv spapala 150g ovocia x;o) /jablcko, hruska, 3ks keksicek, kusok ovsenych vlociek/ 😵 😵

garonka
2. sep 2010

@blumka no tak to nahuľam Tobiho aj ja, dam pančušky, body s dlhym, potom take tričko s dlhym joj to nemame male nam je 🙄 dačo vymyslim, tak teplakovu supravičku a dvojvrstvovu čapicu a do deky ho najak zašuľam hoci sa on rozkopuje 🙄

bo ja som sa už splašila že aka kosa, či mam ísť kupovať prechodnu bundičku 😕

maminnka
2. sep 2010

@olifcek co, BA? aka BA? kedy ides do BA? pridi do BA! 😀

garonka
2. sep 2010

@olifcek mňam ake fajnovinky

garonka
2. sep 2010

uf my spime v postieľke od deviatej 😕

olifcek
2. sep 2010

@garonka este sme ju nemali na sebe, ale chystaaam sa uz a isto odfotim 😵 aj vo svetriku a bundicky od @zucana...x;o) lutujem,ze nemam Olivku vo vsetkom od @zucana x;o( ale cas uz nevratim...no uz si nenecham ujst ziaden darovany kusok na fotke! 😉
@garonka veru, i ja budem bulit jak mala...mne ani nennapadlo napisat ze bud v pohode, len, ze to bude v pohode x;o))

my nemame pancusky....cim to mozem nahradit?

@maminnka 😀 😀 budeme hodku vlakom od ba od buducej soboty do nasledujucej soboty, ci az nedele,tak somchcela i stretnut baby, ktore by mali zaujem stretnut nas s Oliv 😵 😵 😵

olifcek
2. sep 2010

@garonka ja chcem dnes kupit plavaciu ciapku...musim do mesta, abo galerky....co tak stretko? x;o)

blumka
2. sep 2010

tu je moja skolkarka dnes rano 😵

olifcek
2. sep 2010

@blumka 😵 😵

lenica81
2. sep 2010

@blumka zlatunka...
este k tej zumbe... pacilo sa... rozmyslam, ze sa na to dam... 😅

@olifcek a treba ti kupaciu ciapku... 😕 nam nepisu, zeby trebalo... vypnem si vlasy... 😎

olifcek
2. sep 2010

@lenica81 jj, bo, ze deticky sa potapaju a mohli by sa im tie vlasy omotat okolo tvaricky

maminnka
2. sep 2010

@blumka aka krasna skolkarka!

laxity
2. sep 2010

@blumka no vidíš, veď vyzerá byť spokojnučká 🙂 tak musí byť aj mamina 🙂

už pančušky? mám naštastie zbalené do Terchovej bo tam má byť zima 🙄

granado
2. sep 2010

@blumka no ahoj tak ako sme vraveli naše detičky na rozdiel od nas maju rozum a ukazali nam ako sa mame spravať 😀 aj my sme super/dnes sme boly v triede všetci tak som si to moc neuvedomila/ale maju to tam pekne a pani učitelku velmi cimpaticku mladu kočku/už sa tešim kedy sa zasa do nej buchne ako to on vravi/.tak blumka plakať možeme iba spolu a potajme ha ha ha.jaj baby pekny den ani neviem čo sa patri.inak koli kvetinke sme prišli neskoro/zapcha na ceste/tak si nas budu dobre pamätať ha ha ha

blumka
2. sep 2010

@laxity no vcera tu v ke bolo len 9 stupnov ked mala sla spinkat a prikryvala som ju dekou..fukal vietor tak radsej nech ju neprefuka...
dnes uz nemuseli byt tie pancusky ale vravim, ja som dnes total vykolajena zo vsetkeho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre