Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. nov 2010

@jaja32 tak je to jasne x;o)

jaja32
9. nov 2010

@olifcek jasne ako facka 🙂

lienka2
9. nov 2010

@blumka a Juli vsetko najlepsie k 9 mesiacom 🙂

svetlankat
9. nov 2010

@lienka2 nam vyhovuje pondelok, gratulujeme k zubku

baby viem ze tu uz bola o tom debatka, ale nejak si nepamatam, moze miska uz cviklu alebo od kedy sa moze?

svetlankat
9. nov 2010

@blumka @jja vsetko naj naj naj detickam

svetlankat
9. nov 2010

@olifcek Oli mm dnes nestihal, pokusi sa zajtra, sefovci vcera neboli tak dnes potrebovali nanho navalat robotu aj za vcera

svetlankat
9. nov 2010

@lienka2 napis mi do ip adresu, skusim kuk na googli ci sa k vam dokazem dostat autom, ake mate parkovisko? dostatocne velke?? ja potrebujem obrovske na zaparkovanie

olifcek
9. nov 2010

@svetlankat neva

to parkovanie 😀 😀

garonka
9. nov 2010

@svetlankat my sme papali cviklu a nechutila 😅 ale druhykrat už šmakovalo 🙂

ja mam tabuľku od nestle a tam pišu že sa môže od 9m ale my sme papali skôr 😉 teraz v nedeľu 🙂

lienka2
9. nov 2010

@garonka skoro som zabudla, aj ty si pozvana 🙂

garonka
9. nov 2010

@lienka2 ďakujem 😉 dáme vedieť 🙂 😉

zucana
9. nov 2010

tuto nejak nezije 😀
boli sme v meste 3,5 hodiny ja som trochen vymrzla mala ok...dnes spala len pohodku tak teraz ked sme dosli som jej dala mm a spi som zvedava ci da aspon hodku...
a kuchynka nebude....uz nemaju 😠 tak asi to bol osud a kupim na rok 😉

olifcek
9. nov 2010

@zucana tak tak, osud, ktory dobre chce len 😵 dobrym len dobre

zucana
9. nov 2010

no len hentu sme mohli mat v blave 😉

zucana
9. nov 2010

ozik objavila som super babiku....je taka akurat pekna jak babatko v rifloch oblecena ma aj flasticku a ked ju stacis za brusko rozprava po talianky sice ale pekne...ze maminka lubim ta, podaj mi hracku, mnam mliecko a je od 2 rokov cize aj celkovo solidna kvalita za 25 eur

olifcek
9. nov 2010

@zucana to kup, toto dievcatka moc zaujima x;o) my mame takeho ponika, normalne stoji cez 35eur...my ho mame zadara, zdedili sme a Oliv sa uz i dnes s nim pekne hra...pcha mu prstek do pusy a on keca, brusko sem tam stisne a zase keca...x;o) po cesky ale krasne 😉

olifcek
9. nov 2010

@garonka kuk

laxity
9. nov 2010

ahojte

@blumka všetko naj prajem kočkám 🙂

@zoska kuk IP 🙂

@jaja32 ja dávam pančušky, tepláčiky alebo legíny, ponožky a body s dlhým...a nohy majú byť vraj teplé podľa toho sa treba riadiť...bo ručičky a noštek už bude mať v zime asi stále studenší ale nohy by mala mať teplučké 🙂

blumka
9. nov 2010

@zucana jj urcite kup tu babiku..teraz sa s nou viky pohra len tak ale ked bude starsia tak uvidis ako pekne sa vyhra...
u nas je momentalne najlepsia zabava taka, ze terezka mi povie, mamka ty si tu lazkaj, ty si teraz babatko a ja som mamka...tak ja si lahnem a teda velmi rada sa takuto hru hram, lebo ked poviem ze som hladna tak ma terezka krmi, prikryva ma dekou a ja mozem na chvilu zavriet oci a oddychnut si...potom pride povie mi ze mamka, buchni sa, tak ja akoze sa udriem a placem a ona mi fuka ranu a pusinkuje tak samozrejme ze aj to rada robim, lebo tie jej pusinky stoja za to 😵

olifcek
9. nov 2010

@blumka 😀 😀

blumka
9. nov 2010

@olifcek a najlepsie je ked sme babatka obidvaja s mm..to my obaja si lahneme na jej postel a zacneme revat ale fakt revat a kricime ze ja som hladna a on ze ja som smadny a ona nas musi utisovat...ale jej to obcas nenechame tak lahko 😀 ale musim povedat ze ma s nami trpezlivost... 😀

svetlankat
9. nov 2010

@garonka dakujem

olifcek
9. nov 2010

@blumka 😀 😀 a kde je juli? hehe

olifcek
9. nov 2010

@svetlankat ako chces tu cviklu dat? s cim? so zemiacikmi?

svetlankat
9. nov 2010

@olifcek zemiacikmi a maskom

blumka
9. nov 2010

@olifcek juli sa hra vtedy s hrackami, lebo inak jej ich Tete berie 😀 alebo lozi po nas..ona je spokojnedieta..staci ze nas vidi a hlavne teda ked sme v terezkinej izbe, tam dokaze aj sama byt a ani nemukne a hra sa...

zucana
9. nov 2010

@blumka a juli co robi ked revete ??? 😀

olifcek
9. nov 2010

@svetlankat dakujem...pomixujes dokopy?

baby, kto ava sunar???? mam zlavovy kupon, platny v bille, hypernove, dm, tescu na okamzitu zlavu a to
3 eur na Sunar Complex 2 600g a Sunar Complex 2 600g banan /neviem, ci aj aj, abo len na jedno z toho, ale zrejme na obe/

a

0,5 eur na mliecnu kasu Sunarka 250g alebo 225g

platia do 31.12.2010

dajte vediet, ak nik z kosic, poslem i postou, ta ma vyjde na par centov len x;o) nech to neprepadne 😉

blumka
9. nov 2010

@zucana nic 😀 kukne na nas, niekedy dolezie a zacne sa s nami jasit, inokedy sa len obzrie a robi si svoje 😀

olifcek
9. nov 2010

@zucana 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre