Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
8. sep 2010

@rivatha a ako pripravujes toho kralika to masko rozmixujes? a k tomu uvaris zemiacky s prokolicou? skusim aj ja kupit a spravit my sme zatial papkali kuracinku a hovadzie masko... so zeleninkou a dnes som spravila cukinovu omacku so zemiackami ...spapal tiez 120...

olifcek
8. sep 2010

@blumka naaaaaaaaaadherny pohlad x;o)

@jja fiiiiha

jja
8. sep 2010

@blumka je to normalne??????? 😠 vsak ani nepapava uz tolko a tak casto ako predtym..... 😖

olifcek
8. sep 2010

@jja nadherna fotka 😵 😵

katina2209
8. sep 2010

@jja je su krasne moj starsi mal 10 kg ked mal rok 🙂

olifcek
8. sep 2010

@katina2209 omacku so zemiackami...nemixovala si to uz dokopy? ja zatial stale vsetko mixujem...raz necham viac vodicky, v kt. sa to varilo, inokedy menej...

olifcek
8. sep 2010

my budeme mat podla mna cca 8kg na rok 😉

laxity
8. sep 2010

ahojte babulky

dúfam, že sa máte skvele ako ja 😀

@olifcek tak plávanie na prvý krát super nie? Olivka sa musí zoznámiť s prostredím...ale že tam boli tak staršie detičky, rôzne vekové skupiny v jednom 😕 . My sme pekne podelení podľa veku 🙂 a na hemato všetko ok? nestihla som prečítať 😀

baby krásne fotky a @jja kráááááása ľúbia sa mooooooc moooc mooooc 😉 😉 😉

My sa máme super, vrátili sme sa z plávania bolo ako vždy skvele...Naty teraz hajká a ja idem robiť pomazánky bo mi príde návšteva 😵

zdravím všetky 🙂

blumka
8. sep 2010

@olifcek toto je to preco chcem mat 3 deti a mozno aj viac 😵 ked to vidis na vlastne oci ako sa juli tesi alebo ako prestane plakat, ked jej terezka spieva, to je nenahraditelne 😉 Terezka velmi rada pomaha, dnes jej davala pit a bola taka hrda na seba, lebo jej juli vsetko vypila 😵

@jja niektore deticky maju taky metabolizmus, ale ak chces mat istotu, tak sa popytaj pediatricky na nejake metabolicke testy. Nielen nepriberanie ale aj nadmerne priberanie moze byt problem, aj ked si nemyslim ze vy priberate nadmerne...kajka je aj dlha nielen tazka...vyzera ako rocne dietatko...do roka si myslim ze este priberie co to a potom uz sa to ukludni...Moje netere dvojicky ked mali rok boli tazsie ako je terezka teraz...na nich to aj vidno, Terezka je chuda, oni su baculky..

a inak juli ma uz 9 kg, ona bude tiez tazsia v roku ako Terezka bola...takze podla mna je to ok.

blumka
8. sep 2010

@olifcek co si mala na plavani? aby som nezabudla daco a tu vatu kedy mam dat?

jja
8. sep 2010

@blumka no zajtra tam ideme tak sa popytam...uz som myslelal ze sa to na 10 zastavilo....a ma 80 cm, som ju terza odmerala...moja buchtickova zirafka 😀
vatu davate babatkam do usiek pri plavani? to vadi ked vojde voda do uska? ja ju kupavam tak ze je cela namocena..aj uska..

blumka
8. sep 2010

@olifcek a ked si sa ty potrebovala prezliect a utriet kde si nechala malu? 😕

andrea2603
8. sep 2010

@jja 11 kg? ty brďo, toľko vážila Lele keď mala 2 roky 😅
A moje baby sa tiež už šalejú, stačí že sa Lele Livke prihovorí a už sa rehoce 😀 A nejaký ten 1-2 týždne, keď sme na chodbe pri vchodových dverách a mám ju na rukách a ideme späť do bytu, tak sa rozreve, ona normálne vie že tade sa ide von 😕 , robili sme s ňou pokusy, že keď sa rozrevala, tak sme potom dvere otvorili a vyšli von na schodisko, tak hneď sa smiala. Opíča prešibané 😵 🙂

Ja som bola dnes pre recept na vit.D, dala nám taký, čo len 1krát za 3mesiace sa dáva, po troch mesiacoch buď nabehneme znova na Vigantol alebo znovu tento, len ešte som ho nebola zobrať v lekárni, ale že to sa predtým tento vit.D dával, pokým nebol Vigantol.

svetlankat
8. sep 2010

@olifcek oli este neviem, rozreze vecer a dam vediet, musim vidiet aky som kupila

garonka
8. sep 2010

@blumka aj my robíme baran baran buc 😀

@jja krásne kočky maš doma 😵 😵 😵 😵

garonka
8. sep 2010

@olifcek ja mam patizony od svokry, dnu su take kôstky tie všetky povyberam a ošupem ale dnes som sa pri šupaní fajne zarezala do prsta

olifcek
8. sep 2010

@laxity nooo, my sme boli v skupine, ktora uz dlho funguje...zajtra s tou babou hodim rec, ze nech nas da laskavo k rovesnikom....nech z toho cosi s olivkou aj mame ;)


@blumka no jaaaa sa rada divam na babatka, ale mne stale staci jedno....zatial staaale x;o)

@blumka mali sme, plavacie plienky, uteracik, ja uterak a kupaciu ciapku, plavky som obliekla uz doma x;o)))

vatu pri obliekani dom, pred vyjdenim von vatu vybrat...ale nemyslim, ze treba, ved bude mat ciapocku, ze? 😉
@jja po plavani, kym sa vyjde vonku..ja som ale nedala...dala som ciapocku a kapucnu x;o)

@blumka tam su dve satne...jedny su pri saunach, tam su lehatka, nan som polozila Oliv, ta sa divala na babatka okolo a ja som sa obliekla...ked sme uz sli dom, tak mi moc plackala x;o(( ale tiez tam lezala...jaaaj a vemi ked tak i jednu podlozku x;o)

@svetlankat 😵

olifcek
8. sep 2010

@garonka jj, citala som ☹

olifcek
8. sep 2010

@garonka inak...na hemato bol chlapcek, co ma problem s oblickou, i krvnymi dostickami a jemu plavat dovoliliiiii

garonka
8. sep 2010

baby a stym lepkom ako? jedni vravia že od 7mesiaca a druhí od 8 mesiaca kedy mam potom dať ja? a čo ako prve?

svetlankat
8. sep 2010

@garonka mne tiez dr vravela ze az po osmom, tak tiez neviem co robit, ale ked som kukala augustovu mama a ja a tie foto co su tam, su tam babatka myslim 5 mesiacov s rozkom a chlebikom v ruke

garonka
8. sep 2010

@svetlankat no šak toto lebo všade inač

blumka
8. sep 2010

@garonka, @svetlankat terezke som tiez zavadzala lepok az po 8. mesiaci ale teraz su vraj nove vyskumy ci co, tak sa to posunulo o mesiac skor...ja som dala vcera prvykrat, juli ma 7. m zajtra 😉

@olifcek a nebala si sa ze ti spadne z toho lehatka? asi zoberem vajicko a tam ju dam..@svetlankat ty ako? ja tiez ratam s tym ze juli bude rycat, lebo sice jej idem teraz okolo tretej dat ovocie ale vo vode jej vytravi a kym sa obleciem tak si pobuci trosku, no 😀

svetlankat
8. sep 2010

@blumka ja beriem vajko

blumka
8. sep 2010

@svetlankat ja tiez vezmem aj ked je tazke ako fras, ale uvidim aspon ako to funguje, a mozno o tyzden uz nebudem brat

svetlankat
8. sep 2010

@blumka ja sa bojim ze mi budeme ricat, ze bude unavena, lebo mi teraz vobec nehajala. No ved uvidime. Ja mam z toho nervy v kybly

svetlankat
8. sep 2010

@blumka presne tak, ved uvidime

svetlankat
8. sep 2010

@blumka No super Miska prave zaspala, tak to vidim, ze ju budem musiet budit. fnuk

olifcek
8. sep 2010

ja olivke davam uz lepok..cestovinky do zeleninky, a ovsene vlocky do ovocia...tiez uz mala rozok v rucke

@blumka to su tie nizke lehatka, ako na terasu v lete, ale nebala, bud sa divala na deticky alebo sa hrala s rybkou, co sme vzali..ja som bola cely cas pri nej, samozrejme x;o)
@svetlankat i mne oliv jacala v satni po, lebo uz chcela prso a nechcela cakat...

blumka
8. sep 2010

@svetlankat sveti klud, ved nech si poryci...sak sa nic nedeje 😉 mne juli spinka, a asi sa uz aj budi..akurat, aby sme sa vychystali 😉

raa2
8. sep 2010

@blumka vezmi vajko, ja som nemala tam kde maleho polozit, bola tam iba jedna prenosna postel a lavice... az pri bazene sa dali babetka polozit.myslim ze tam u vas to bude podobne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre