Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
7. nov 2010

@amaca babo je starsie, viac si uvedomuje okolie a tym i nas 😉 my este okolo splnu mame caste vstavanie...

lienka2
7. nov 2010

@amaca my sme tiez krasne spali celu noc.. a teraz posledne dni ci tyzdne sa v noci budi castejsie.. teda nieze sa zobudi celkom, ale obcas s hroznym placom a to ma dalej zatvorene ocka.. tak neviem ci sa mu nieco sniva, ci preto ze ma viac zazitkov cez den ked uz sa sam pohybuje po byte kde chce.. ci ho nieco boli.. napr. zubok.. ktory nie a nie sa prerezat von, hoci ho uz vidiet.. staci pohladkat a spinka dalej.. alebo vziat na ruky..

laxity
7. nov 2010

@lienka2 aj Naty mi takto niekedy do vysielačky zaplače...ja prídem za ňou a ona má zatvorené očká a spinká, tak ju len pohladkám a je dobre...asi sa jej niečo sníva 😕

@olifcek jojo viem, že to v slovenčine nie je preto to nechcem 😉

@zucana a bunda za 45 Eur ti nie je moc? 😀 srandujem samozrejme...jasné, že je to veľa 😒

laxity
7. nov 2010

@blumka tiež som pozerala, že v nemčine...otras...to ozaj veľa toho nie je na výber 😅

olifcek
7. nov 2010

@laxity nasa Oliv cesky vediet bude urcite a verim, ze i anglicky, o to sa mm postarat musi x;o))

laxity
7. nov 2010

@olifcek tak veď aj moja Naty bude vedieť o tom nepochybujem...ale teraz ju nechcem motať načo? ja viem, že moja Naty bude šikovná...mne to bolo predpovedané a ja v to verím 😵 😉 😵

olifcek
7. nov 2010

@laxity jaj, ja na take predpovedania neverim x;o) ja sa spolieham, ze nasa Olivka ma geny po tatkovi a teda bude mat super mozocek, ja hrozne zabudam, mm si uzasne vsetko pamata a ako som uz pisala, ovlada par jazykov, tak verim, ze i Oliv taka bude 😉 po mne nech ma hrudnik a talent na sport, co ma ale i manzel x;oD

laxity
7. nov 2010

@olifcek ja verím 🙂 , tak veď to aj ja dúfam, že bude mať gény po nás oboch...budem na ňu veľmi hrdá ak bude taká múdra a šikovná ako my sme s tatinom 🙂

a taký veľký hrudník? 😀 😀 😀

olifcek
7. nov 2010

@laxity Ty koza 😀 skor som myslela, aby mala hrudnik po mamine a nie po tatkovi , by plocha nebola 😀 😀

svetlankat
7. nov 2010

Caute baby, my sme boli cel vikend na chalupe, bolo pekne tak sme sa v sobotu rano rozhodli, ze ideme. Dost ste tu toho popisali, tak skusim docitat.

svetlankat
7. nov 2010

@olifcek jej nove foto???

blumka
7. nov 2010

@laxity @olifcek ja sa nebranim hrackam v ziadnom jazyku ktoremu rozumiem aj ja...terezka uz teraz rozumie aj po cesky aj po anglicky, jasne ze nie vety alebo konverzaciu ale dnes napr. v aute si len tak sama pre seba hovori pes to je dog, auto je car a my s mm kukame ze to mas odkial a ona ze deticky ukazovali...a to mame dvd znakovanie ale po anglicky a ona z toho ovlada vela slovicok a samozrejme cestina..chcem aby rozumela ason tak ako rozumieme my a podla mna cim skor bude pocuvat v roznych jazykoch tym sa viac na nu nalepi...

svetlankat
7. nov 2010

@amaca ahoj, nasa Miska ked bola mensie babo, dokonca uz ako novorodenec nam vzdy prespala celu noc. Teraz sa mi tiez budi kazde dve hodiny. Ja ju nenatahujem, ked zamrnci dam prsnik pocuca 5 minut ulozim spat do postielky s spinka dalej. Aj ked sa nam budila s placom, to uz nastastie dlho nebolo, som musela uplne Misku prebrat potom nakojit a az tak spala dalej. je uplne normalne, ze deticky si teraz pytaju castejsie v noci mliecko. Dobiehaju to, co nemaju cez den, kedze uz papaju prikrmy a ako pise @olifcek, potrebuju nas citit.

jaja32
7. nov 2010

ahojte, tak Natalka sa rozhodla plazit, ale len ked ona chce 🙂 ziadne take pod ku mne 🙂 ..a kto sa to tu bal, ze svoje dieta prekrmuje? Natalka dnes spraskala 300 g brokolice so zemiakom a mrkvou 😀

raa2
7. nov 2010

ahojte, ste toho hodne popisali, idem trosku pocitat. matik uz dneska dobre, tak som mu dala mliecko na veceru, pekne vypil 180 ml, tak zajtra ho sledujem, necham ho este na diete, ale rano tiez dam mliecko..som inak rozmyslala ze ci nahodou nejakeho bacila nedostal, lebo sme boli u svokrovcov a svagrovcov a maju psov. sice ich nechytal, ale ked ten psik im beha po byte a matko sa hral na zemi, mohol pochytat tade kade chodili psy a on si dava do ustociek rucicku, ci tam nieco nenachytal, lebo uz nic ine mi nenapada....
dneska pekne zaspinka, som ho polozila do postielky a v tu ranu zaspal. zacal sa takym zvlastnym sposobom pohybovat do predu, zajtra ho odfotim a ked bude cas tak dam fotku 😉 mm mi ide na sluzobku v utorok, tak budeme do piatku bacovat sami.
neviem ci mu nejdu aj dalsie zubky, lebo si stale pcha palceky a flasku s cajikom do pusy, normalne ju takou silou drzi, ze mu je neviem vybrat s ruciciek 🙂 noci sa nam polepsili, raz alebo dvakrat sa budi 😵

raa2
7. nov 2010

baby ak by ste chceli aptamil 2 , tak vam darujem, zabalene neotvorene. dajte mi vediet.

blumka
7. nov 2010

@raa2 podla mna keby to bol nejaky bacil tak by aj nejaka teplota zvysena bola ne? ale hlavna vec ze uz je ok..
a napis na bazar ten aptamil..sito sa niekto ozve..ja som tak bebu predavala 😉

raa2
7. nov 2010

@blumka ved som rozmyslala ze to by aj to mal, inak nic mu nebolo, vesely, lozit, dvihat sa zacal, smial sa aj ked kakal, tak sa smial na tom ako prdi 😀 ved ked to bude z toho nutrilonu, tak asi kupim sunar alebo to francuzke mlieko. ziadnu novu potravinu som nezavadzala..
napisem, ked sa z vas nikto neprihlasi, ale kvoli jednej skatuly sa mi to nechce riesit. ty nechces? si pisala ze davas nutrilon...

blumka
7. nov 2010

@raa2 dakujem ale davam nutrilon a bebilon a predsa nebudem uz miesat ak nahodou tam je len malinka odchylka...
ja som mala doma tiez jednu zvysnu bebu po terezke...dala som ju len za postovne, lebo som sa jej len chcela zbavit a hned sa nasiel zaujemca 😉

raa2
7. nov 2010

@blumka ok, ved ked sa nikto neprihlasi, tak to tam dam 🙂 ono je na krabici ked to porovnas vsetko rovnake, ale konzistencne sa mi to zda ine, lebo matko to zacal vypluvat a ako som otvorila nutrilon tak ten pil..ma fajnovu papulku 😀 .inak som sa dozvedela ze v porodnicu mu dali bepu, keby som to bola vedela tak by som bola riesila bepu 🙂 a ryzova nemliecna kasa sa u nas ujala, len taky fukot ladoval 🙂
ked porovnas nutrilon a bebilon tak sa ti to zda rovnake? bebilon to je madarsky ci polsky nutrilon?

svetlankat
7. nov 2010

@raa2 vobec sa neboj, ze ba nieco od psov dostal, podial su to bytove psy a su ockovane. My mame doma hava a nedavajte ma baby na socialku, ale Miska sa mu vtrepe aj do pelecha, berie mu hracky, ja to uz neriesim, lebo by som skoncila na psychiatrii, aspon bude mat dobru imunitu.

blumka
7. nov 2010

@svetlankat 😀 kym mu nelezie vies kde tak je dobre 😀
@raa bebilon je polsky..ja nevidim rozdiel medzi nim a nutrilonom, teda nechutnala som ale juli nevadi ani jeden a konzistencia je tiez rovnaka

raa2
7. nov 2010

@svetlankat jasne, ved matko sa strasne tesil a aj tesi zo psikov, len som ja rozmyslala ze z coho mal tie riedke vodove kakanicky 🙂 vies to ta potom vsetko napada ked zistujes a riesis 😉

svetlankat
7. nov 2010

@raa2 to urcite ze hej, verim ti.
@blumka tam este nelezie, ale uz ju nahanam hadam vsade

svetlankat
7. nov 2010

@blumka a este k tym mlieckam, Julinka je maly zrutik, ale to len v dobrom, 🙂

olifcek
7. nov 2010

@svetlankat jj new foto x;o)
@blumka jj, presne tak x;o) treba uz d malicka aby pocuvali...

blumka
7. nov 2010

@svetlankat my sme rodina zrutov 😀 len niekedy rozmyslam kde to do nej ide..dnes na obed ju krmil mm a som mu dala plnu misku a on ze toto ona vsetko zje? 😨 a ja ze hej..a len tak to sprasila ze sa nestacil divit 😀 a este potom ked sme my jedli som jej davala zemiaciky malicke z polievky a aj to tlacila

olifcek
7. nov 2010

@svetlankat ved i oliv sa s vasim havom hrala, ja lepsie aby boli v kontakte so zvieratkami...pokial sa nehrabu v ich expkrementoch, su v pohode a nic im nehrozi x;o) jasne, kym je havo zdravy... 😉

blumka
7. nov 2010

@olifcek presne tak...my sice psa nemame ani nikto v rodine ale ked sme vonku tak detom nebranim pohladkat susedovych psikov ked my povedia ze su zdravi a ockovani 😉

svetlankat
7. nov 2010

@blumka hladam toto s tou opicou nevies kde to viem kupit? Aj ked od ruky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre