Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
3. okt 2010

dobru noc 😵

tatiana1985
3. okt 2010

dakujem vsetkym 🙂 🙂 🙂 hm,,tak pockame este tyzden-dva , ci sa rozkecaa 😀 😀 ,,, pozeram ze deticky 7+3tt su ukecanejsie 😉 😀 😀

@laxity aj moja sa narodila 22.2.2010 😉 😉

blumka
3. okt 2010

@tatiana1985 aj nasa len baba..ale bud rada ze nekeca, lebo ked raz zacne tak amen tma. Ja by som bola rada keby bolo doma trosku tichsie 😅

a poviem vam dnesnu prihodu: ideme v aute, terezka zo zadu vravi, mama boli ma brusko aj ritka, tak jej vravim, no brusko ta boli preto ze si hladna a ritka preto ze sedis na tvrdom. A ona ma asi dobre nepocula a krici mi taka nasrdena mamka, RITKA a ja jej: no ved vravim ze ritka, co si taka nervozna, po kom to si? a ona s kludom anglicana : PO TEBE 😀 😀 😀 mm samozrejme rehot ja tiez..som teda dostala 😀

lolka
3. okt 2010

@blumka mala je podarena, trefna odpoved pre rodica 😀

my sme sli dnes autom, pustali si Podhradsku, do toho si Viki skriekala, ze som ani mm nepocula 😅 no, myslim, ze o par mesiacov bude riadne veselo a ukecano 😵

avaka
3. okt 2010

baby,tak prijemne stretko 🙂
Moze nam ist teda ako prvy zubok dvojka?E tam ma take cervene,som myslela,ze sa tam skrabla.take divne...ale napuchnute nema...a ked aj tak casto kakavala..
Dnes sme boli na prechadzke v lese,bolo prijemne,veru sme tak este neboli,E aj pospinkala..
@zoska,uz si rozhodnuta,tak potvrdim,aj my babylove 😉 ,aj nam ich odporucili na plavani..
@tatiana1985 ,my ba- ba- ba , pa- pa , bolo aj ve -be a kedysi aj heeey,ale to uz nevravi.. 😅
@blumka,uz som sa pytala,ten jogurt,ked nemali tie znacky,mozem dat iny ,ked je 10 % tuku?ale je pisany smotanovy,to neva?

raa2
3. okt 2010

ahojte, my bojujeme so zubkami, nie a nie sa prerazit, ale uz ich vidno viacej, tak sa v noci budime casto, tak uz dufam ze coskoro vylezu 😒
inak uz riadne rozpravame, dnes som bola v soku ,maly mi povedal mama, ale tak vazne ako keby vedel ze som to ja a potom zahlasil tata. a v piatok povedal kde tato.. myslite ze uz moze vediet ? inak rozne slabiky uz pouziva, vadi sa s nami, s hrackami...strasne by chcel rozpravat....
dnes sme boli u kamaratky, tak videl macicky, maju malicke, tak sa po nich tahal, ze keby mal moznost tak by ich hned pochytal a hned do pusy dal a tiez sa s nimi vadil a vyskal od radosti. zlatucky bol...

andrea2603
4. okt 2010

dobré ránko 🙂
my sme doma už z prvej vychádzky, boli sme v škôlke odniesť Lele. Našej sa teraz asi 2-3 dni darí kecať baba, mama, to si tak sama pre seba, keď sa hrá 😵 a naučili sme ju ukazovať nie-nie, teraz stačí,že niekto povie nie a už miká hlávkou 😀 .
A konečne som sa po 5 mesiacoch lepšie vyspala, Liv zaspala o 22.00, potom papala o 4.00 a o 6.00 a o 7.00 sme vstávali, tak super, len dúfam, že na takúto noc nebudem musieť čakať zase 5 mesiacov 😅 😠

olifcek
4. okt 2010

@tatiana1985 my vela rozpravame a vkuse 😵

baby, plavanie asi odlozim, ked niesom, fit, alebo myslite, ze mi tam ta slana voda pomoze? len soplim...

http://sites.google.com/a/olifcek.info/www/neza...

jo a uz par dni mavame, konecne aj myyyyyy, ale kazdemu, i pani postarke x;o)

laxity
4. okt 2010

@olifcek 😀 aj Natálka dáva ahoj všetkým 🙂

pokiaľ len soplíš, tak asi by som šla...aj dieťa keď len soplí môže ísť plávať 😉

olifcek
4. okt 2010

@laxity Oliv je v pohode, takze som nastastie pre nu, len prechladla, a nechytila nic od nikoho ;o)

laxity
4. okt 2010

@olifcek deti zvládnu 🙂

olifcek
4. okt 2010

@laxity jo, ale mna i dutiny kus bolia, ked nos fukam, no ale asi pojdeme, slana voda mi fakt dorbe moze urobit, precisti ma a ked, vyfukam si nos, ved je tam vreckoviek a vreckoviek x;O)

laxity
4. okt 2010

@olifcek neostáva ti nič iné iba sa kurírovať 🙂

jja
4. okt 2010

ahojte dievcata, mam chvilku cas, mala zaspala, tak idem nakuknut a cosi pocitat. v poslednych dnoch mi nejako prestala spavat cez den. pol hodku a koniec, dvakrat do dna. kdezto predtym si potiahla aj dve hodinky a aspon trikrat. no budu to asi tie zubky, lebo je taka nervoznejsia.
tak idem citat a asi posielat maily nasim milym poslancom. 😒

blumka
4. okt 2010

dievcata co ste davali spenat, s cim ste dali?

jja
4. okt 2010

@blumka so zemiacikom a dnes aj so zltom. ten nam chuti 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
4. okt 2010

babce ja som este niekde citala ze ak babo este ma obdobie ze uz sice stoji a pokusa sa chodit ale aj tak je vacsinu casu na 4 tak nema mat topanocky, lebo mu to vadi pri stvornozkovani... 😉
@jja dakujem...zajtra spavim, dnes sme papali rezancekovu polievocku

blumka
4. okt 2010

baby, este jedna prosba, minuly tyzden ci pred dvoma bolo vraj v spravach hovorene o nejakom centre v martine na lieceni strabizmu, neviete ktory den to bolo? a na akom programe? kukla by som si to ..
@zoska ty si z Martina nevies o tom nieco?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
4. okt 2010

@blumka ,my spenat so zemiakom a zltom,asi veru spravi...mam pocit,ze stale to iste robim.. 😒
Robite aj pretlakovy,ci len cerstvy?
Blumka a polievocku,tiez mixujes Juli?aj slize?
E este spi od 9:15 😕 ,zase pojde poobede neskoro..

blumka
4. okt 2010

@avaka ja som kupila listy.
rezance som nemixovala a zeleninu len popucila, trosku vody a papalo sa..ale bolo to dost huste, lebo juli velmi nema rada ked je riedke

zucana
4. okt 2010

bujaka!!!
ja nem cas...
vcera sme boli na dome daliposlednu grilvoacku s kamosmi a napodiv bolo celkom dobre 😀
aj sme sa dobre najedli aj klud bol neuveritelny v nedelu nezvyk asi to bude fakt tou svokrou 😝
a inac vike sa uz druhy zub tlaci ale este neprerazil....a dostala od svokra krasneho plysaka Trudi ...sam vybral ..ze za zub sa dava maco 😅
my kecame tiez o sto tristo: baba, papa, tata, tete, a normalne take prepletacky jaztkom a ked je hlad aj mmmmammma
no a tiez vraj stacia protismykove ponozky by mame aj pancusky na kolenach protismykove 😀
a zdravim vsetkych esteze ste toho tolko nepopisali 😉

blumka
4. okt 2010

jooj, som vam zabudla povedat..juli dnes pri prebalovani strasne plakala, lebo som jej nedovoli sa prevratit na brusko a ako tak reve reve, tak zrazu vykrik MAMAAAAAAAAAAAAA...som kukla na nu, ona tiez prekvapena co z nej vyslo a prestala jacat 😀 ale uz potom zas bolo len baba.. 😀

olifcek
4. okt 2010

@blumka 😀

zucana
4. okt 2010

jaaaj a nasa mala dava ze hodku za den spanok...
a volala som tej co ma tu MAria sole dievca opicku ze zo slusnosti ved sa ani neozvala a vraj sa ma tazko lebo 2 deti ze ani nestiha jest iba ked je niekto dalsi doma (pritom maly je v skolke) a ze preto aj schudla ze ma menej ako pred tehu a narazala ze aj ty schodnes kebyze mas 2....a ze mala ma koliku aj rano a ze ju ma na rukach a nic nestiha tak vravim ze ked chce poziciam jej satku a ona ze JA JU NECHCEM ROZMAZNAVAT ze preto ju ani na rukach nechce mat vela...tak tym ma dostala....akoze tak na rukach a v satkach sa deti rozmaznaju...a to ze jej syn robi malej zle a citi sa odstrceny lebo nikdy za 3 roky nemal dokopy tolko hraciek kolko ma ta mala za 2 mesiace zivota a poslala ho hned po prichode malej do skolky (a mysli si ze za trest) tak to nie je rozmaznanie ...a malemu ani hracky nedavala na kocik lebo sa to jej muzovi nepacilo ze aby nebol rozmaznany tak akoze tym ma dostala..... 🙄 zasa som spravila zo seba kravu ze som jej chcela pomoct

blumka
4. okt 2010

@olifcek asi ju budem viac "tyrat" aby sa naucila aj mama hovorit 😀 😀

blumka
4. okt 2010

@zucana ona je fakt divna 😕 chudatka deti 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre