Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
10. jan 2011

@zoska ,krasne su,nebuses tuctovka,a Ty si velmi stihla,tak budes krasna,tento strih vynikne podla mna naj na vysokej stihlej,fakt krasne 🙂

zoska
10. jan 2011

@pici dakujem 🙂
@maculik tak super ze sa Petkovi pacilo 🙂 nabuduce vas bude hadam aj viac, nech si uzije kolektiv..uz je zdravy?

zoska
10. jan 2011

@avaka tak dik 🙂 este musim dlzku overit, ci je ozaj taka ako uvadzaju, lebo ja som vysoka prilis, a asi kupim...

olifcek
10. jan 2011

@zoska su nadherne! odfot sa a daj fotoooo, nech posudime Teba v nich 😉
@maculik super, ze sa petrikovi pacilo 🙂

zoska
10. jan 2011

@olifcek lenze ja ich este nemam, ale predava ich baba v nasom meste, takze potom by som dala foto 🙂 a co oliv? este nespinka?

olifcek
10. jan 2011

@zoska nie veru a dnes sme boli vonku tak, aby hajala skor, cize nespinka uz od 16.30 a stale je svieza... ale uz i chvilku ideme do postele a uvidime.... bud zaspinka do 15 minut, alebo ako vcera, o jednej az...

zoska
10. jan 2011

@olifcek no pekne duracelka jedna 🙂 nasa spinkava pravidelne cca 12.OO- 13.15 a potom zaspava o 20.OO, cize vyzdri hore skoro 7 hodin..u vas je to podobne, len posunite...a vstava okolo 8.OO cize spinka 12 hodin, ae oliv menej- ona je fakt hyperaktivna... no ved aj na svet sa skor vypytala, mate to pestre 😅 😉

avaka
10. jan 2011

ani som nestihla dopisat...uz 4,alebo 5.x je mala hore...
@zoska,neprijemne je odhlasovanie od dr.,aj nas to caka,ale co uz,nase deti su dolezitejsie 😉

@maculik ,takze sa pacilo?aj ja rozmyslam nad fit loptou,ak nahodou zrusime plavanie,co je dost mozne,kedze tam E zacala plakavat.. 😒

avaka
10. jan 2011

@zoska ,nasa dnes spala presne tak isto.a zaspala 20:15,bola v pohode,ale pri zaspavani bola nepokojna a budi sa kazdu chvilku,som myslela,ze to ma suvis...ale mozno nie,ked Tebe tak Neli v pohode vydrzi... 😕 nasa zaspavala doobedu po 3h a vecer po 4h doteraz

olifcek
10. jan 2011

@zoska 😉

olifcek
10. jan 2011

@zoska ja bych tak brala, keby sme skor vstavali a skor hajat chodili... no veru, Oliv haja takych 10 - 11 hodin nocny spanok, ako kedy x;o)
@avaka my spime uz asi len takych 70minut a menej jednym spankom cez den... hech... nechapem odkial ma tolko energie... zeby cosi v mm? 😅 😅

zoska
10. jan 2011

@avaka ja som uz u malej bola asi 6krat, ale vzdy len pohladit, prip. dudel dat...zle a jej dycha , uz aj kychala asi 4krat, ja len dufam ze jej to prejde bez liekov...uz toho bolo dost v posl. case
pojdem si uz lahnut, ked som kukla na hodiny skoro som odpadla...ze tu este strasim 😅

dobru noc maminky 🙂

njonja
10. jan 2011

@zoska ahoj, som tu nebola, tak neviem, ci uz nie je neskoro, radsej mi radsej pis cz FB, tam som cstejsie☹
Homeogene rozpusti vo vode, ale musi to byt len troslinka vody, aby len tak tak zakryla tabletku. Ide o tom, aby sa homeopatika rozpustili este v pusinke, lebo ich znicia zaludocne kyseliny, takze len tolko vody, aby to nemusela prehltnut . Je to sladke, bude jej to chutit. pripadne tu tabletku predtym rozpuc, roztopi sa ti rychlejse....

olifcek
10. jan 2011

@zoska bru noc x;o) u nas OLiv sidlo male, nie a nie haji..

olifcek
10. jan 2011

@zoska jo a pozor, homeopatia nemiesaj hlinikovou ani kovovou lyzickou, ale plastovou... dnes som volala s nasim kamosom lekanrikom, lebo camilia ani podobne kvapky u nas nekupim, no vedia mi predat tie tri zlozky z toho zvlast, tak mi povedal tuto informaciu i to, kde tie tri zlozky kupim, a, ze ak nezozeniem, ze on mi zozenie, len to bude den trvat 😵 😵

laxity
11. jan 2011

dobré ránko

@zoska šaty sú naozaj krásne...myslím, že nie je čo riešiť 🙂

laxity
11. jan 2011

@zoska mne sa taký štýl šiat veľmi páči len nemôžem si ich dávať bo nemám prsia do takých šiat a potom sa mi to nepáči 😕

laxity
11. jan 2011

baby inak moja Naty zaspala včera o 21.30, totálny nezvyk...mohlo to byť spôsobené, že som si dala poobede kávu? 😕

olifcek
11. jan 2011

@laxity nie, kava na to vplyv nemala. Teda, ak si si ovsem nedala vedro kavy 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
11. jan 2011

@olifcek som myslela, že určite hej 😕 , bo hrozne bola unavená a nie a nie zaspať ani na prsníku 😕

a inak annag mi vôbec neodpísala ☹ ale nevadí nie je treba 🙂

a Naty som dnes vážila holú a má 8370g bože a nie a nie do nej nič normálne dostať 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
11. jan 2011

@rivatha ja tiež pijem kávu, len doobeda vždy normálnu a poobede už bezkofeinovú 🙂 ...nevedala by som byť bez kávy 🙂

laxity
11. jan 2011

@rivatha len 112 nevolajte to fakt nie...neprajem 😔

laxity
11. jan 2011

@rivatha ale pochopila som 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
11. jan 2011

@rivatha ako keď je to raz za čas, tak mi to samozrejme nevadí, len som videla na nej, že je unavená...dnes to už bude ok 🙂

@rivatha 🙂 bude dobre u všetkých 🙂

olifcek
11. jan 2011

@rivatha jaj, som si stazovala? Ja uz som si zvykla, len bych brala iny rezim. Toto, co odporucas, som skusila 5dni po sebe, nepomohlo 😉
@laxity ee, urcite to vplyv nemalo. Tiez som uz davnejsie @annag tuto otazku polozila, kedze si raz za uhorsky rok kavicku mam chut dat

laxity
11. jan 2011

@olifcek a tebe chodievať spať okolo 17.00? To moja Naty už keď vyzerá, že by šla, tak ja ju potiahnem do 19.00 a o 19.15 spí 😕

laxity
11. jan 2011

baby ktoré všetky robíte znakovanie? Ja som na to nejak zabudla a neviem či sa to oplatí teraz začínať 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre