Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
25. okt 2010

jo, a viki od @lolka bola na zaciatku hlucna, az sa moj Vilko rozplakal... 😅 tak sa hadam nebude bat zien... 😀

maculik
25. okt 2010

joj @maminnka tak to ti nezavidim tych doktorov tam, inak, to je strasne, ked takto na teba kaslu. to fakt treba mat len znamosti alebo dat nieco do vacku, aby si vobec cloveka vsimli? 😒 No hadam ti coskoro povedia, z coho to mas, ved to nie je len tak...

stretko vidim, ze vyslo, jaaaj, hned by som isla aj ja 🙂 ale inak, budem v BA 21.a 22.12., tak ak by nevadilo, ze je to tak tesne pred Vianocami, tak by sme mohli dat stretko aj vtedy, hm? Bude tam so mnou aj mm a Adelka, takze odvoz by som mala, jeho by som zatial poslala na nakupy (tzn.nieco pre mna 😀 a ja s detmi by sme posedeli s vami. Ale to je este daleko, len taka idea 🙂

teraz uz mali spia, mame som napustila vanu, lebo doma maju taky ohrievac, ktory im vodu na vanu nevyhreje, takze sa len sprchuju. Tak som jej spravila relax, plno peny, knihu a oddychuje. Piekli s Adelkou zemiakove pagaciky, cela kuchyna od muky, ale hlavne, ze sa Adelka bavila. Potom dam foto 🙂
No, a idem prebehnut, co sa tu dnes preberalo.

zucana
25. okt 2010

@lenica81 veru boli 3 vikinky 😀
tak ja asi budem iba kojit este spi....ved to sa nic nestane ked raz dam mliecko....dufam ze na nu nieco nelezie ale uz prechadza a je iba zachripnuta anjelik moj ☹

zucana
25. okt 2010

@maculik ja som od 17.12. do 24.12. podla mna toho 22. 12. by to slo este nie???? 😅
ved ja uz darceky mam 😝

laxity
25. okt 2010

@zucana 22.12. určite prídem 😀 ...dúfam, že sa Naty znormalizuje 😀

dnes som bola s mm niečo kúpiť a Naty bola v pohode, pekne vydržala...celú cestu som s ňou debatovala a asi ozaj bola spokojná, že ma vidí 😕

maculik
25. okt 2010

@zucana jej, tak to by sme mohli, laxi, ty tiez dojdes, pis do kalendara, a ostatne kocky tiez by ste si mohli predbezne poznacit. Ja mam sice 22.od pol9 rano zubara, mm ma objednal, ani som o tom nevedela, treba mi predny zub robit, tak dufam, ze tam nepridem bezzuba 😝 😀

zuci, a ty letis 24.naspat do IT? Sice, tam sa asi tiez oslavuju Vianoce 25., ze?

laxity
25. okt 2010

@maculik poznačím 🙂

zucana
25. okt 2010

@maculik 25.rano odchadzame...autom a ja pridem lietdalom mm pride 23 asi
a nikto mi neodpisujete ohladne malej 😒 ona spinka sama od 7mej v postielke a nepapala veceru iba mliecko 😔

maculik
25. okt 2010

kocky, co kupujete mm na Vianoce? ja nemam ani potuchy, ked on vsetko ma.... 😒

a ozaj, nevideli ste niekto film Bobule? Lebo som pocula, ze to je dobre, tak som objednala dvd, ale teda dufam, ze to nie je nejaka blbost.

zoska
25. okt 2010

@zucana ja by som uz takto na vecer dala len mliecko...bude rozospata, uz jej nedavaj tuhu stravu 😉

maculik
25. okt 2010

@zucana podla mna ju zbytocne nepreberaj, daj jej uz len mliecko a nech spinka. Ved raz jej neublizi, ked nebude mat veceru, prinajhorsom sa ti mozno viackrat v noci zobudi, ale tak lepsie, nez keby teraz si ju prebrala a mala byt dalsie 3h hore, nie? aby ju nebolelo aj brusko, ked by to takto neskoro papala..

zoska
25. okt 2010

@maculik ja rozmyslam nad nejakym kvalitnym kufrom- prirucnym, ked tolko lieta...alebo tasku kozenu na notebook do prace, stara uz je nepekna

zoska
25. okt 2010

inak ahojte 😀

juj stretko zavidim 😝
my pojdeme isto do BA pred vianocami, len neviem ci tak tesne pred stedrym dnom, asi ee....ale ak jo tak sa hlaaasim 😀

laxity
25. okt 2010

@maculik môj mm si rozkázal kvalitný ruksak plus nejaké Blu-ray dvd-čka a nejakú drobnosť od Natálky určite 🙂

maminnka
25. okt 2010

@maculik Bobule som videla, zaujimavy film.. tak typicky cesky, akos a teraz tocia, nieco z Chytilovej a nieco zo Sveraka...

zucana
25. okt 2010

no len ona sa asi citi slaba ked je taka unavena...ved inak fici aj do 9tej ☹

zucana
25. okt 2010

jeeej maminka aspon sa citis lepsie?
a dik baby
a ja som kupila mm kiddy autosedacku a koselu 😉

lenica81
25. okt 2010

@zucana daj mliecko... ked sa prebudi, davat papu normalnu by ju mohlo prebrat... tak mm bude fajn... urcite to prezije a aj ty... 😉

zoska
25. okt 2010

@zucana a&ma teplotu? ak nie tak nebojaj, mozno len vycerpana z nabiteho denneho programu 😉

lenica81
25. okt 2010

@zucana citam a pisem a ostatne baby uz odpovedali... motak som... 😅 😔

zoska
25. okt 2010

@maminnka ako sa citis? mas bolesti?

maminnka
25. okt 2010

@zoska bolesti nemam ziadne... paradox, ze? akurat velmi kaslem

lenica81
25. okt 2010

@maminnka ano, ako... a ako dlho si ta tam podrzia... 😔

dobru noc prajem, idem ja fuc...

svetlankat
25. okt 2010

@zucana staci liecko, ved baby pisali, ja sa len priklanam

zoska
25. okt 2010

@maminnka to je fajn, ze nemas bolesti, verim ze kasel musi ist na nervy....som zvedava na co pridu a z coho to mas...
manzel doma sm varuje, ci prisli pomocne sily? drzim vam moc palce celej rodinke, nech je to coskoro za vami

zoska
25. okt 2010

no skoncil mi serial, idem spat, dnes mam toho akurat tk dost...mm je v Barcelone, dorazi az v stredu vecer 😒 ale zajtra nastupuje mamča 😀
dobru noc všetkym

olifcek
25. okt 2010

@maculik ja mm kupim jedny z tychto topanok
http://www.hudy.cz/obuv/panska-obuv/zimni-obuv/

@zucana istotne len mm daj uz iba, nic ine..

inak, my mozno budeme tiez na zapade v tom case, ako chystate stretko..len...som si neuvedomila, ale je to dost draha zalezitost z noveho mesta nad vahom ist do ba a nazad...vyslo to okolo 700sk, glg...

svetlankat
25. okt 2010

@zoska dobru idem uz aj ja

maminnka
25. okt 2010

@zoska manzel by to sam nezvladol, prisla moja zlata svokra, vzala si neplatene volno... mala by som tu byt cca 10 dni

svetlankat
25. okt 2010

@maminnka tak nech ti to tam rychlo ubehne a bech si uz doma

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre