Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
11. dec 2010

@olifcek boze oli ty mas duracelku..mne juli zadrichmala o siedmej, o polnoci vypila mliecko a spala do siestej, a to som myslela ze bude buntosit uz o piatej alebo skor... 😅

olifcek
11. dec 2010

@blumka 😉 idem ale do postele, uz to vyzera na hajanie.. snad, ked sa presunieme, nezacne sa hrat x;o)

svetlankat
11. dec 2010

@olifcek he hej tie hojdacky nie su drahe..
y sme boli pokukat stolicky, este idem kuk net uz nejaku vyberiem

laxity
11. dec 2010

Ahojte

@blumka 😔 mrzí ma čo sa im stalo, ale verím že čoskoro aj im zasvieti slniečko 😔

@zucana kam si hodila fotky? 😕

máme tu veľké šikulky a šikovníkov to ma veľmi teší 😵

ak máme dnes nejakých oslávencov, tak prajem všetko najlepšie 🙂

krásny víkend prajem 🙂

olifcek
11. dec 2010

@svetlankat ale ja som cakala, ze aspon 50eciek popytaju....

je toto ta, ktoru mate vy?
http://www.rajhraciek.sk/zahradne-hracky/detska...

olifcek
11. dec 2010

@svetlankat a ktoru by si kupila? tu plastovu, link vyssie, ci tuto?

http://www.toyfactory.sk/hracky/hracky-do-zahra...

svetlankat
11. dec 2010

@olifcek ja osobne asi drevenu, ja mam drevo velmi rada, radsej nez plast, ni my sme zdedili a je celkom dobra. tak ja fakt neviem. napr aj zo stolickou, bola som rada ze mame tu drevenu, aj vyuzijeme urcite neskor ked bude Misa kreslit a tak, ale teraz nam je nanic, preto musim kupit tu plastovu aby sme sa ucili papat za stolom. Tak ja fakt neviem. Nech sa este niekto vyjadri.

zucana
11. dec 2010

fotku som este nemala cas dat snad dam vecer...idem robit veceru...vika prave spadla lebo velka baba ze sama chodi na takeho drevenneho slonika a ja som to len videla a uz nestihla dobehnut tak ma tipel a isto bude aj modrina na cele :(
tak pekny vecer

olifcek
11. dec 2010

@zucana nevadi, i my sme uz mali modrinku x;o)

@blumka mozem malickej urobit chlebik vo vajicku bez oleja? pri papani vraj nemusim odratavat, lebo odkedy sa narodila, papala mm, co keby bola v brusku, tak by nepapala pusou este v tej dobe, logicky x;o) a kukam, ze od roka uz mozu i bielko

olifcek
11. dec 2010

mnam, ideme papat chlebik vo vajicku, zboznujem to a mm tiez... x;o) chcela som i Olivke kusok dat, ale este ee, teda radsej x;o) saq casu a casu x;o) itak mi zjedla 200g jablcko, bananik mixnute s ryzovo-kukuricnou kasou 😉

olifcek
11. dec 2010

zajtra ideme do SNV... asi ziadna z nas tam nebyva, coooo? to by sa bola stretla i so @svetlankat minuly vikend, vsak?

krasne nam tu dnes snezi, ze? hlavna vec, ze v spravach len o zapade a strede slovenska a vychod je na tom tak isto uz 😅

blumka
11. dec 2010

hu..
@olifcek, no akoze ked si vezmem chlieb, vajce olivka ma rok tak bolo by to mozno ok, ale mne sa to zda velmi tazke pre take babo...a ako bez oleja to urobis?

olifcek
11. dec 2010

@blumka pre nas robim na stipke olivoveho, ale niekedy uplne bez oleja, na teflonke tefal 😵

blumka
11. dec 2010

@olifcek aha..no takto som to este nerobila...ale aj tak by som s tym este pockala..neviem preco, ale nejde mi to k rocnemu dietatku. Akoze po roku urcite mozu uz skusat ina jedla ale stale plati ze pomaly a nie vsetko naraz, ved maju vela casu na papanie kadejakych fajnotiek 😉

zucana
11. dec 2010

@olifcek na tvojom mieste bych spravila len so zltkom

a s cim ste robili cviklu?

a foto...

olifcek
11. dec 2010

@blumka jj, dostala suchu kromku a zjedla ju, iny hlados je dnes. x;oD dnes vsetko po 200g papa.. asi jej budem musiet rovno davat vyssie davky...

olifcek
11. dec 2010

@zucana boze, nadherny je ten stromcek... normalne uvazujem, ci nezajdeme kupit velky umely uz tento rok a necakat do buduceho roka 😅 Viki je zlatunka... topanocky jej nechavas uz stale? ci to si jej tam obula, ci neskor vyzula?

dakujem zuzi za Tvoj nazor, nakoniec som sa rozhodla pockat este x;o)

svetlankat
11. dec 2010

@zucana ako vam bolo fajn, presne taky isty box somkupila predvcerom Miske na hracky, s tymi orabzovymi kolieskami

zucana
11. dec 2010

to je u tej kamosky....;) pekny umely aj ked ja som na zive ale tento bol fakt pekny ...
@olifcek obuvam doma rano a potom po obede nechavam bosu a tam maju mramor tak sme tam prisli obuty a nevyzuva sa v IT :D ani dospeli ani deti.... 😎

olifcek
11. dec 2010

jeeej, taku knizku ako je na prvom obrazku vpravo mame aj myyyyy

jj, mne s amoc taketo umele pacia.. fajne huste x;o)

wow, jak v telke s tym nevyzuvanim sa 😀

hribikana
11. dec 2010

ahojte,
@olifcek - ty chodis castejsie do SNV? ja odtial pochadzam a chodime tam casto aj na vikendy ... inac co tu citam, tak tvoja bambula toho riadne malo pospi, nezavidim
idem si vas precitat par stran dozadu co nove vedia deticky

maculik
11. dec 2010

ahojte 🙂
este som vam prisla zazelat pekny vecer, ideme pozriet nejaky film, dnes sme mali celkom plodny den. Petrik nakoniec zaspal az o 1 a spal s jednym papanim do 15,10, takze spali s Adelkou uplne naraz. Potom sme boli na hodku vonku, akurat sme to stihli, kym zacalo prsat. A hrali sme sa, Vladko nachystal stromcek na zajtra, pojde dokupit ziarovky a ozdobime ho. Kupil krasny, a az doma sme zistili, ze uz bol v obchode zajednany, ale predavacka si to nevsimla a normalne mu ho predala.
Na veceru V.urobil husacie stehna, mnamka velka, akurat ze sme si planovali romanticku veceru a Adelka ked mi isla dat pusu a zbadala to na stole, tak sa nam tam nanominovala a zjedla nam kazdemu asi 1/4 😀

Docitam zajtra, dobru noc a pekne sny 🙂

hribikana
11. dec 2010

este ma napadlo, ze sa tu stale len tak nanominujem ... tak pridavam aspon foto mojho drobca

olifcek
11. dec 2010

@hribikana nechodime casto c;o) mame tam jedno stretko x;o)

jeeeemine, ta fotka vlavo je uplne ze perfektnaaaa 😵 😵
@maculik tak bude romantika vecer? 😀

svetlankat
11. dec 2010

@hribikana jej krasne foto, moj mm pochadza zo snv

svetlankat
11. dec 2010

@maculik mnem taku veceru by som si dala aj ja

zusika
autor
12. dec 2010

Ahojte maminky..... neviem ci ste tu uz mali tento link na kupon na plienky.... ale ani 2x neuskodi..... http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk?src=1&ur...
ako sa mate? My sme vcera odstartovali posledny trimester a 8mesiac.... verime ze este minimalne mesiac a pol vydrzime v zostave 3v1......

zucana
12. dec 2010

@zusika jeeeeej aka si krasnucka 😵
ako sa citis? ako drobci? drzkam palce aspon 1,5 a aj 2 mesiace
inak ja som sa dala na pecenie takej velkej havede talianskej co by mal byt gunar (som si myslela ze je to hus (nasli sme to v mrazaku asi nam to niekto daroval a nik si nepamata kto) no ale je to velke a kozu to ma taku ako topanky tak to pecem od 9.30 tak snad do 13.00 to bude makke....no a robim k tomu kapustu a som dostala chut na lokse tak varim zemiaky 😅 tak ked ten gunar ci co to je bude tvrdy tak ja si dam aspon lokse s kapustou 😀
peknu nedelu prajem

maculik
12. dec 2010

dobre ranko 🙂

@olifcek noo, romantikus sa nekonala, len taka pri filme a aj ten sme museli 3x prerusit, co sa Petrik stale budil... Ja nechapem, preco sa tak casto budi, ved vecer sa napapal na prasknutie... Aj mu isla kyselina, co sa prejedol, lebo som mu dala papat uz o pol10, co bola chyba, kedze papal o 8. Takze bol prejedny a budil sa na odgrgnutie, nedalo sa mu, a mal kyselinu, reval ako pavian. Mali sme pocit, ze aj brusko ho boli. Som si povedala, ze dnes ani za nic mu nedam pred polnocou, lebo zase ho bude vsetko boliet :(

@zusika jej, krasne vam to odsypa, ani sa nenazdate a uz budete 4. Neboj, este potiahnete, ved nemas nejake problemy, ci? A velmi ti to pristane, to ste boli na nejakej party?

olifcek
12. dec 2010

@zusika aka si nadherna maminka x;o) drzim prsty aby ste to potiahli co najdlhsie ale hlavne, aby ste sa vsetci traja krasne zvitali a vypusinkovali 😵 😵
@zucana fiha, mnamovsky obedik, az tu citim tu vonu, i ked nemam vlastne ponatia ako gunar chuti a vonia, ale normalne citim vonu kacicky, mnam

@maculik skus lekarov... hm? ci nema nejaky zdrav. problem, ak sa Ti zda, ze sa privelmi budi, hm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre