Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
18. nov 2010

@jaja32 jasne kaše babylove su fajne, žiaden cukor, mlieko tak my ich papame stale 😉

olifcek
18. nov 2010

@laxity jeeeej, ake krasne a za ake ceny, fiiiha

garonka
18. nov 2010

@kacenqa my spinkame krasne doobeda hodinka a poobede aj dve hodinky ale niekedy nespime vôbec 😉

olifcek
18. nov 2010

@garonka i to, co som ja kupila, je bez cohokolvek... stale to robis s ovocim?

garonka
18. nov 2010

@olifcek jo aj s ovocim a aj normalne na obed, dnes sme mali tu kašu v nej mrkva, hrašok a mäsko a už sme papali aj kalerabovu kašu z receptu mama a ja špecial 😵 šmakovalo 😝
Tobi ešte nič neodmietol 😀 a dnes mal na obed prosim pekne 350g 😅

blumka
18. nov 2010

@garonka a tu babylove maju v DM? a @olifcek ty si kde kupila? su bez cukru tie kase?
@kacenqa juli spinka 2x po hodinke, niekedy aj hodinku a pol, niekedy len po 45 minut... pamatam ze napr. starsia mi zacala len raz spavat od 10 mesiacov a este stalle spi cez obed a to som si myslela ze ked tak skoro presla na jeden spanok ze v 2ch rokoch uz nebude spat vobec cez den

zucana
18. nov 2010

babce tak toto je nasa nova zatarasa 😀
a uz sa idem venovat bambulke teplotovej 😅

garonka
18. nov 2010

@blumka hej hej su to kaše babylove bio v dmke nieje tam ani mlieko ani cukor, myslím, že tu čo mam doma je 3 zrna či aka to ale veľmi chutí 🙂

olifcek
18. nov 2010

@garonka vies mi tie recepty nascanovat, ci prekopirovat? prosiiiiim

@blumka uplne bez cukru, je to vlastne len kukurica a ryza, ale maju aj ine a i jednodruhove ;o)

blumka
18. nov 2010

@garonka @olifcek dakujem 😉

olifcek
18. nov 2010

@zucana vyzera to perfektne

laxity
18. nov 2010

@zucana pekne vyzerá...nám by sa také hodilo okolo mm dvd, blueray...tých jeho harabúrd 😀

blumka
18. nov 2010

@zucana dobre riesenie 😉

laxity
18. nov 2010

ja som kúpila Natálke tieto 🙂

to len tak na imidž 🙂

olifcek
18. nov 2010

@blumka v galerke v kauflande, pri susenom ovoci

olifcek
18. nov 2010

@laxity prekrasne...su zboku na lepak? sice, jedny mame na lepak, al nenavlecieme...nart nepusti...

laxity
18. nov 2010

@olifcek ja som sa jej pýtala niektoré boli na zips a niektoré na lepák...neviem teraz...ale ja mám jedny z Tesca a tie má na lepák a veľmi ťažko sa obúvajú a jak sa ťažko obujú tak sa veľmi rýchlo vyzujú 😅

olifcek
18. nov 2010

@laxity deticky vyzuju vsetko...oliv rozviaze i odlepi, takze treba len dufat, ze si zvyknu a nebudu to robit 😀

svetlankat
18. nov 2010

Caute baby, my sme boli trosku von a uz sme spat,
@olifcek kludne zajtra,len mi daj vediet kedy asi ta mam cakat a prida sa k tebe este niekto? napr katka, blumka lucka lubka???

svetlankat
18. nov 2010

@laxity
@olifcek mne Miska vyzuje uplne vsetko.

laxity
18. nov 2010

@olifcek @svetlankat šak to a čo teda necháme ich bosé? 😀 😀 😀 to by sme boli matky čo? 😅

svetlankat
18. nov 2010

@laxity nadherne si kupila,
@zucana super ste to vyriesili

@garonka aj mne by si mohla ofotit, alebo oskenovat, alebo pozicat a mm v praci ofoti.
@olifcek @blumka ja co sa tyka jazyka, budem rozpravat ale nie gramaticky spravne, mne nejak ta gramatika nejde do hlavy, naucila som hovorovu rec ale pisat, no to je katastrofa.

svetlankat
18. nov 2010

@laxity 😀 😀 😀 u nas sa ani ponozky neohreju dlho na nozke, na doma som Miske zacala davat puncozky, kedze uz neviem ako to mam riesit.

olifcek
18. nov 2010

su uzasne, i ked cierne... ja milujem hnedu a bordovu

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2752164

joooj...

laxity
18. nov 2010

@svetlankat ja dávam tiež pančuchy odvtedy ako začala štvornožkovať a na to ešte aj ponožky a držia 😀 ...aj keď dnes si ju chcela vyzuť a nešlo jej to tak sa jedovalaaaaaa 😀

olifcek
18. nov 2010

@svetlankat oliv tiez 😉 prisla bych okolo jednej? a co vy @garonka, @blumka, @lienka2, @katka888 ?

laxity
18. nov 2010

@olifcek mne sa páčia a čierna mi nevadí 🙂

olifcek
18. nov 2010

@laxity jj u tychto mi cierna nevadi. len... uz si nekupim, i ked je to cena perfektna... ale snad niekto kupi pre seba 😵 😵

maculik
18. nov 2010

@laxity jej, paradne papucky si nasla, mozno aj ja objednam Petrikovi, aj teraz, ked budeme letiet a nebude v kociku, tak by sa mu hodilo. Ale to uz nestihneme 🙂

olifcek
18. nov 2010

akurat, ze ja nosim 37 al. 38, vnut. dlzka 24,5... dala som sledovat aukciu, mozno aspon mamine kupim, uvidiiim 😵

svetlankat
18. nov 2010

@laxity mne Misa vyzuje ponozky a z pancusiek, ale neva uz som si zvykla,
@olifcek ok v pohode. kedykolvek si vitana 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre