Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
8. jan 2011

táto je tiež super, a robí to dokonca kočka z Petržalky:

http://www.tortyodmamy.sk/user/692/images?page=1

tá 6

laxity
8. jan 2011

@alex tá šašovská je krásna...my sme boli na Kramároch s šašovskej izbičke 😔

ty chceš poschodovú?

alex
8. jan 2011

@laxity nie som ešte pevne rozhodnutá, ale páčia sa mi také poschodové. Nemusí byť ale veľmi veľká, aj keď hostí asi bude dosť, uvidíme.

maminnka
8. jan 2011

@svetlankat na chlebik natriem maslo a pokrajam na take vacsie kocky, to si pekne odhrazuje. Uhorku si tiez odhryzuje, tu krajam na tycinky. No a mrkvicku postruham, bud samu alebo s jablckom, tu jej davam ja 🙂

Natalka pijde mliecko 3 krat denne, po 2 dcl, snad to je dost. Davam jej vzdy pred spanim, cize na obed a vecer a potom raz v noci, ked sa zobudi. Inokedy uz ma klasicke jedlo.

laxity
8. jan 2011

@alex veď to, že hostí bude dosť...ja by som to chcela zvládnuť za jeden víkend

alex
8. jan 2011
maminnka
8. jan 2011

@svetlankat na chlebik natriem maslo a pokrajam na take vacsie kocky, to si pekne odhrazuje. Uhorku si tize odhrazuje, tu krajam na tycinky. No a mrkvicku postruham, bud samu alebo s jablckom, tu jej davam ja 🙂
Natalka pijde mliecko 3 krat denne, po 2 dcl, snad to je dost. Davam jej vzdy pred spanim, cize na obed a vecer a potom raz v noci, ked sa zobudi. Inokedy uz ma klasicke jedlo.

alex
8. jan 2011

tak ja som sa už rozodla, že budem dávať robiť tortu u tejto kočky, @laxity, ešte že si hodila link tejto stránky. Sú tam krásne torty.

blumka
8. jan 2011

@laxity, my sme to neplanovali 😅 ja osm stale hovorila ze druhe zacneme robit ked budem mat terezka 1,5 roka, ze si uzijeme leto a potom sup na to, ale v maji som mala nejaku slabu chvilku ci co, vravim mm ze podme uz zacat, bohviekedy sa to zadari, no a ono sa to zadarilo na prvy sup...ked mi lekar povedal termin porodu ze 15.2 tak som sa zasmiala..no a kedze som mala planovany cisarsky tak to uz sa dalo tak trosku "naplanovat" na ten isty datum 😉

blumka
8. jan 2011

@alex dik, tu stranku mam uz prechodenu zhora dolu aj naopak 😉 a tento som tiez mala medzi inspiraciami len ma vela vezi na moj vkus 😉

alex
8. jan 2011

no po dvoch hodinkách je mladý hore, tak sa ideme poobliekať a idem na vzduch. pa

olifcek
8. jan 2011

@laxity my sme mali slavit dva dni, boli z toho 4 x;oDDD
@alex sikulak malickyyyyy... nadherne rozpravaju tie deticky x;o) krasne to znie

@blumka ze zacali robit 😀 😀 😀

krasne torticky su uz dnes veru, od vymyslu sveta a krasne ste vybrali 😵

laxity
8. jan 2011

@alex ja si vyberiem obrázok a upiecť dám u mojej cukrárky 🙂

@blumka tak pekne ste si to naplánovali 🙂

@olifcek no veď toho sa hrozím 😀 ale tak vybaví sa to a bude po tom 🙂 veď to sú krásne zážitky 😵

olifcek
8. jan 2011

@laxity jo, skoda len, ze u nas o tie zazitky prisla mm rodina...

laxity
8. jan 2011

@olifcek ako to? 😕

olifcek
8. jan 2011

@laxity odpoved inde x;o)

garonka
8. jan 2011

@alex asi takato tortička ale vyberam aj ine 🙂

http://www.tortyodmamy.sk/3d-torty/zirafka

olifcek
8. jan 2011

@garonka jeeeej

garonka
8. jan 2011

@olifcek ale mm sa neveľmi ľubi, že žirafka ma vypulene oči ; 😅 tak pohľadam podobnu 😅

laxity
8. jan 2011

@garonka ja som vedela, že to bude žirafkaaaaaa...aj som chcela poslať link 😀

olifcek
8. jan 2011

@garonka oci date urobit ineee

olifcek
8. jan 2011

@laxity jeeeej

zucana
8. jan 2011

no vidim ze preberate torty....my sa ideme tu este opytata v jednej cukoske ale boli sme v jednej a ze 40 eur/kg.....tak ma hned vystrelo...ked by to bolo menej tak este porozmyslam a ked nie tak bude z SK...ja sa len bojim prevozu 😅

laxity
8. jan 2011

@zucana a to by ťa vyšlo lacnejšie ak si ju dáš doviezť zo Slovenska? Či asi vaši by ju priniesli? Ale 40 Eur kg...to je choré...to tu mám skoro celú tortu

blumka
8. jan 2011

@zucana preboha, to co za cen 😕 😕 to aj s perlami asi, ne?

@garonka ta zirafka je krasna aj s ocami 😉

laxity
8. jan 2011

tak teraz som Naty dávala z oboch prsníkov a nič 😔

zucana
8. jan 2011

no tak som zistovala este jednu super cukraren a tam je to 23/kg a bola by s marcipanom a robia to tak ze maju nejaky stroj a donesiem fotku a to daju do stroja a ten to spravi.....musim to ist pozriet ale nepoznate to niekto?
no a z SK by ma vysla o polovicu menej cize 10 eur/kg ....len 7 hodin cesty v aute 😒

blumka
8. jan 2011

@zucana a keby si si to nedala robit v cukrarni ale u nejakej sukromnej osoby? pohladaj cez net mozno niekoho vo vasej blizkosti, mozno by to bolo lacnejsie

olifcek
8. jan 2011

@zucana torta tu cestu v pohode zvladne 😉
@laxity Naty Ta odtlaca? pila si dnes dost vody? ja inak nikdy necitim ani som necitila, ci mm ide z prsnikov 😅

olifcek
8. jan 2011

@zucana alebo skus ako @blumka piise 😉

zucana
8. jan 2011

no tu to nefici ze sukromna osoba....tu su rodinne cukrarne....a tato je mm naoblubenejsia....a ze on kupuje tortu ako darcek...tak ale idem tam kuknut ako to robia...si to neviem moc predstavit ten stroj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre