Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
20. nov 2010

@jaja32 gratulujem k stvornozkovaniu sikovnica.
@zucana @olifcek @lenica81 mnam baby dobre varite a peciete, ja som vo stvrtok robila jablkovy kolac, ale nevydaril sa uplne podla mojich predstav, mm vravi ze fajny len trebalo dat viac jablk.

svetlankat
20. nov 2010

baby a este sa chcem opytat ci mate niektora tie kluce od fisher price co hraju, ci sa s tym deticky vyhraju???

olifcek
20. nov 2010

@svetlankat a nie je to hracka pre mensie deticky?

svetlankat
20. nov 2010

@olifcek ja nevieeeeeeeeeeeeeem??? nam sa to s mm dnes pacilo, idem kuk

lenica81
20. nov 2010

@svetlankat my mame tieto...

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

i ked netusim, kde prave ten modry je... asi pod gaucom, alebo skrinou, ale kedy ho vylovim netusim... dost problematicke to je... ale su este jedny kluce od FP...

svetlankat
20. nov 2010
lenica81
20. nov 2010

@svetlankat joj, ale celkom sa s tym vyhra... okrem toho, ze to ozuzlava... 😉

svetlankat
20. nov 2010

@lenica81 presne tie druhe myslim

svetlankat
20. nov 2010

@lenica81 ale dakujem ti

lenica81
20. nov 2010

@svetlankat tie tvoje vyzeraju lepsie, ale dostali sme... tak naco kupovat este jedny... 😅 😎

lenica81
20. nov 2010

inak, rozmyslam nad tymto... myslite, ze je to blbost... chcela by som nieco na jemnu motoriku, ked uz ho burizony nebudu bavit... 😀

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

svetlankat
20. nov 2010

@lenica81 podla mna ziadna hracka pre dieta nie je blbost, ked to Vilka bude bavit tak preco nie. Ak ho to nebude bavit, odlozis pre druhe alebo predas. 🙂 Misa mi tie burizony vzdy rozmeta rukami po celej izbe, esteze mame zivy vysavac.

jaja32
20. nov 2010

@olifcek juj, tak nedam petrzlenovu vnat, aj tak sme posledne 2 dni mali vystipanu prdelku a neviem od coho

olifcek
20. nov 2010

@jaja32 mozno z jedla... my sme mavali cervenu ciarocku na zadocku zo zemiakov, petrzlenu a petrzlen.vnate, teraz uz zemiak ok, to druhe po roku vyskusam az 🙂

olifcek
20. nov 2010

my mame dnes zabavku... dreveny stipec, z rucicky ho nepusti a okusava ho nonstop 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
20. nov 2010

@rivatha oh, tak prepac... 😉 mrncadlo sme mali doma aj my 3 dni... a stacilo na chvilu... 😅

zucana
20. nov 2010

prvykrat sme boli vo vytahu 😀

olifcek
20. nov 2010

@zucana jeeej, i OLiv len takto by chodila x;o) Viki cim je starsia, tym je krajsia 😵 😵 pozeram, ze mate na nozicke nove boty x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
20. nov 2010

@rivatha ani ja som nechcela nahnevaaaat...

@jaja32 gratulujeeeeeem 🙂

@zucana zuzka tie t opanocky... asi by bolo lepsie, keby som ich vyskusala priamo, tie prve... paq uz ked budem vediet velkost a pod., bych poprosila nejake chicco za tie uzasne super ceny, co tam mate, KED JE VYPREDAJ, co Ty na to? 😉

blumka
20. nov 2010

sewas zeny 😉
my sme dnes boli cely den na krstinach malej Emmy Marie 😉 taka mala babika, uz som aj zabudla ake su babatka malicke ked sa narodia 😅..tak som fajne prejedena a to som pritom vela toho nepojedla..a stretla som fajn ludi, dobre sme pokecali, o Terezke som ani nevedela, lietala tam s detmi a Juli spala cestou tam v aute asi hodinku a potom na moje pocudovanie spala dalsiu hodinku pri nas v tom hluku 😀

@loginka no tak take omacky ako si opisala by som asi skusila od roka...mlieko plnotucne do varenia od roka sa moze a kysla smotana tusim tiez od roka
@avaka tu lucinu normalne s chlebikom na ranajky napr. a inak ak ti Ela nepapa vela tak jej nemusis zavadzat tak striktne prikrmy ako sa pise v mudrych knihach a casopisoch ze musi byt ranajky, desiata, obed, olovrant, vecera..lebo casto sa stava ze napr. deticky sa napapaju na ranajky, potom na desiatu nie su hladne, jedia az obed a mamicky su z toho mimo ze im deti nechcu jest...ved ale ani dospeli nejedia kazdy den 5x...mne napr. terezka jedavala len 4x, olovrant nemala, rovno to bola akoze vecera....a juli asi na tom bude rovnako..lebo teraz papa ranajky, obed a olovratn prikrmy, mlieko ma na desiatu a pred spanim a rozostupy su kazde 2 hodiny, takze fakt neviem kde by som silou mocou pichla napr. tu veceru nemliecnu...takze ja sa teraz riadim nou...pravdepodobne ked prejde uz len na jeden spanok, tak sa to vsetko poposuva a mozno to uz vyda na tych 5 prikrmov ale ked nie, tak to absolutne nebudem riesit ze nema desiatu alebo olovrant 😉

@jaja32 tak a teraz sa nabehas 😀 😉

olifcek
20. nov 2010

@svetlankat ake topanocky a aku velkost ste kupili? Miska ma tiez dlzku chodidielka 11cm, ze ?

Oliv nam dnes hajala len raz, a teraz uz haja opat, snad uz az do rana, jasne s cucanim, ale snad bez zobudenia sa okolo 22:00 a hranim sa do umoru x;oD uz sa tesim, az bude hajat i mimo mna x;o)

blumka
20. nov 2010

joj a este vam poviem ake dieta ma mm bratranec...maju 7 mesacnu Kamilku a posledne 3 dni cez den spala hodinu, vecer od osmej do desiatej a potom je stale hore a nespi a len vresti...neplace, vresti... Bratrancova zena bola teraz sama s detmi doma, lebo on bol mesiac v USA, okrem tej malej ma este 2 starsie dcery a z toho jedna ma momentalne nohu v dlahe, takze ona chudina si nemoze ani trosku oddychnut....
Vyzerala velmi vycerpane, ked mi hovorila aka je ta mala tak som len cumela..o takom dietati som este nepocula 😨

laxity
20. nov 2010

@svetlankat aký si robila jablkový koláč? bo ja minulú nedeľu tento http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13221 a tiež mi bolo povedané, že nabudúce viac jabĺk 😀 a teraz robím tento tak som zvedavá http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=437

laxity
20. nov 2010

@blumka 😅 😅 😅

laxity
20. nov 2010

zlatá moja Naty nech len spinká aj od 16.00 😀

blumka
20. nov 2010

@laxity no to veru 😉 ona im od malicka vela place...a malo spinka...ale toto ze je extrem, ze uz tri dni tak funguje..nocny spanok ma od osmej do desiatej a denny jeden..a dnes spala cez den len pol hodinu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
20. nov 2010

@olifcek kupilis em raky 17, klasiku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre