Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
27. okt 2010

@rivatha to Ty mas ten notacik, ze? 😉

lenica81
27. okt 2010

boze, tu niekto zatvoril psa asi do kupelne, sa to priserne ozyva, ako z hororu... 🙄 😠 😢

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
27. okt 2010

@rivatha no, tu mame nejakych 140 bytov a netusim, odkial ten zvuk ide... 😔

idem si ja lahnut, i ked som von chcela... ale maly mi zalomil pri dojceni, no co uz... aspon si oddychnem aj ja... bolia ma oci... 😒

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kika58
27. okt 2010

ahojte dievcata 😅
kocky co davate detickam papat chlebik a rozteky chcem sa spytat ci davate z bielej alebo celozrnnej muky, chystam sa davat Ivanke len neviem co je lepsie, tak mi prosim poradte , dakujem

zucana
27. okt 2010

baby ja som spala 2 hodiny a vika este taha 😅 takto dlho som este poobede nikdy nespala a ani viki 😕
gratulujem olivke a nebudete mi verit ale ruky mi este stale vonaju to ich uz mam aj 3krat umyte.... 😀

laxity
27. okt 2010

baby kuk 🙂

laxity
27. okt 2010

@olifcek super, že je Oliv v poriadku a že je všetko super 🙂

zucana
27. okt 2010

@laxity jeeej a to vas kto fotil pod vodou???

laxity
27. okt 2010

@zucana jojo fotograf 🙂

olifcek
27. okt 2010

@rivatha len aby vydrzal dlhsie ako moj asus notak predtym, kt. stal 35000sk a pokazil sa po 2rokoch a 1 mesiaci 😅
@kika58 ja davam z bielej ale uz som citala, ze tmavsi je lepsi ale bez semiacok davat...

@zucana dakiii

@laxity super foto

lenica81
27. okt 2010

@laxity roztomile... 😵

lenica81
27. okt 2010

dnes je tu akosi ticho... a rozbehne sa to, ked ja pojdem spat... 😀

laxity
27. okt 2010

ďakujem baby 🙂

laxity
27. okt 2010

@lenica81 inak aj ja pozerám, vidno, že nám deti rastú...viac venovania sa 🙂

ja som práve prišla z vonku, Naty mi krásne spala, bola som od 16.00 🙂

lenica81
27. okt 2010

@laxity mne Vilko sa zobudil s takym revom a kym sa upokojil... 😔 som ho prebalila, mojkala, dala papat, mojkala a furt plakal... som nechapala... ked zuby, tak nech uz vylezu, bo ma porazi... take trapenie... 😢

zucana
27. okt 2010

@olifcek dakujem krasne za darcek 😵 naozaj si uz nerob starosti prosim velmi si ma milo prekvapila svetriky su krasnucke

zucana
27. okt 2010

@olifcek dakujem krasne za darcek 😵 naozaj si uz nerob starosti prosim velmi si ma milo prekvapila svetriky su krasnucke

laxity
27. okt 2010

@lenica81 tak to asi neboli zúbky 😕 , ja takýto brutal rev prežívam v aute...ale nie vždy našťastie...len dlhšie trasy ☹

laxity
27. okt 2010

@zucana ukáž nám čo si dostala 🙂

lolka
27. okt 2010

caute baby, kym vas precitam - ak stihnem, tak sa musim pochvalit - nasa herecka sa zacala plazit aj dopredu (doteraz len cuvala) 😀 @alex zeby sa s Jakubkom dohodli a dnes to na nas vybalili ? 😵
som docela prekvapena, ze dnes, lebo ma sopliky, tazko sa jej dycha a pritom sa teraz pekne vyhrala na podlozke a aj sa zacala plazit. noc sme mali strasnu, kazdu chvilu sa metala zo strany na stranu, odsavali sme sople a ten rev pri tom museli pocut az vonku
😖 ani plavat sme neboli ☹

olifcek
27. okt 2010

@zucana ZUZIIIIIQ este raz, VSEEETKO NAAAAAJ...a to niesu starosti, to su radosti.....len som sa nevedela rozhodnut ci toto cislo, abo o cislo mensie x;o(( snad Ti to nebude velike 😕 a ja trubka, visacky mi ostali doma x;o((( neprilozila som ich do obalky x;o((( ja ich davam vzdy dolu a prikladam, lebo mne tak raz poskodili nextik tricenko, fnuk...

matesl
27. okt 2010

@olifcek sikulka je olivka 😉

a to je moja jedno, kedy Riskovi co dam, dnes aj obed grcol a teraz vecera ho nadrapovala... ☹
a teda uz by sme mali mat so soplami pokoj, uz mu neodsajem nic, a ani nechrci..tak neviem

matesl
27. okt 2010

@maculik ked som sa dr pytala, tak ze to moze byt, ze deti s refluxom jak sa zacnu hybat tak vsetko daju von 😨 do kedy este s tym budeme bojovat, vsetko mame ogrckane 🙄

zucana
27. okt 2010

@laxity tady sou
tu je foto s pinguinom od laxi viki sa moc dobre papa 😅
a svetriky ale viki sa asi paci ten vacsi ked ho berie 😀

lenica81
27. okt 2010

@matesl moja, ti nezavidim... 😔 si este aj na brusko tlaci, ked sa hybe...

olifcek
27. okt 2010

@laxity 😉

olifcek
27. okt 2010

@zucana jeeeej aj my mame takeho pinguinaaaa, mm priniesol zo sluzobky este v minule z Holandskaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre