Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
22. dec 2010

caute baby... hlasim sa po stretku... bolo vyborne... @maminnka super napad ist do hopsasa... dakujem baby, dobre vybehnutie zo stereotypu a k tomu pred vianocami... @zucana dakujem za sladkost, idem skusit, co to ti taliani vyrabaju... detom sa veeeeeeelmi pacili zlate obaly... 😀
bolo nas ako smeti... tesim sa na fotky...

akurat co som odisla, este kus podiskuroval Vilko v aute so mnou a zalomil... takze presne nacasovane... 😀 este spinka... ale zachvilu bude hore...

@olifcek super fotos z narodeninovych oslav... 😉

olifcek
22. dec 2010

@lenica81 dakujeeeeeem ;o) a i ja cakam na foto uz x;o)

zucana
22. dec 2010

cafte super bolo na stretku len vika sa nejak roznervnila a ojavila auto co dostane na vianoce a tak tam s nim lietala... 😅 no a bola trosku hladna asi lebo doma sprastila vela chleba ale asi to auto pomohlo lebo presa sama celu obyvacku a uz sa sama vybera aj do kuchyne ....a pekne pomalicky tak sa tesim 😵 teraz hajka a vecer pride papa 😵
a fotky mi nejdu natiahnut

olifcek
22. dec 2010

@zucana zatial kukni naseeee z oslavyyy

a gratulujem Viki k prejdeniu izby 😵

lenica81
22. dec 2010

@zucana ale velmi zlatucka bola... a s tym autom nenormalne dobre jej to islo... 😉

zucana
22. dec 2010

@olifcek uz som kukla krasnucke len nemam casu pisat a komentovat 😉

andrea2603
22. dec 2010

ahojte.
kočky zákaz stretávok! 😀 , nie je čo čítať 😀 😀 😀 ... čakám na foto 😉
@zoska snáď ste si tento rok vyčerpali choroby a už budete len a len zdravučké 🙂

olifcek
22. dec 2010

@zucana veru, s tym casom je to stale narocnejsie i u nas. Oslava narodenin v trvani 4dni ma celkom i od netu vyliecila, i teraz pisem len z mt x;o)

blumka
22. dec 2010

ahojte zeny...juli uz spi...dnes zalomila skor, neviem ci ju zmaha pocasie ci co..
ale idem ju pochvalit..moja svokra ma totiz vo vani kapra, a povinne sa musime vsetci na neho chodit pozerat rano, ked ide terezka do skolky, potom ked pride a este aj vecer ked pride mm zo stavby, lebo tak si to jej velicenstvo terezka zela, no a juli vcera kukala ako puk, bala sa, lebo sa ma drzala ako kliest az ma stipala..a ja jej vravim, juli to je ryba a ukazala som jej znak pre rybu, kuka na mna, kuka na rybu a zrazu zaznakovala ten znak a ja kukam ako puk, ze to co, ze raz jej ukazem a ona hop sup znakuje...vecer som sa jej este pytala ze co ma babka vo vani, rybu? a ona zas znak...a dnes hovorim, juli ukaz ockovi rybu a ona znak...takze uz vie ukazat psa, spat a rybu...a to som teda fakt prekvapena ako rychlo sa to naucila... 😵

blavacky, kde su fotos zo stretka? ha? ako sa tu mozte vobec ukazat a nic nepridat? 😉

lolka
22. dec 2010

caute, baby, mna to tak stve, ze sme nedosli, ale co uz narobime 😖 to, ze Viki zaspala az o druhej ma neprekvapilo, ona ma v sebe asi hodinky,aj ked som ju uspavala skor, ale vravim si, neva, zobudi sa za 30 min. a ficime......no, a moja slecna spala 1 hodinu a 40 min. !!! vonku som skoro odmrzla.......no, ale hlavne, ze sa dobre vybuvala 😅
tak sup s fotkam, nech viem o co sme prisli 😅
prave sme sa vratili z navstevy, kde maju 8mesacneho chlapceka, deti boli zlate, lozili si, vymienali hracky a tahali za vlasy 😀

@blumka gratulujem k znakovaniu, ste sikovni 😉
@zucana jeeej, skoda, ze som nevidela Viki v akcii s autickom, nam ho dnes doniesol kurier, tak sa vytesujem 😵
a dnes nam dosli aj sanky, mozme sa ist sankovat, len keby sa ten sneh netopil 😅

laxity
22. dec 2010

@blumka šikovná veľmi

posielam foto...už som dávala na FB ale asi ste tam neni všetky...všetkým prajem krásne sviatky 🙂

laxity
22. dec 2010

@zucana Viki bola bohovská 😵 😵 😵

laxity
22. dec 2010

@lolka aspoň, že ste si pospali 😀

lolka
22. dec 2010

@laxity tak to ano 😀

lenica81
22. dec 2010

@lolka neva, sak aj nabuduce bude... a Viki si aspon odpocinula... 😉

dorotka2
22. dec 2010

no, tak idem skusat fotos, uvidime co na to kon 🙂

laxity
22. dec 2010

čakáááááme 🙂

lolka
22. dec 2010

@laxity krasne vianocne prianie 😉
a tu sme my :

lenica81
22. dec 2010

@lolka zlate... moj zacal tu retaz konzumovat... a mal to aj v plienke... 😅

laxity
22. dec 2010

@lolka ďakujem podobne a na tej fotke napravo Viki nemá chybu 🙂

laxity
22. dec 2010

@lenica81 😀

dorotka2
22. dec 2010

fotos mi opat nejde ☹

svetlankat
22. dec 2010

Caute baby tak my sme boli na tej poradni, vaha 8090g a vyska 67,5cm, ale nedalo sa poriadne odmerat, lebo Miska uz pri merani obvodu hlavick ydostala hystericky zachvat, drzala sa ma ako kliest a strasne kricala, uplne celu poradnu, ani dr ju nevedela popocuvat. Niecoho sa strasne zlakla, strasne sa zacala klepat a uz som ju nevedela utisit, ked som ju chcela chudatko moje vyzliect tak sa tak rozpakala, tak isto na vahe lebo sa ma nemohla drzat, nasa najhorsia poradna, ale co uz aj take musia byt.

svetlankat
22. dec 2010

@blumka jej sikulka mala
@lolka @laxity premadherne

baby som rada ze dobre bolo

dorotka2
22. dec 2010

ono mi to zase nejde

lucia411
22. dec 2010

ahojte baby, blavacky kde su foto????cakame 😉 inac este stale soplime, ale teraz uz aj ja 😝 celi je natom kus lepsie,ale stale to nie je ono...dnes sa mi tak prekakala, ze to mala az na brusku, to sa uz davno nestalo, ze take riedke 😅 zjajtra robim stromcek vecer, tesim sa velmi, krasny zivy vonavy stromcek 🙂 piatok sme same este so celi ale sobotu a nedelu uz mame ocka doma, tak sa budeme len objedat a vegetit...

lucia411
22. dec 2010

este som sa chcela opytat, kupovali ste vasim detickam vela darcekov k vianociam?my sme Celi kupili len 1 darcek taky velky, par oblecenie a vsetko..aj tak som mala uz haluz aku hracku kupit, lebo vsetky su na jedno kopyto pomaly, vsetky hraju, gagaju, mukaju, ekaju 😀 a nam tu doma hraje asi kazda jedna hracka...

svetlankat
22. dec 2010

@lucia411 skore uzdravenie baby

lucia411
22. dec 2010

@svetlankat dakujeme, no verim, ze nas to prejde raz dva, vcera som bola este v lekarni, tak mi jedna mila tetuska lekarnicka poradila kremik na pomastenie priedusiek pre celi vola sa pulmex baby, pomastim jej vzadu na chrbatiku a vpredu a lepsie sa jej dycha hned...a este na tu cibulu do postielky mi poradila thymianovy olejcek pokvapkat.....tak lepsie ako nejake sirupceky nie?

svetlankat
22. dec 2010

@lucia411 to urcite

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre