Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
1. okt 2010

@svetlankat ja to tiež zvažujem či kúpiť...sa mi to páči 🙂

maculik
1. okt 2010

dobre ranko 🙂
ja som vcera vecer uz ani nemala cas sem nakuknut, bola som s malymi, potom dosiel mm, ukladali sme deti, upratali kuchynu a este sme pozreli 3 casti Navstevnikov a isli spat.
Tuto noc spal Petrik zase celkom dobre (budil sa, to je jasne, ale asi len 3x), mm hovori, ze co sa cudujem, ked je "fetnuty" z mojich ATB 😅 Ale ja dufam, ze mu to ostane, aj ked ich dnesp prestanem brat.

@svetlankat ja mam teraz to lehatko, uz teraz ho davam k Adelke do velkej vane, maju z toho obaja velku srandu, no a hned, ako bude sediet, ho dam do toho sedaka. Pri Adelke sme ho vyuzili dost a myslim, ze aj teraz ho vyuzijeme, a to iste, ako pise @blumka - bude sa zase kupat spolu s Adelkou a nemusim sa bat, ze by ho nahodou nechtiac potopila. Takze ak planujete aj druhe babo, aj potom ho vyuzijes 🙂

IDem docitat 🙂

dorotka2
1. okt 2010

@alex @katina2209 my sme tam boli tiez, teda kusok odtial, mascenicka draga. 😉 Boli sme koncom augusta, teda do 31. presne.
@laxity vcera sme dali tu kasu vecer, spinkala dopiatej, ale aj ten druhy zubok je uz tak lepsie prerezany, tak asi ju uz tak nebolel a asi kasa zasytila. Prebrala sa trosku okoloo jednej, ked prisiel mm, ale dal jej dudu a spala az do piatej potom, asi sa prebrala,tatovi spadla topanka na dlazbu, tak to buchlo. A inak najskor mi tu kasu vobec nechcela, ale ked si dala niekolko lyziciek, tak uz ano, a nakoniec spapala celych 120 ml a este si trochu o pol hodku cucla, a potom zaspinkala v postielke pri hre.Dnes jej dam tu notrilon, lebo ideme zase prec, tak je to sikovne v tom sacku.

laxity
1. okt 2010

@dorotka2 no super, ale asi neskôr zaspala ako si písala...aj ja vyskúšam zase cez víkend kašu, keď si nakúpim nejaké 🙂 ...tato tiež by mohol dávať pozor 😀

laxity
1. okt 2010

@maculik ja to teda kúpim bude mať meniny Naty tak dostane 🙂 a to sa tam môže dať dieťa až keď samo sedí? 😕

maculik
1. okt 2010

no, tak som docitala, 🙂
aj my sme boli v Chorv., asi 20km od Porecu, ale v podstate na plaz sme chodili aj tam. A boli sme prve 2jul.tyzdne, super bolo, len horuuuuco.

Ja dnes idem balit, musim zbalit Adelku zvlast, kedze v BA sa rozdelujeme a ona ide s mm do BB. Moc sa mi to nepaci, lebo vlastne cely cas tam bude so svokr.sama, mm ma v sob.stretavku, v nedelu bude dospavat, v pond.skola a v utorok rano uz do BA. Tak dufam, ze ju zase nebudu napchavat v kuse kolacikmi a piskotami a sladkymi jogurtami, lebo pride pokazena. No zase si hovorim, ze su to len 3dni, tak to nejako prezijem 😉

Kocky, o kolkej dame teda to stretko?

maculik
1. okt 2010

@laxity no my sme tak davali, asi by sa malo, aj ked mozno na tu chvilku by nevadilo, keby aj nevie. Ide o to, ze ked este samo nesedi, tak sa potom klati na stranu, lebo to sedatko je trosku sirsie, nez telicko, takze ho neudrzi rovno.

laxity
1. okt 2010

@maculik akurát som sa to šla spýtať....no nech sa teda vyjadria babule z Ba ...počkáme...takže @lolka @maminnka @dorotka2 @matesl @alex @lienka2 😕 @martinaj @hajdyca neviem ako sa píše 😀 a ostatné 🙂

laxity
1. okt 2010

@maculik jasné ďakujem 🙂 ale tak ja si myslím, že čo chvíľa si sadne sama 🙂

zusika
autor
1. okt 2010

ahojte...mate tu uz tento link??
http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573

vy davate stretko?? v BA.... ci som mimo? .... @maculik?

blumka
1. okt 2010

@laxity jasne chapem, ale si vezmi, ze napr. Juli zaspi o siedmej, zobudi sa o polnoci a potom o pol siestej, takze by som brala keby zaspala o 16:30 a zobudila sa o jednej a potom o siestej ako tebe Naty 😉 stale lepsie 😀 mas doma riadnu spachtosku 😀

inak juli si vcera sama sadla, gulala sa po posteli a dogulala sa k mm, tak sa nejako ked bola na bruchu a na styroch o neho oprela a sadla si...samozrejme ze ja som to nevidela, ako vzdy ked sa deje nieco nove 😅 ale to preto ze sa zaprela o neho, ale uz zistila ze nieco take existuje, takze ocakavam ze to bude skusat viac a viac...mohla by uz sediet, aby sme kociar znovu mohli pouzivat 😉

maculik
1. okt 2010

@zusika ano, v BA. Priletim v sob.na 4dni do BA, uz mi to neda, musim postretat vela kamaratieka chcem konecne aj ja nejako konik.stretko, kedze na tie zvycajne nemozem chodit 🙂
nedojdes aj ty? je to v pond.niekedy poobede, cas chceme upresnit, v Auparku.

olifcek
1. okt 2010

MY UZ DAVNO KECAME, ALE V TOMTO SME popredu....

konecne uz aj my mavameeeeeeeee, jupiiiii, od vcera 😉 aaaaa, uz sa davame na 4 a koliseme saaa 😵 😵

lienka2
1. okt 2010

ahojte 🙂
davate uz fusak na vonku?

olifcek
1. okt 2010

ja do manduci davam

bodynko s dlhym, tenke next leginky, ponozky, podkolienky, tickovinovy tenky svetrik, ciapoicka, overal

olifcek
1. okt 2010

@suzon78 ja nosim v manduce....kociar skusime tenti vikendik, kedze uz krasne sedime...tak som zvedava...ale fusak ja pouzivat nebudem, len deku, mame teplucku supravicku a par tepluckych oteplovaciek, i bundicky x;o)

olifcek
1. okt 2010

oliv mi prave v nestrazenej chvilke zjedla kusok servitky....nic sa nemoze stat, ze jo?

dorotka2
1. okt 2010

ahojte blavacky, ja by som to stretko dala tak na druhu, to uz budu deticky aj napapane, co vy na to? 🙂

lienka2
1. okt 2010

@laxity ja by som to mala troska daleko.. z Kosic 🙂

maculik
1. okt 2010

@dorotka2 to ja este nemozem, lebo maly este spava v ramci obedneho spanku. Hm, tak na 3? +-20min, ved jasne, ze s detmi sa neda vzdy uplne presne.

dorotka2
1. okt 2010

mne je jedno, kedy sa dohodnete, ja sa prisposobim, ale o tretej je podla mna oka 🙂

laxity
1. okt 2010

@lienka2 myslela som tak preto ten smajlík nebola som si istá

ale aj nieho z ba máme s podobným nickom 😀 ...tuším 😕

laxity
1. okt 2010

oki tak teda o tretej...uvidíme ešte čo baby a keď tak tak ťa @maculik budeme čakať 🙂 ...ja to mám asi najdalej takže mne Naty snáď pospí v aute 🙂

no nič ideme plávať tak sa majte krásne 🙂

lienka2
1. okt 2010

@laxity nevadi 🙂 ja som to pochopila 🙂

laxity
1. okt 2010

@lienka2 🙂

laxity
1. okt 2010

ááááá mám to @lenica81 som mala na mysli 😀

zusika
autor
1. okt 2010

@maculik - uvidim aky budem mat program na pondelok.....ale ak by mi vyhovoval cas, tak vas mozno pridem pozriet a okukat vase deticky...... ;)
a kto vsetko sa chysta???
mne zname tvare idu??

selyma
1. okt 2010

vcera davali v spravach o chripkovom obdobi. Dufam, ze nas to minie. Babky, davate deticky ockovat proti chripke? Ja neviem, lebo zas na druhej strane, ze oslabena imunita.

blumka
1. okt 2010

@selyma a das seba ockovat proti chripke? chripka ma velmi vela virusov, ked sa zaockujes proti jednem moze ta napadnut druhy. nik nema rad chore dieta ale chripku deti zvladnu aj bez ockovania 😉

maculik
1. okt 2010

@zusika nooo, isto par z nas poznas, ked podjes vyssie na tejto stranke, tak tam je priblizny zoznam kociek, ktore zatial potvrdili. A dojdi, ked aj len na chvilu, ale radi ta uvidime tiez nazivo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre