Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
25. okt 2010

@blumka lenze ona ma strasnu silu a ona tu stolicku si prevrati na seba....ja to nechapem.....ja som nablizku a ju iba zachytim ked uz nieco fakt sa ide stat....samozrejme tu je to ine...tu sa bojim .....ja by som ju samu nemohla nechat....

lenica81
25. okt 2010

@jaja32 inak my sme kupili overal a teraz cez vikend som to ocenila, lebo som ho mohla v pohode vybrat z kociara, ked uz bol nervny a nemusela som s nim manipulovat a obliekat hore dole... 😎 ale nechapem to usitie, kupila som 86 velkost, a nozky mu pomaly trcia a ruky este dobrych 15 centi skryte... takze asi nejake cizmicky musim pozriet k tomu... aspon nejake hunate, aby mu zima nebola... lebo fusak budem moct davat, iba ak mi bude spat... 🙄

blumka
25. okt 2010

@zucana jasne, to chapem...my mame nastastie take stolicky takze ze ja mam problem ich zdvihnut takze sa nemusim bat...ale napr. casto sa stava ze sa mi juli odplazi do detskej izby a tam si klakne ku taburetke a ku terezkinmu domceku a hrabe sa tam..aj tam sa uz velakrat prekotila ale nechavam ju...akurat dam vsetko co je nablizku prec aby ked spadne sa nebuchla o nejaku hranu alebo tak...a ona ked citi ze uz je nestabilna tak zlezie dolu na styri...ale oni obidve som si tak vsimla su opatrne...uz aj terezka bola...do nicoho sa nehrnula, najpr si okukala a potom pomaly skusala...asi to je aj kus v povahe

andrea2603
25. okt 2010

@blumka určite je to aj v povahe 😉 Branko ten aj cez prah keď prechádzal, sa chytil zárubne, všetko tak rozumne a opatrne od malička robil, ale zato Lele, tej doteraz chýba pud sebazáchovy 😅

lienka2
25. okt 2010

baby, neviete mi poradit ako vysvetlit Lukaskovi ze co robi je zle? teda ani nie vysvetlit, vsak to nepochopi, ale ako mu to dat najavo.. posledne dni ma doslova skriabe 😅 co je nielen neprijemne ale ja mam dost vela znamienok na krku aj na hrudi a tym padom aj strach, ze nieco zaskriabne.. ked urobim no-no tak sa mi akurat tak smeje 😅

andrea2603
25. okt 2010

@lienka2 😀 , ešte nechápe, ale treba stále dookola mu hovoriť no-no-no, samozrejme s vážnou tvárou a prísnym hlasom, on časom príde na to, že maminka, keď zmení tón hlasu a povie no-no-no, takže sa to nesmie, ale na to si počkáš ešte 😅

andrea2603
25. okt 2010

a deti sú super prešpekulované, Lenka mala zábavu vo vyhadzovaní zemi z kvetináčov, samozrejme vedela, že to nemôže, tak si k nemu nenápadne sadla a kukučkovala na mňa, či sa pozerám a ručičkou opatrne skúšala sa hrabať v ňom a keď som nereagovala, tak šup ho zeminu na zem 😅 , ale časom sa naučila, že kvety sú pre ňu tabu 😉

maculik
25. okt 2010

Ahojte 🙂
tak ja som dnes mimo pc, doobeda som bola na nakup a objednat si auto na vymenu gum, chceli ma az po 9.11., tak som ich prehovorila, ze potrebujem skor, kym mi ma kto ostat pri detoch. No tak na 3.11. o 6 vecer, to tu uz bude segra, tak da pozor na deti.
A potom sme boli na prechadzku, pre Adelku, potom som dala spat maleho a isla do mesta dobit kredit mm, mama zase bola s detmi. A teraz sa hrame, kym pojdeme buvat. Docitam asi az vecer 🙂

Kocky, ako stretko? a maminnka sa neozvala, ze ako sa ma?

zucana
25. okt 2010

cafte baby najprv by som chcela podakovat @laxity katke za mile prekvapenie dakujem....hracka moooc bodla na ceste domov ked plackala v sedacke....a este viac je zachripnuta ☹ co robit? nekasle len ma hlas zachripnuty....
a na stretku bolo supis ....ved dame fotky ale musim teraz na malu davat pozor lebo zahajala a do postielky ani zanic nechcela....

maminnka
25. okt 2010

ahojte 🙂 ake bolo stretko? kto vsetko bol?

@maculik dakujem za opytanie, stale neviem vsetky vysledky, toto na nemocnciciach neznasam, nikto ti nic nepovie, samozrejme lekari sa ti nepredstavia a ked niekoho hladas, tak ho nikde nie je :( :( :(

lucia411
25. okt 2010

ahojte baby ako sa mate?my sme stravili krasny vikendik vsetci 3...o tyzden alebo 2 ideme na SK posledny krat v tomto roku tak sa aj tesim..maminnka skore uzdravenie ti zelam!nech si uz doma, zdravucka a pri detickach!baby z BA mali dnes stretko tak tesim na foto...a nasa mala slecna zacala trucovat nejako..ked sa vzdialim na 1 min place akokeby ju rezali....musim byt stale pri nej...a zubky furt nic 😝 len ju chyti nervak sem tam 🙂

zucana
25. okt 2010

@maminnka tu je foto 😉

laxity
25. okt 2010

ahojte

@zucana 😉

@maminnka poznám to...je to hrôza na nervy niekedy...drž sa a snáď budú výsledky v poriadku 😉

@lucia411 aj moja Naty je taká posledné dni...keď odídem z miestnosti hneď vykriví ústa a je to tu 😅...závisláčky naše 😀

kde je fotooooo? 🙂 ako ste sa mali babulky? kto všetko bol?

laxity
25. okt 2010

šak ja vás niektoré nepoznám tuším 😀 😕 😀

vedľa @alex je @lenica81? 😕

a vľavo za @lolka je?

@zucana ty si vpravo vzadu?

zucana
25. okt 2010

@laxity si ina organiyatorka ja ye kto ma hlada.... 😵
inak viete koho som stretla_?tu kamosku co zije v padove a co sa stretavame a ma maleho ....ze aky je svet maly ona tu je tiez do stvrtku a bola kupit kamoske darcek lebo sa jej narodilo babo...a to je z novych zamokov 😅
inak viki mi zaspala o 19.00 mliecko pila ale mala by este papat....keby nevstala mam jej dat iba mliecko?alebo normalne papu?chudatko ...kedy jej prejde zachripnutie???

zucana
25. okt 2010

takze zlava doprava:
janka. lolka, dorotka, zucana (cize ja ) lenka, alex, matesl 😝 a samo herci a herecky 😅

laxity
25. okt 2010

@zucana nie janka ale martinaj nie? 😀

dorotka no myslela som 🙂

som ťa nevystrašila dúfam? tak aspoň nejakú pozornosť, keď už som neprišla 🙂

laxity
25. okt 2010

@zucana svet je malý to je pravda 🙂 , a s papaním ti neporadím kedže mi papať nevieme nič okrem MM

zucana
25. okt 2010

@laxity jeziiiis jasne martinaj 😅

laxity
25. okt 2010

@zucana 😀

svetlankat
25. okt 2010

@zoska dakujem

svetlankat
25. okt 2010

jej tak sa vas tam pekny pocet zisiel, nam dnes cely den nesiel net, musim vas este docitat

lucia411
25. okt 2010

krasne ste baby...laxity no ti poviem...zavislacky su to riadne 😀

svetlankat
25. okt 2010

@selyma vsetko naj, kludne tomozu byt zubky, aj my mame teraz taku, takuto teplotku nemusis ani riesit. U nas bola taka teplotka aj niekolko dni kym sa zubky neprerezali, aj dnes sme mali 37,2, a suchame si dasienka ostosest aj ked tam este nic zvlastne nevidiet

maminnka
25. okt 2010

jeej, Matky boli na stretku 🙂

laxity
25. okt 2010

pozerám, že 7 a 7 ako minule 🙂

laxity
25. okt 2010

@lucia411 dúfam, že im teda Naty to neostane bo to nie moc dobré...aj keď som sa momentálne dozvedela, že budem mať asi rozmleznané dieťa 😀

laxity
25. okt 2010

a fotil vás čašník? 😎

lenica81
25. okt 2010

ahojte... dakujem za stretko bolo fajne, ale to vzdy... 😉 ja mam asi najvacsieho lenivca z partie... 😅
a tentokrat prevazovali chalani... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre