Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
13. nov 2010

ahojte

@olifcek nie je to divné...ja som včera robila karfiol s cukinou 🙂 ...ale moja piškóta sa toho ani nechytila 😅

a mne chutilo inak brokolica, zemiak a mäso 🙂

blumka
13. nov 2010

@olifcek my mame dnes..teda juli brokolica, kalerab, mrvka, zemiacik a mlieko..akoze kremova brokolicova polievka

a teraz pijeme s Terezkou kavu...sedime pri stole, ona s kakavom a ja s kavou a strasne dolezito sa pri tom tvari 😀

@svetlankat, no ja som upratovala v rodinach, tam predsa ludia az taky bordel nerobia ako na hoteloch 😉 ale teda bordel robili aj tak vacsi ako robime my 😉 mozno prave preto ze vedeli ze to nemusia sami upratovat 😉 ale isto to bola lepsia robota ako starat sa o ich rozmaznane deticky 😉

olifcek
13. nov 2010

@laxity jj, brokolica zemiak, maso je fajne, i mrkvicka k tomu x;o)

@blumka sranda, presne takuto kombinaciu urobiiiim...teda az na to mliekco, to tam nebude x;o) to si da paq x;o)

maculik
13. nov 2010

dobre ranko 🙂
tu leje, rano sme akurat 10min boli vonku, co sme smeti vyniesli a brutal fukalo, tak sme isli dnu. Idem dat spat maleho a pojdem varit polievku.
Som unavena, lebo maly od 5,50 buntosil a ked som ho konecne pred 7 este uspala, tak uz vykrikovala Adelka. Tu som este na chvilu strcila k sebe pod perinu a driemala som, ale to sa velmi nedalo, lebo v kuse mi otvarala oci ze "maminka, piiiis? Nepi, mama, hat sa cem", tak sme sa museli ist hrat.

laxity
13. nov 2010

@maculik tak a toto čaká aj nás "hat sa cem nespi" 😀

nechcem dráždiť ale tu je krásne má byť 11°C fajneeee 😵

laxity
13. nov 2010

@blumka prosím ťa v čom môže byť chyba...keď Natálke urobím papať ako napr. včera karfiol cukina-ani sa mi toho nechytila a hneď na to som jej ponúkla Hami výživu a z tej mi spapala 100g 😕 ...je to ochucované? alebo? nič moje veľmi nechce 😅

svetlankat
13. nov 2010

@blumka to urcite

lienka2
13. nov 2010

@svetlankat v obchode ti ten telefon bude hrat hlasnejsie.. je tam aj na krabici napisane, ze ked ho doma rozbalis bude hrat tichsie, kvoli bezpecnosti.. nas hra tiez ticho.. teda ked je pustena telka tak ledva rozumiet co teta hovori..

svetlankat
13. nov 2010

@lienka2 aha dakujeeeeeeeeem, tak ho nechavame

lienka2
13. nov 2010

@svetlankat nemas za co 🙂 mohli tam inak dat ze by sa dalo aj hlasitost nastavit, ale tak.. teraz aj tak nevnimaju co teta rozprava, iba ze nieco rozprava.. a ked budu vacsie hadam to nebude vadit ze je to tak tichsie.. oni ked si to das k uchu ako sa telefon ma davat tak dobre pocut 🙂 preto to dali tak na ticho, ked si da dieta k uchu.. az sa bude ucit telefonovat 😀

mm isiel s malym vonku, ja idem pratat a piect na zajtrajsiu oslavu.. 😖

blumka
13. nov 2010

@laxity, urcite su hami dochucovane, ved sa len pozri na zlozenie, kadejake veci co ty by si do svojho prikrmu nedala, tak tie su tam prave kvoli tomu aby detom chutilo a aby sa lepsie predavalo...skus jej miesat kupovane s tvojim a pomaly kazdym dnom uberaj kupovane a pridaj svoje 😉

olifcek
13. nov 2010

@laxity podla mna jej ta kombinacia nechuti... mojej Olivke ked cosi chuti, krasne pusu otvara a pyta si papat, ked ma cosi, co nechce, pusu neotvara, alebo otvara ako vrabcek...x;o) ked chces kupovane, kup ALNATURE z DM x;o)

olifcek
13. nov 2010

@lienka2 aka oslava?

lienka2
13. nov 2010

@olifcek mm mal cez tyzden narodky aj meniny.. tak mu pridu rodicia aj starki blahozelat.. sa velmi "tesim" 😔

olifcek
13. nov 2010

@lienka2 😉 neboooj, zvladnes x;o) a paq dojdeme o dva dni myyy 😉

olifcek
13. nov 2010

Olivke kupujem prave i toto este, ked to videla u jednej baby, ukazalo sa jej, ze kam s kockou a slo to, hehe..teda u jednej kamaratky to videla 1x, a u druhej uz tu kocku sama do otvoru dala, chi

lienka2
13. nov 2010

@olifcek olif, ked si dam klapky na oci a stuple do usi tak hej 😀 a oni dojdu az zajtra, dnes mam este klud 😔

olifcek
13. nov 2010

vcera som sa bola dat podstrihnut...mala som uz vlasy po pas...chcela som ich aj spostupnit, tak ma riadne skratila, fnuk... ale neva, ona ma este nestrihala takto, o tri mesiace jej to poviem inak, ze vsetko kusok skratit, len to nutne, a aj to v postupke x;o) tato mi robila vlasy na svadbu...hned s apytala na malicku, a ze wow, aka je uz velka, tak sa jej pytam, to Vy ste mi robili vlasy pred orkom, ze? a ona,ze no,ano veru x;o)

zucana
13. nov 2010

@olifcek ja robim aj take kombinacie kao som ti pisala....a chuti
teda teraz nejak nchce jest...myslite ze su to zubky?ovocia sa ani nedotkla....
vccera obed pekne zjedla ale veceru nechcela....tak som jej davala ze pol lyzicka mrkva hipp (bez nicoho) a pol toho mojho a zjedla aspon polku.... 🙄
ja som bola v obchode a kupila vikinke suknu na vianoce 😵 a videla tam tu babiku co som kupila za 25 eur za 35...

zucana
13. nov 2010

@maculik toto si hladala?
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
viki sa to strasne lubilo ale uz som kupila tu zoo....potom dostane tu farmu chicco a tak toto by uz bolo moc zvieratiek 😕

maculik
13. nov 2010

@zucana a aku suknu si kupila, daj foto.a aj tu babiku mozes rovno odfotit 🙂
ja za chvilu asi budem musiet hladat nejake saty pre Adelku na svadbu, mame v marci ist kamaratovi, tak nech aj ona pekne vyzera 🙂

teraz som akurat vymenila drobcov v posteli, Petulik vstal o 12 a teraz ho vystriedala Adelka, juj, tak by som si lahla, ale neda sa... Dala som ju aspon do jeho postielky v spalni, nech sa v detskej mozeme hrat a nemusim prenasat hracky do obyvky.

tu stale leje, to pekne pocko vam tisko zavidim 😔

maculik
13. nov 2010

@zucana anooo, presne toto, super. dam to segre kupit ako spolocny darcek pre malych, dakujem 🙂

olifcek
13. nov 2010

@zucana ja, ze sa hned oopytam, co za sunku... he he, a to suknu, boze, dislektik.... a iste to mozu byt zubky, ale nemusia, mozno len nemala hlad 😉

olifcek
13. nov 2010

@maculik
@zucana

i tu je noemova archa... http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2704754 tusim uz aj @maminnka ten link davala 😵

olifcek
13. nov 2010

@maculik v ke zase fuka strasne casto hnusny vietor... 😉

zucana
13. nov 2010

@olifcek ale to neni taka ista...ta co som dala ja je super lebo aj zvuky vydava aj klavir tam ma a zvieratka sa super drzia a tak 😵
a tu je sukna a babika
a babika normalne hybe pusov ked rozprava

maculik
13. nov 2010

@zucana mozu to byt zubky, Petrik tiez strajkuje s papanim, ked mu idu, ako som uz pisala, odmieta vtedy ovocie a aj zeleniny papa menej.

Inak, vcera a dnes mal hroooozne smradlave kakanie, ale fakt otrasne, neviem, z coho to bolo, ani nie hnacka, ale skoro som sa povracala, ked som ho umyvala. Ma aj trosinku zvysenu teplotu, idu mu horne dvojky, tak mozno tiez z toho.

@olifcek aj tu velmi fuka, dazd je taky, ze ani nepojdeme von, ja chodievam aj ked prsi, ale nie az takyto lejak, Tak dufam, ze sa tu poobede s nimi nezblaznim, uz je mi aj celkom dlho a mm pride az zajtra vecer 😒

Este ze mam vas 🙂

maculik
13. nov 2010

@zucana jej, krasna babika 😵 Keby nemame doma uz tolko babik, tak by som aj ja chcela novu kupit, vlastne ja som jej ani jednu nekupila, teraz mi napadlo, vsetko dostala od babiek a od mojej sestry 😨 A teraz od nasich ide dostat babikovsku postielku, tak som nakazala, nech kupia BEZ babiky, lebo uz ich fakt nebudeme mat kam davat 😅

no nic, idem sa hrat s malym, nech sa aj jemu venujem, a pojde papat, len ho este nechavam vyhladnut, aby spapal viac 🙂

olifcek
13. nov 2010

@zucana aha, nevyznam sa.. viem len, ze ta moja kamoska, co ma od FP plno hraciek, kupila podobnu noemovu... pre syna, kt. ma 16 mesiacikov

ta babika paq bude natocena, zeeeee? milucka je 😵 😵 sukenku musim vidiet na Tvojej princeznej 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre