Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
10. sep 2010

@lienka2 hm..tak to neviem ci to moze mat suvis ale urcite by som to povedala pediatricke 😉

laxity
10. sep 2010

@maminnka a tie chrumky sú odkedy vhodné?

lienka2
10. sep 2010

@blumka ja som mu uz davala vlocky aj cestoviny do polievky.. o dva tyzdne ideme na poradnu, tak sa opytam.. dufam ze som nic nepokazila 😒

maminnka
10. sep 2010

@laxity pohanka je od 6. mes.

maminnka
10. sep 2010

a ako davate vlocky? pomlete?

blumka
10. sep 2010

@lienka2 myslim ze nie, ale nie som lekar, ale myslim ze riziko je ked je to z rodica na dieta..ale pre istotu sa spytaj..
@maminnka ja som kupila jemne vlocky a tie dam do vody zmaknut a potom hdoim ku ovodiu a mixnem 😉
@jja spominala ze nemixuje, ze kajka ma rada kusky 😉

lienka2
10. sep 2010

@blumka a je nutne dodrziavat ze 6x tyzdenne masko a 1x zltok? my masko tak casto nemame zda sa mi ze mu velmi nechuti..

blumka
10. sep 2010

@lienka2 ked ho nedas 6x ale 4 tak sa nic nestane, horsie by asi bolo keby si ho nedavala vobec 😉 ja napr. nedavam zltko zatial

maminnka
10. sep 2010

@blumka veru ani ja osm zltko este nedala, zatial necitim, ze by bol vhodny cas. Masko asi kvoli zelezu sa ma davat tak casto, ale to sa priznam, dvam tak cca 5krat tyzdenne.

lienka2
10. sep 2010

@blumka ani ja som zatial zltko nedala.. no nic, maly mi bucha po notebooku a cela stranka mi skace 😀 tak sa ideme hrat bo ma vela energie 🙂

blumka
10. sep 2010

@maminnka @lienka2 ja davam masko 5x, potom pridam 1x zltko a jeden den len zeleninka cista bude 😉

lenica81
10. sep 2010

joooooooooooooj baby, vy tolko napisete... ja stiham tak akurat co to precitat... 😔 mame doma bordel, bo nam robili to okno, teraz mm rozbija stenu, teda akurat teraz nie, lebo Vilko spinka...

vsetko naj aj vcerajsim aj dnesnym a aj vikendovym oslavencom, bo asi nebude casu opat... 😅

my papame len popucene, masko obcas mixnem, ale ma radsej kusky... 😉

v tescu nedrzia chrumky vobec, teda iba arasidove... 😀

lenica81
10. sep 2010

@olifcek... si vonku... 😕

lenica81
10. sep 2010

@theanavi vitaj u nas... my sme take dobre duse... si myslim... 😅

este ste riesili zuby, u nas tiez len priesvitne dasienka... zuby nikde... aj ked niekedy sa preberie s takyyyyyyyyym revom... 🙄

jja
10. sep 2010

baby, asi budem mat doma dalsiu folkloristku 😀 boli sme v meste, mame v TN jarmok, alebo take cosi, a starsia dcerka vystupovala so suborom, no a ked zacali hrat s mladou vsetci certi sili v tom kociku. tak som ju zobrala na ruky, tak ta sa naviskala, navyskakovala...joj sranda bola na nu pozerat 😀 asi to ma v krvi po mamine 😎 mm sa smial, ze este aj ta ked bude folkloristka, tak aj on uz zacne kdesi ucinkovat 🙂

svetlankat
10. sep 2010

@jja jej to je mile. Miska ma tiez velmi rada hudbu.

lenica81
10. sep 2010

@olifcek... po com sli tie overaliky, co si pozerala pre katinu... 😕

@blumka... je praktickejsi overal, alebo bunda a sustaky... joj... a este ake cislo mam kupit... teraz nosime taku 74... mam kupit 80 alebo rovno 86 na zimu... 😔

mam vyhliadnute v jednom obchode... daju sa tie nozky odopnut... kebyze chodil... hahaha... 😎 dnes sa mi zdalo, ze sa trochu potiahol na laktoch vpred, ale to este musim poriadne odsledovat...

lenica81
10. sep 2010

@jja ved to nie je na skodu... 😉

Vilko je tiez na hudbu, ale hadam nebude inklinovat k mm vyberu... horkyze slize, chiki liki tua... 😒 alebo sak nech... 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. sep 2010

nestiham docitavat..
@lenica81 okolo 20eur a menej, tusim

@maminnka ja dam vlocky do pomixovaneho ovocia, pomixujem, 2minutky postoji a dam papi

olifcek
10. sep 2010

my zltko nedavame, ale zacneme, a dame 2x tyzdenne 😉

theanavi
10. sep 2010

@rivatha no to hej,každý hľadá len ako najdribnejšie mu povie,aj dcérku mám Sandru a od narodenia je Sandra,bolo Ťažko najma v škôlke si nemohli zvyknúť,lebo všetky deti tam volajú zdrobnelinou,ale už si vštci zvykli,tak dúfam,že aj na Davida si zvyknú rýchlo

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. sep 2010

som bola v praci kuk kolegyneeeeee, bolo uzasne, oliv i nohavice dostala, su krasne....hrali sa s nou asi dve hodky, podarena bola, aj dfo kancla vedla ju vzali, neplackala, ze ma nevidi, uzas 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
10. sep 2010

@lenica81 ja hlasujem za overal 😀 a asi 86 aby aj vo februari bol dobry a zas radsej vacsi aby si mohla podobliect 😉

olifcek
10. sep 2010

@lenica81 jamam na zimu 74 pre oliv a vyzera, ze bude ta velkost ok... 😵

olifcek
10. sep 2010

@lenica81 takze bych hlasovala za 80 😉

theanavi
10. sep 2010

@rivatha no jasne,najkrajšie je,keď nás volajú tak ako sa naše meno píše🙂 😵 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre