Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. dec 2010

@lolka chod chod kuk veru 😉

olifcek
3. dec 2010

@lolka lebo to, co mam ja, je 4v1, co ma @zucana je 4v1, no z mojho je aJ CISTO IBA ODRAZADLO, MOZNO I TO, CO MA @zucana JE AJ INE, ALE to na obrazku je urcite aj odrazadlo 😉

olifcek
3. dec 2010

myslela som to tak, ze da sa kupit aj cisto len odrazadlo v mojom vydani

lolka
3. dec 2010

@zucana Viki je sikulka 😉 gratulujem k prvym samostatnym krocikom 🙂

zucana
3. dec 2010

@lolka Dik 😵 A to' quatro je urcite aj odrazadlo

olifcek
3. dec 2010

@svetlankat Oliv ododnes skusa sama stat vzdy, ked sa daaaaaa, ako i Miska x;) uplne, sa pusti a stoji, hehe...dokonca sme dnes urobili dva kroky, ked sla z amamkou, co zabudla, ze chodit nevie, hehehe... 😀
@zucana super, gratulujem

olifcek
3. dec 2010

@zucana kazdy den cakam, ze napises, ze Vikinka uz chodiii 😵 😵

mne @blumka predpoveda januar, moja mamina, ze ako tak Oliv sleduje, ze i skor, tak uvidiiime.. ale i ked neskor, neva, len nech je nadalej zdravuckaaaa

lolka
3. dec 2010

@olifcek uz aj Olivka robi prve krocky, gratulujem, su to sikulky 😉 my sa este len staviame 😵

idem spat, dobru noc 😉

lolka
3. dec 2010

@olifcek jasne, hlavne, nech su deti zdrave !
pred 2 tyzdnami som stretla kamosku co ma 2 synov, pytala sa na Viki, tak som vravela, ze sa plazime a ze je vegetacka......a ona, ze super, ze jej maly v 9 mesiacov lezal na chrbte "a cakal, kto ho otoci" a vedla neho chodil popri sedacke jeho rovesnik (syn jej kamosky) 😀 takze je to fakt individualne......teraz ma ten chlapec 4 roky a samozrejme uplne v pohode s vyvojom 🙂

olifcek
3. dec 2010

@lolka daki. Presne tak, zdravemu dietatku nic neujde.

olifcek
3. dec 2010

baby oliv nam dnes od 11.0 nespala ani minutku, a stale sa jej nechce... Mne sa uz ale strasne chce haji. Ved uz 14.0hod.nespi, ja pisem z mt...

olifcek
4. dec 2010

jaj, hajala vlastne. Od 20.40-21.20...ale uz usina

maculik
4. dec 2010

dobre ranko 🙂
tu je dnes krasne modra obloha, slniecko, v noci dlho snezilo, tak som rada, ze sa trosku vycasilo. Nasi isli na jarmok, ja som doma s Petulkom, ktory spi, na jarmok pojdem poobede. Adelka je uz sestry, tiez isli pozriet na jarmok, poobede, ked sa vyspi, sa tam s nimi stretnem a pojdeme spolu zase sem. Konecne sme zohnali sanky, tak aj sankovat sa budeme, a aj s P.mozem ist von, lebo kedze som sem zobrala Peg Perego, ktory ma tie male kolieska, tak sa mi s nim neda chodit po snehu. Cez sviatky vezmem Quinny, nech nemam problem, ak bude stale sneh.

@zucana nastastie som neprechladla, asi tym, ze som bola stale v pohybe a trosku som sa zahriala, aj ked od noh mi zima bola riadna. Ale pocitam, ze ked pride mm v stredu z toho Mexika, tak okamzite ochorie, ved to bude mat teplotny sok a on je na choroby nachylny. Takze mozem ratat s tym, ze budem mat doma 3deti 😝

a gratulujem k prvym krockom 🙂

@lolka my sa tiez este len staviame, zist dole stale nevie, neviem, ako ho to mam naucit, lebo ked mu chcem pokrcit kolienka, tak sa zacne strasne smiat a nasilu ich drzi vystrete, asi ho to stekli. Este ani nesedi, ani ne4nozkuje, takze tiez ma svoje tempo 🙂

maculik
4. dec 2010

@olifcek uf, to musi byt riadne narocne takto do noci byt s Olivkou. Nechces ju trosku zacat ucit takemu spankovemu rezimu? Keby aspon raz poobede ti este spala, podla mna by ti aj vecer potom lepsie spala. annag ti nevie poradit, ci nie je na to nejaky postup? lebo ved taketo male deti potrebuju spanok a jedine rodicia ich to mozu naucit.

zucana
4. dec 2010

tak sme kupili stromcek a budeme asi dnes zdobit 😀
idem uspat viki....
aj rano urobila par krockov smerom ku mne 😵
tak krasny vikend a vela snehu som pocula ze mate tak si uzite...tu prsi ... 🙄

blumka
4. dec 2010

@zucana uz idete zdobit ? my az 24. 😉 ale chcem si ozdobit trosku obyvacku, ale az zajtra, dnes mm maka na stavbe

ozi, v pondelok bude terezka prvykrat vystupovat v skolke 😵 vcera bola po tyzdni a pol v skolke, ani domov nechcela ist, tak tam aj spala, co sme s mm nechapali 😀 docvicila s detmi program a v pondelok ju o 16:00 uvidime...sa tesim..budeme aj kamerovat 😉

zucana
4. dec 2010

@blumka jeej to je krasne take predstavenia v skolke...
ano ideme ozdobit nech si ho uzijeme trosku lebo 17. ideme na SK ja uz vyzdobu mam 😎

olifcek
4. dec 2010

@zucana ja bych Ta tak moc chcela stretnut... fnuk, ani na chatu nejdes ☹

blumka
4. dec 2010

@zucana jaaaaj ja som zabudla ze ides na sk 😉

olifcek
4. dec 2010

@maculik skusali sme... Oliv proste ked nechce hajat, neprinutim ju... 🙂 ale vcera sa 2x snazila zaspat, no najprv prisla mamina, tak sa hrali, potom z inconu, tak sa mu tesila a paq ja, ze zapsi a nem x;oD ale ked ide hajat okolo jedne, vstava skoro na minutu presne a to o 11.00... este kebyze necucka, tak by som i cosi porobila, ale strazi ma stale no, ale aspon sa i ja vyspinkaaaaaam... 😉

olifcek
4. dec 2010

fiiiha, Oliv sa snazi pred sebou tlacit hraaaazdicku aby mohla ist vpred... ja z nej odpadnem... uz sa neviem dockat vianooooc, to auticko bude zrejme hned vyuzivaneeee

zucana
4. dec 2010

@blumka asiaz zajtr abudeme....lebo si idem nachvilu lahnut a mm som vystrojila s viki von...je tu 8 stupnov slniecko nech si uziju :D
@olifcek no ta chata je otazna lebo neviem kde budem a co budem...ale keby som mohl adojdem kuk 😉

svetlankat
4. dec 2010

baby skusim vas docitat neskor zatial len co som zachytila @lolka rozdiel medzi deluxe a quatro je v tom, ze quatro je od devet mesiacov a je o trosku mensie ko deluxe, to je od 12 mesiacov, preto aj to deluxe nema popruhy ako quatro. Cize sa som badala jediny rozdiel vo velkosti auticok

@olifcek Olivka je sikulka, u nas je novinka chytit sa ma hockde kde stojim postavit sa a pytat sa na ruky. No a Misa tlaci pred sebou stolicku a chodi, no ale to sa vzdy bojim ze sa strepe. Tatko celkom dobre, dik za opytanie. Ma velmi zle pecenove testy, ale je na infuziach tak hadam sa to upravy.

svetlankat
4. dec 2010

@zoska skore uzdravenie drzte sa

laxity
4. dec 2010

ahojte

@zoska skoré uzdravenie 😔

@zucana no čítam, že prvé kroky no super...gratulujem a teším sa s vami 😵 a určite už máte vyzdobený stromček závidím musí to byť nádhera...my tiež až 24.12 zdobíme ale byt skôr 🙂

Vidím, že píšete, čo ktoré dieťa robí...že je to naozaj individuálne a mám z každého dieťaťa radosť...aj naša Naty robí krásne pokroky...vy to už máte možno za sebou, ale pre nás je to veľká radosť...krásne posiela božtek, robí aká bude veliká, ťapi ťapi, papá...samozrejme sa všade stavia a vymýýýýýýýšľa 😀

a najkrajšie je, keď chytí Hovoriaceho psíka a urobí môj...no to je proste nenormálne krásne 🙂 . My sme u svokrovcov na chalupe, máme tu veľa snehu, Natálka sa krásne sánkovala a spala 🙂

všetkým prajem pekný víkend a blíži sa Mikuláš...ako budete sláviť? Budete aj deťom robiť nejaké topánočky do okna...? 🙂

svetlankat
4. dec 2010

@laxity My ano, uz sa na to tesime.Ta mala topanocka v okne. Ale to skor bude radost pre mna a mojho mm

olifcek
4. dec 2010

uz domaaaaaaaaaaaaaaaaaa

my olivke mikulasa este nebudeme tento rok 😉

maculik
4. dec 2010

@laxity my tento rok Petrikovi Mikulas este nie, len Adelke. Petrik sa mi zda na to maly, aj tak nemoze papat sladke, len jablcka by z toho mohol, a hracky my na Mikulasa nedavame, my tak, ako v detstve - oriesky, ovocie a cokoladky, ked bude vacsia, tak aj jeden uhlik od certa 🙂

bola som pozriet na Jarmoku, ale uz balili, kedze som najprv isla k sestre a chceli sme ist, ked sa Adelka zobudi, ale dali ju spat neskoro, tak este o pol4 spala, musela som ju zobudit, chuda male, tak sme stihli akurat stanok s medovinou, dala som si deci, a s ciapkami, kupila som obom drobcom krasne s ovcou kozusinkou podsite, a sebe taku pletenu fialovu, ja ciapky som doteraz nenosila, ale zacnem, v tejto zime inak nejde 😝

laxity
4. dec 2010

@svetlankat my asi tiež veď má krásne topánočky čižmičky...ale tak tiež tam bude skôr nejaký banánik, jablko, výživa, chrumka...a ako píšeš určite my budeme mať z toho väčšiu radosť 🙂

aj ja som to zvažovala či urobiť, ale tak ak len o jedny topánky dať viac tak prečo nie 😀

olifcek
4. dec 2010

@svetlankat tatovi drzim paste...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre