Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. nov 2010

kolko mamiciek nastupi do prace a ostane jej minimumz toho, co zarobi? vsetko daju na skolky 😒

svetlankat
8. nov 2010

juj baby ani sa o tom nebavte, len si pokazime naladu

olifcek
8. nov 2010

@svetlankat bodynka...asi rovno c. 80 vezmeme, hech...

svetlankat
8. nov 2010

@olifcek uvidime, pomerame, dnes tam tiez neskoci, sefovci isli na pohreb a nemaju auto, takze sa z predajne ani nepohne.

matesl
8. nov 2010

ahojte babulky,

ako sa mate? u nas uz je to horsie, maly sa vsade driape, ked sme s mm doma je to OK, ale ked som s nim sama aj na vc s nim utekam, posadim na zem a dam aspon zubnu pastu do ruky 😀
viem ze to nie je moc dobre ale pozicali sme si choditko pre pripad aby som sa mohla od maleho pohnut...na ohradku tu nemame miesto :( to by bolo ale lepsie, lebo co sme ho tam dali 1 den tak potom ked sa stveral po nabytku hned padal, lebo si myslel zo ho pod ritkou nieco isti...toto vlastne brzdi babo vo vyvoji, ale co mam robit...ako mu zohriat papat aj sebe...no ale nebudem ho tam nechavat, fakt len v nudzi. vcera tam vobec nebol.

jo a vy co uspavate na prse...nemate dokusane bradavky? mne ich Risko ani nekuse, len ked potahuje, sucha sa to o tie ostre zubky a mam ich viac znicene ako na zaciatku kojenia.
uplne ze skoro polacem ked ma ist spat, lebo bez prsa nezaspi..to fakt ho budem musiet nechat vyplakat ked ho budem chciet odnaucit od prsa? 😖

jo a mali sme 3 noci ze super, 2x bol hore a teraz posledne 2 ze uuuplna katastrofa, plac kazdu hodinu, na rukach nechcel byt, na posteli plakal, nevedela som co s nim uz 😠 a to zubky co rastli su uz prerezane,m tak nechapem ☹

zucana
8. nov 2010

@blumka pekna kuchynka a @maci ty mas aku?
ja som nasla tuto za dobry peniaz len ci je dobra....
http://www.mytoys.de/Smoby-Küche-Hello-Kitty/Kü...

a my uz 3tiu noc nepapame v noci 😵 spala od 22.00 do 6.00 a potom papala vela mliecka a potom akoze si myslela ze ideme hore ale som ju velmi rychlo presvedcila ze sa este musi maminka vyspinkat a spali sme do 9.20 😵

jaja32
8. nov 2010

Prosim poradte, ktore 2 fotky mam vybrat na salky 🙂

svetlankat
8. nov 2010

@jaja32 mne sa pacia obe vrchne

svetlankat
8. nov 2010

@jaja32 ale vsetky su krasne

laxity
8. nov 2010

@jaja32 mne pravý stĺpec 😉

blumka
8. nov 2010

@jaja32 mne sa pacia obe prave 😉

matesl
8. nov 2010

@maculik jej akurat citam ze si chcela asi prestat v noci s kojenim, no Riska tiez nic ine v noci neuspi len prso...len uz mam tak zramovane bradavky ze ma bolia cely den ☹

svetlankat
8. nov 2010

@matesl mozno dalsie. u nas je to tiez tak, Miska sa vsade vytrepe, no nam oco kupil tu ohradku, tak ked idem na wecko Miska sa zatial hrajka, ale inac ju moc nevyuzivam.

matesl
8. nov 2010

@jaja32 aj ja som za pravy stlpec fotiek, tam ma carovny usmev 😉

svetlankat
8. nov 2010

@matesl mne Miska kuska do bradavky aj cez den, ale nemam ich este znicene ani extra bolave, takze neriesim, lebo sa to da vydrzat. Iba ked betarka poriadne kusne ked sa sali tak to fakt boli. Takze nepomozem.

matesl
8. nov 2010

@svetlankat ja by som ju zohnala, ale mame 1 izbovy byt, uz by sme sa tu nepohli, kedze namam ani balkon susiak na pradlo je doma prestrety skoro nonstop 😅 😅

zucana
8. nov 2010
jaja32
8. nov 2010

dakujem, dakujem 🙂 mne sa paci najviac ta s rucickou, nebude to vadit na fotke? trosku som ich uz orezala, aby bolo vidiet hlavne tvaricku. Chcem dat mm, tak fotim vsetko tajne a vymazavam z fotaka 😀

matesl
8. nov 2010

@svetlankat no mne tiez Risko nekuse...skor ma tak privretu susku ze sa mi to osuchuje, od hornej jednotky tam mam taku prasklinu, ze sa otacam tak kadejak aby som ju dala do jeho kutika ust, nech sa zahoji..no uvidim a cez den davam 1x sunar aby som si cez den oddychla, kedze uz papa cely den inu stravu

olifcek
8. nov 2010

@matesl zohrievaj ako ja...poloz babo na zem, alebo na rukach 😉

mna oliv hryzkala, teda nie hryzkala, ked sa prerezavali, natierala som babylov ekremikom a pomohlo

@jaja32 pravy stlpec, jednoznacne
@svetlankat krasne ale draheee

svetlankat
8. nov 2010

@matesl to je jasne, chodak na chvilocku neublizi, ja som o tom debatila s ortopedkou, ked sme boli posledny krat na klbikoch,ona odporucala nedavat, ale podotkla ze tak na dest minut to neublizi.

jaja32
8. nov 2010

zatial vyhrava pravy stlpec 🙂 , ale cakam na dalsie odpovede a poobede objednavam. Super ste mi pomohli 🙂

svetlankat
8. nov 2010

@olifcek drahe drahe, ale take nieco to bude, teda pevne verim

olifcek
8. nov 2010

@matesl musis sunar? nelepsie odsat ?

olifcek
8. nov 2010

@svetlankat jj, i ja duuufam 😀

jaja32
8. nov 2010

Mne dnes prisiel e-mailom tento odkaz na stranku : http://www.eprosam.eu/upload/34_20101102211520_...

jaja32
8. nov 2010

u nas prsi.... ani von asi nepojdeme ☹

maculik
8. nov 2010

no, tak Petik uz spi, uvidime, ako dlho, ja konecne ranajkujem a pojdem umyt tie dlazky...

@jaja32 vsetky su pekne, ale na hrncek ta s rucickou a ta pod nou. A ako si orezala? Lebo ja ked napr.vo fotaku vystrihnem nieco z fotky, tak potom to uz ma nizku kvalitu.
Tiez idem tento tyzden vybrat foto na hrnceky pre nasich a svokrovcov.

@zucana ja mam tuto http://www.biga.sk/gazdinka/smoby-kuchynka-bon-... (tu su lepsie fotky, ale tuto je lacnejsia http://www.pricemania.sk/katalog/hracky-pre-die...
a sme spokojni, len dvierka by sa mohli otvarat lahsie, prve asi 3dni to nevedela otvorit, ale uz v pohode 🙂 Este som jej tam dokupila par veci, prazdne tegliky od jogurtu apod, a hrava sa. Ale az posledne asi 2mes, predtym vzdy len chvilocku, este ju to velmi nebavilo.

@matesl to mas super, ze ti pije Sunar. Ja som skusala dat UM, ale Petrik flasu ani za svet, skusala som aj pohariky (ine, nez Avent, z toho pije vodicku), ale nehrozi. Tak skusim teraz na Sk kupit tiez Sunar, ten je taky sladky, mozno mu zachuti. Ale neviem :(
U mna odsat nehrozi, mlieka mam akurat a vzdy vsetko vypije, pazrosko maly 😝 🙂

olifcek
8. nov 2010

@jaja32 my chodime i ked prsi, ja milujem prechadzat sa v takom pocasi vonku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre