Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
1. feb 2011

@zucana mne minule v prikrmoch napisala, ze po roku po troske rajcinu a papriku mozme skusit... aj uhorku, ale to ja uz davam... 😉

laxity
1. feb 2011

@lenica81 prvé čo ma napadlo 😀 veď ozaj tu nič normálne nemáme 😠

@zucana uff to ti neporadím, moja Naty mala už aj pomelo aj kúsok mandarinky 😕

lenica81
1. feb 2011

@hajdylca vsetko naj aj tvojmu drobcovi... 😵 esteze tu mame @andrea2603...

olifcek
1. feb 2011

@zucana kludne uz skusaj rajcinu i citrusove ovocie x;o)

lenica81
1. feb 2011

@zucana no mandarinku sme mali aj my... 😅

lenica81
1. feb 2011

@olifcek no vitaj stratena... Olif dava zabrat... 😉

maminnka
1. feb 2011

@zucana rajcinu skusim az v lete, tu sa uz teraz neda kvalitna zohnat. A pomaranc z rovnakeho dovou tiez este nie, ak konecne vystriehnem bio ovocie v AT, tak mozno potom ano...

maminnka
1. feb 2011

@lenica81 daj potom vediet, ako sa vam tam pacilo, este som o tom ani nepocula...

laxity
1. feb 2011

@maminnka umelé rajčiny nemajú ani chuť 😖 tiež sa teším na ovocie a zeleninu zo záhrady 🙂 dúfam, že sa Naty už konečne rozpapá a bude papať jedna radosť 🙂

maculik
1. feb 2011

@laxity ano, zaspava sam, ale len cez den a vecer, teda pokial nezaspi na prse, ale to uz vacsinou nie. Ale v noci ho stale musim kojit, inak nezaspi. On sa to tak akosi sam naucil, podla knihy som sice isla, ale nebolo treba ho nechat plakat, lebo on vacsinou len vzdy trochu mrncal a po 1.-2.raze, ked som bola pri nom, sa ukludnil a potom zaspal. Teraz neiekdy aj 10-20min si tam lezi, bud keca alebo potichu a potom zaspi.
Preco?

a dakujeme za vsetky gratulacie 😵

ja akosi teraz poobede nestiham, obaja mali su ako keby pojedli dive huby, Adelka chodi zo skolky strasne ziva, rozblaznena, neviem, co tam s nimi robia 😀 A Petrik je striedavo umrncany a zaveseny na mne, no dost zaujimave popoludnie mame 😅 teraz su s mm, ale uz idem P.chystat na spanie, len som chcela, nech este chvilu s nimi je, dosiel az o 7.

laxity
1. feb 2011

@maculik len tak som sa pýtala bo ma to napadlo, aj jedna kamarátka mi práve dnes vravela, že ide podľa knižky a ide jej to sa tešila tomu, tiež že malá leží v postielke a mamina len odchádza a prichádza až zrazu zaspí...tak zo začiatku je to vždy ťažšie, ale tak prejde to a bude dobre...ja si to u nás neviem predstaviť, keď ona ako sa zobudí stojí v postielke 😅

andrea2603
1. feb 2011

@lenica81 ešte že máme tabuľku čo @alex robila 🙂 😉
myslím, že postupne môžte skúšať nové potraviny, ale ja určite ešte s citrusmi počkám, lebo Lenka sa ako ročná vyhádzala z jej 1. pomar.džúsu ☹ , tak nebudem pokúšať.

lenica81
1. feb 2011

@andrea2603 sikovnica... 😉 a teda aj @alex je sikovnica... 😉

@garonka... tu thuyu na ockovanie mas v akom riedeni... co davas okolo ockovania... 😕

garonka
1. feb 2011

@lenica81 ja to volam chu........a 😀 ta thuya 😅

3 guličky rozpustim v troške vody na lyžičke a davam deň pred očkovanim, v deň očkovania a deň po očkovani a klop klop teploty neboli 🙂

maculik
1. feb 2011

@laxity no ja som to stihla este ked stat nevedel, takze to islo v pohode. Ale ak by mi reval alebo to neslo, tak by som sa na to nedala, toto bolo stastie, ze mu to islo tak v pohode. Aj ked mavame dni, kedy sam nevie zaspat, ani dnes poobede nie, ale tak vynimky su a budu 🙂

ok, idem ja do vane s knihou a kolacikom, tak dobru noc 🙂

elleniak
1. feb 2011

Ahojte baby....nejak nestiham prispievat do fora, mojmu čertíkovi idu zuby a taky je ztoho nervozny...že potom nič nestiham porobit ...to len aby som okolo neho chodila.
Chcem sa vas popytat co davate babencom na ranajky ....mojho ráno cca o 6.00. kojim a potom o 8.00 mu dam banan alebo jogurt, hrušku ....poslednom case mu to uz ani nechuti...poradte?
lenica81, avaka,keju ....ako to vyzerá s tým stretkom v Avione? tiež neviem ci pridem na stopercent, pretože MM je chorý a nema ma kto odviest..ale možno ak mu bude lepšie tak ma aj hodi o kolkej sa stretávate?

lenica81
1. feb 2011

@garonka ale myslim 15CH alebo 9CH... ty... 😀

elleniak
1. feb 2011

garonka lenica ....su vraj aj naplaste, ktore sa daju den pred očkovanim vraj tlmia bolest.....

olifcek
1. feb 2011

@elleniak naplaste su na prd, nepomahaju.. 😉

lenica81
1. feb 2011

@elleniak na tu 11 sme dohodnute... len musim este od niekoho telefon na kontakt zohnat... 😅

a my davame chlebik s maslom, s uhorkou, mrkvickou... acidkom zapijame cas od casu... a kupila som lucinu... tak s tym dam... uz davno som nezohnala... 😉 uz som skusala aj struhany syr...

lenica81
1. feb 2011

@olifcek ty mas vsetko odskusane... 😕

elleniak
1. feb 2011

dnes som dala prvý krát lipanka ....porušila som tabulku ...maly ma rok až o dva týždne

olifcek
1. feb 2011

@lenica81 ne ne, toto som sa len informovala a vraj to nefunguje, co je logicke, lebo to schladi len vrchnu vrstvu, zatial, co ihla ide hlbsie, cize sval boliiiiii... to mam od lekarok i od ludi, co to maju odskusane 😉

garonka
1. feb 2011

@lenica81 jaj počkaj idem kuk 😀

olifcek
1. feb 2011

@elleniak pruuuuser 😀

elleniak
1. feb 2011

olifcek tak potom dobre, že som sa nedala na ne nahovorit 🙂

garonka
1. feb 2011

@lenica81 to je oranžova fľaštička 15ch 😉

olifcek
1. feb 2011

@elleniak ja som ich chcela kedysi, ale fat mi to neodporucala ani len pediatricka 😅

lenica81
1. feb 2011

@elleniak ja som vcera po nom pokukovala... ale zdrzala som sa a nekupila... a co hovorite na sabinacika... lebo to nam svokra nosi, ked dojdu, alebo posle po svagrovi... 😕

lenica81
1. feb 2011

@garonka dakujem... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre