Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
6. nov 2010

@blumka nastahujete sa 28.2. ...a basta 😀

blumka
6. nov 2010

@jaja32 😀 musi to byt do toho 1.3, bo ja tam chcem narodky tam oslavit...a este aby som splnila jeden slub 😀 raz pred 4,5 rokom sme sa s mojou kamoskou dohodli ze do 5 rokov ja musim byt vydata, mat dve deti a dom,..no a 5 rokov uplynie v marci 2011 😀

laxity
6. nov 2010

@blumka krásny sen sa ti plní 🙂 ...na upratovanie kašľať veď na to sme my ženy nie 😀 , ja to beriem takú samozrejmosť a ako píšeš upratať treba tak či tak 🙂 ...ale ja verím, že tiež raz budem mať nejaký ten domeček 🙂

my máme zatiaľ vyhliadnuté niečo takéto...je to úplne iný dom ako máte vy...ale my sme na ten moderný štýl 🙂

http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodi...

to je iba obrázok, tip domu...vôbec som nepozerala parametre 🙂

laxity
6. nov 2010

@blumka stíhate nie? 🙂

blumka
6. nov 2010

@laxity aj ten ma nieco do seba 😉 a hlavne ze sa vam paci 😉
do nas napr. hucali ze preco nemame bungalov a my s mm vzdy odpovieme lebo chceme schody a balkon 😀 to boli nase podmienky 😀

jaja32
6. nov 2010

@blumka 😀 tak potom pridem na kafeee 🙂

laxity
6. nov 2010

@blumka áno veď dôležité je čo chcete vy, vy tam budete žiť...a keď sa pýtajú nech si postavia bungalov oni 😀 ...jojo nám sa také páči...ale to kým bude aktuálne dovtedy sa to všetko možno zmení 😕

blumka
6. nov 2010

@jaja32 no akoze si to mam zapisat do kalendara, ci len tak salis? 😉
@laxity ale vies niektori ludia si myslia ze ich vkus je lepsi ako vkus druhych tak ti budu nutit svoje nazory..jasne ze my s mm si robime po svojom 😉 a chvalabohu ze mam jeho, lebo on ma uzasny vkus 😵

laxity
6. nov 2010

@blumka 🙂

dobrú noc vám prajem...idem ja spať aj s mm...my nemáme romantikoš 😕

jaja32
6. nov 2010

@blumka zapis bielou kriedou do komina 🙂 , no ved preco by sme si neurobili vylet

blumka
6. nov 2010

@jaja32 pridete v lete, to uz by mali byt aj nejake preliezky a hojdacky pre detuchy na dvore 😉

jaja32
6. nov 2010

@blumka 🙂 🙂

olifcek
6. nov 2010

@jaja32 ked dojdes do ke, i ja Ta chcem stretnuuuuuuuuuut

loginka
6. nov 2010

cafte, len tak pre zaujimavost
nasich nenormalne zaujala reklama na Nissan Juke, a to obidvaja stale ked to pocuju, otocia hlavicky a stichnu 🙂
aj niekoho z vas?

baby je uz vhodny darcek na narodeniny pre malu taky domcek s takymi panacikmi, akoze domcek pre panacikov, s vybavenim, pisu ze je to od 1a pol roka do 5, chcela by som nieco s cim sa dlhsie vyhra, ale ci nie je moc skoro n atake zase

jaja32
6. nov 2010

@olifcek to je zatial len v plienkach 🙂 Samozrejme, ze sa ozvem.

olifcek
6. nov 2010

@loginka nasej sa paci reklama orange, kde je ten chlapcek vianocka x;oD ale ma ich viac 😀 😀

blumka
6. nov 2010

@olifcek akoze ked @jaja32 pride do KE tak to bude samozrejmost ze sa u nas zideme vsetci 😉 aj svetlanka aj garonka aj lienka aj ktokolvek iny 😉
ta reklama s vianockou sa paci terezke...uz si pospevuje, ze ma ruzove licka...minuly rok stale spievala ze ahoj kusik (nevedela povedat kikus 😀 )

olifcek
6. nov 2010

@blumka 😀 😀

jaja32
6. nov 2010

my mame doma tv bebe. Cely den tam skacu postavicky, zvieratka, ludia, su tam auticka a popritom ide taka hudba, ze uz mi lezie na nervy, nema to dej, ale Natalka je uplne fascinovana. Ani hracky nemusi mat...ona sedi a pozera. Ziadne nasilie, len meniace sa obrazky. Vyuzivam to hlavne, ked chcem ist od nej napr. nieco odniest alebo priniest, alebo idem na wc. Tak to maju prespekulovane, ze po case idu titulky vo viac jazykoch a pisu, ze sa mame teraz venovat aj detickam 🙂

jaja32
6. nov 2010

@blumka 😀 😀
ja som dnes malej pospevovala ...ja som mala kacicka a mam ruzove licka...ja ze odkial mam taky hit a to som poplietla 😀

olifcek
6. nov 2010

@jaja32 moju to Tv bebe zaujme ale iba na chvilku a len sem tam, asi tie zvuky skor...ale uz bolo, ze sa na comsi rehnila, ja som nechapala 😀 😀

jaja32
6. nov 2010

@olifcek ved aj mala sa rehli...mozno tiez len na zvukoch. Samozrejme, ze nas to omrzi tiez a niekedy ani tv nepomoze

blumka
6. nov 2010

@olifcek @jaja32 my nemame bebe ale znami maju a este si pamatam ked terezka bola malinka tak tiez na to cumela jak zhypnotizovana 😉 a tak isto sa obcas rehnila

jaja32
6. nov 2010

@blumka a mm jej este aj komentuje, tak sa aj ja rehlim 🙂

avaka
6. nov 2010

nasu malu bebe vobec nebavi..je to nuda asi 😀 ,teraz ma rada hudbu,sedi,mava a tlieska-tany-*tany 😀

olifcek
6. nov 2010

@blumka u koho si si dala robit kalendar? ja prave dohadujem s jednou babou x;o)) kolko Ta vyjde kus?

olifcek
6. nov 2010

@avaka hehe, oliv tiez radsej hudbu, do ktorej tlieska a spieva si tapi tapi tak po svojom 😀 😀

jaja32
6. nov 2010

@olifcek ja este aj na prechadzku chodim s mobilom, kde som jej nahrala tancuj, tancuj... , prsi prsi atd...ked je uz nervozna, tak pustim a ludia len kukaku, ze ako veselo nam je 😀

blumka
6. nov 2010

aj nasa rada hudbu..mame doma taku velku plysovu kocku, ktora hra ked sa do nej buchne, tak ku nej si klakne a trieska po nej rukami a potom sa natriasa 😀

olifcek
6. nov 2010

@blumka su perfektne tie deticky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre