Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
22. dec 2010

@svetlankat tiez si myslim, som radsej za prirodne lieciva ako take farmatiky 😀

svetlankat
22. dec 2010

@lucia411 ta mast vyzera dobre, dufam ze vam zaberie

lucia411
22. dec 2010

@svetlankat no dala som to tu nech si aj baby precitaju ak aj ich dietky budu mat nedajboze sopliky... 😕

laxity
22. dec 2010

@lucia411 skoré uzdravenie

my máme tiež pre Naty jednu hračku, odrážadlo a nejaké pančuchy, čiapky, ponožky...inak nič 🙂

svetlankat
22. dec 2010

@lucia411 my mame toho dost, ale m sme vela kupili od ruky za lacno, ja sa z toho vytesujem

alex
22. dec 2010

ahojte, tak stretko dopadlo dobre, prídám foto, ale musím pozmenšovať.

@lucia411 čo sa darčekov týka, tak od nás malý dostane dve súpravy na oblečenie a taký hrací bubon, ale darčekov bude mať veľa, lebo dostane od svokrovcov, od našich, od segry, od švagrovcov, od mužovej tety, od mojich sesterníc a ešte aj kamoška mi minule volala, že mu niečo kúpila. Takže keď som to porátala, tak bude mať nejakých 20 darčekov...

lucia411
22. dec 2010

@laxity dakujem, no my tak nejako podobne, asi ako vy....zhodli sme sa mm, ze mala tomu aj tak nerozumie a cim viac hraciek tym menej sa s nimi hra...aj tak ju zaujimaju hrnce, supliky, varesky...aj ked ja som mala vycitky, ze tak malo dostane, ale fakt mm je rozumna hlavicka, vo februari mame 1.rok tak zase bude darcekov kopec
@svetlankat tak to urcite by tesilo aj mna 😉
@alex tak to doma budete mat hrackaren,,,wau.... 🙂

mykky
22. dec 2010

Ahojte, my sme povedali že ak malej niekto chce niečo kúpiť, tak také praktické (teplé topánočky a plienky a tak) 🙂

alex
22. dec 2010

Tak zatiaľ takáto spoločná a keď pozmenšujem, pridám aj ostatné.

alex
22. dec 2010

babule pridala som nový fotoalbum u seba a tam nahádžem foto zo stretka, lebo tu je to také maličké, že to ani nevidieť.

lucia411
22. dec 2010

jeeeeeeeej... 🙂

dorotka2
22. dec 2010

baby, mne sem tie fotky vobec nejdu dat, nikdy mi nesli,ja to nechapem,a to ich mam zmensene

dorotka2
22. dec 2010

@alex aku mas velkost fotiek?

dorotka2
22. dec 2010

@alex ja mam 448x336, a nejde mi to

suzon78
22. dec 2010

@zoska jejda to ma mrzí, prajem skoré uzdravenie Nelinke 😔 Inak mi beriem tiež od dnes opät ATB a to len dva týždne po viróze a tiež ATB liečbe, lenže vtedy som jej lieky vysadila, lebo ich grckala prúdom, takže i tak nezabrali. No a tento týždeň sa opäť trápime so spolíkami a vlastne aj to je ten problém prečo jej nechutí jesť, hlieny jej ťažia na žalúdku a preto aj málo papká a často grcká. Boli sme na výteroch a zistili jej zlatého staphylococa 😠 už raz ho mala tuším mala vtedy dva mesiace a teraz je to tu opäť, vraj sa toho nedá zbaviť ostane jej to navždy, dá sa len uspať ATB a ako náhle bude mať oslabenú imunitu opäť sa prejaví v celej svojej sile...takže tak. Dnes som našla fintu na ňu, aby lieky nevygrckala striekam jej ich v spánku, zatiaľ to funguje 😉
Tak sa len držkajte a nech sa čím skôr z toho dostanete !

suzon78
22. dec 2010

@olifcek musela byť úžasná oslava a krááásne fotky 😵 😵 😵

loginka
22. dec 2010

caute dievcata,
jeeee vy ste sa dnes stretali, tesim sa n adalsie fotky, kde aj nieco uvidim 🙂 ako sa deticky zahrali? maminky si pokecali, muselo byt super, je mi luto, ze mne sa nepodari prist, no ale co uz je to tazsie s dvoma detmi, ale hadam bud.rok sa podari, ved este urcite nejako stretko bude
@blumka super s tym znakovanim, nasi akoze znakuju vtacika, to som si vymyslela ten znak a na rybu otvaraju usta, ale tiez som prekvapena ako sa teda hlavne Dominik chyta ked mu nieco poviem, ze ako robi ovecka, havo a pod. ako sa chyta a robi to, je to zlate 🙂

loginka
22. dec 2010

@suzon78 😔 rychle uzdravenie, nech je malej lepsie!!!

suzon78
22. dec 2010

@alex jéj aké pekné foto, to kde ste boli?

suzon78
22. dec 2010

@loginka ďakujem logi 😉 asi má oslabenú imunitu, budem jej musieť dávať asi multivitamíny v tomto zimnom období, lebo ona ovocie neľúbi 😒

alex
22. dec 2010

@dorotka2 ja mám veľké, 2000x1500 1,06MB

avaka
22. dec 2010

ahojte
@blumka,sikula Juli 😵 a este ste mali aj nazornu ukazku,kapra vo vani.. 😀
@svetlankat,chuda Miska 😔 ,to mi pripomina nasu poradnu...uz deticky viacej vnimaju,tak sa aj boja..
super fotecka zo stretka,pojdem kuk aj ostatne,aj Olivku,nemala som cas doteraz,lebo,tieto 2 dni otras.. 🙄

vcera som vecer zacala piect,mala sa zobudila a mala teplotu po ockovani,,cucala ,strasne nepokojna bola,1 a 1/2 hodiny som pri nej lezala...v kuchyni vsetko rozrobene,potom som dala nurofen a tolko cucala az sa vygrcala,nevedela som ,ci nurofen zostal..tak som musela vsetko nedopecene nechat,poprezliekat ju a o 1:00 sa mi ju podarilo uspat...rano som dopiekla,co som mala nachystane ne plechu,ale bolo to v poho 😅
dnes rano teplota nebola,mali sme ist plavat,spala len 20 minut a zase,v ritke 38,8,zase nurofen...plavanie prepadlo,cez den v poho....vecer varim ,peciem,uz 8x bola hore,boli ju brusko,prdi,krici... 😔
a to som dnes po nurofene isla do kupelne,vratim sa a E na zemi.. 😅 len tak sedi,keca...ja neviem,ci zliezla,alebo spadla...odkedy ju ucim zliezat ,je velmi odvazna,predtym som mohla ist podlahy umyvat,zostala v postielke,ku kraju sa neodvazila,ona je opatrnana seba..ale teraz sa jej to zda jednoduche,tak prelieza,ale aj tak sa este nevie dobre otacat,ja ju pridrzam ,ked zlieza a ona je spokojna,ako jej to ide,aj si zatlieska zakazdym,ze aka je skvela... 😀

avaka
22. dec 2010

a krasne vianocne priania,idem aj ja vam zazelat 🙂

avaka
22. dec 2010

🙂 veselé vianoce a šťastný nový rok,kámošom,kámoškam a maminkám žela Ela s maminkou 🙂

alex
22. dec 2010

Tak fotky sú v albume. Povyberala som nejaké, tak hádam budete spokojné.

Inak všetky máte krásne fotky Vianočné, my sme nerobili a ľutujem, keby som aspoň čapicu mala, tak porobím, ale nemám nič také vianočné. Oblečko som mu chcela kúpiť a nemali jeho veľkosť 😒

njonja
22. dec 2010

@blumka - kuk na FB, dala som tam konecne tie vianocne ozdoby... Aj ked na tvoje sa nechytam🙂

avaka
22. dec 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/avaka/album/...
a este tieto 🙂 ,niektore tu uz boli,davala som tiez aj na FB,ale kto nie je 🙂

blumka
23. dec 2010

bre ranko, u nas po dlhom case bola otrasna noc...hmm..asi zuby
@avaka najlepsie sa zakuje ked je nazorna ukazka 😉
@njonja, idem kuk...vyplnila si tabulku?

blumka
23. dec 2010

@njonja, krasne ozdoby..to nieze ty sa na moje nechytas, ja na tvoje sa nechytam ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre