Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
3. feb 2011

@raa2 mne sa zda, ze maju take aj v Tescu, som tam kupovala sviecku a baloniky pre Viki a este som si povedala, ze taky klobucik by sa malej asi na hlavicke nepacil 😅 strhla by si ho jednym svihom
@svetlankat na zivo som ten kocik nevidela, neviem

laxity
3. feb 2011

@elleniak maclaren vyzerá najlepšie pre mňa...ale tak asi nebude, ale určite chcem golfový kočík 🙂

raa2
3. feb 2011

@lenica81 neviem, chcela by som na istotu poslat mm, nech nebeha ako blazon...

lenica81
3. feb 2011

@lolka nevyzera zle, ale mm uz na mna zazera, ze co to vymyslam... nechceme za to vysolit vela... takze hladam dobre riesenie za relativne malo penazi... uz som tak ci tak zvysila hranicu... 😅

raa2
3. feb 2011

@lolka tak ho skusim tam poslat na nakup 🙂 v ktorom to bolo? petrzalskom? v celom hainburgu nemaju, sme dnes vsetko obehli 🙂

laxity
3. feb 2011

@raa2 podľa mňa v Ba zoženie určite, treba do Tesca ako @lolka píše, prípadne papierníctva 😉

elleniak
3. feb 2011

@raa2 aku rybu prosim Ta dávaš matkovi?

laxity
3. feb 2011

@raa2 a deti si to nechajú na hlavičkách? mne by to Naty hneď strhla podľa mňa 🙂

lenica81
3. feb 2011

@raa2 @laxity moj by to musel mat priviazane, inak by to padlo...

elleniak
3. feb 2011

@keju waw tak to je tortisko

olifcek
3. feb 2011

Olivka by si dala isto z hlavky dolu... i keby to na gumicku bolo 😀

keju
3. feb 2011

@elleniak dakujeme...ako bolo na stretku? 🙂

keju
3. feb 2011

aj Tejko si ho daval dolu, a aj mne strhol 😀 pomocnik

lolka
3. feb 2011

@lenica81 ja budem tiez obzerat nejaky golfac na leto, chceme ist letecky na dovcu, tak nech si ho mozem zobrat do lietadla a lahko sa sklada. povyberaj a potom mi das tip 😉
@raa2 ja som bola v mestskom Tescu v papiernictve

lenica81
3. feb 2011

@lolka v teme o golfacoch som kukala, ze letecke spol. vraj maju nejake pravidla na velkost... tak neviem... 😕

raa2
3. feb 2011

@elleniak kupila som to v rakusku v lidli, vola sa to kap-seehecht-filet a velmi mu chuti a kedze teraz moc nechce jest, tak mam istotu ze aspon toto mi zje..a dala som mu uz aj lososa a ten sa tiez ujal..robila som to na olivovom oleji a trosku masla som dala...doporucujem, kukni u nas v lidli, myslim ze aj tam by to mohli mat, je to take 350 gramove balenie...

raa2
3. feb 2011

ved viem ze si to daju chlapci dole, ale aspon zo par fotiek spravim, dnes sme kupili vyzdobu, tak sa tesim na sobotnu party 😉
keju, krasna torta, ja idem zajtra robit, dufam ze sa podari 🙂

elleniak
3. feb 2011

@keju nakoniec som nebola, MM je chory nemal ma kto odviest kedže byvam 30km od BA ...sama sa bojim šoferovat s malým

keju
3. feb 2011

@elleniak jaj tak to je mi luto...nevadi, nabuduce 🙂

elleniak
3. feb 2011

@raa2 dakujem ...neboli tam kostičk?

katina2209
3. feb 2011

@lenica81 ahojky stretko bolo vyborne tak som sa potesila normalne som na chvilku prisla na ine myslienky, aky to mala kocik matesl? ja som to zabudla a ty si si to tusim pisala, baby tiez ak mozete dajte typ na nejaky dobry a lahky kocik sportovy,lebo ja mam velmi tazky a hladam nieco lahke co sa da dat aj do polohy lahu a nie je velky 🙂
@supi skoda ze si neprisla rychlo sa vyliec a pridi aj s babami ku nam na kafco 🙂

jenny1988
3. feb 2011

Mamičky, my sme tiež februárovy a teraz máme rovnako ako vy "trampoty" s oslavou 🙂 Neviete mi niektorá poradiť kde sa dá zohnať niaka pekná torta v BA, hlavne cenovo prijateľná, alebo niaky ľahký recept čo zvládnem 🙂 Ja viem iba piškótovú 😀

elleniak
3. feb 2011

@laxity chuda Naty....čo sa deje ...tak zle znáša očkovanie?

olifcek
3. feb 2011

@svetlankat Miska ide na ockovanie po 12.2?

laxity
3. feb 2011

@elleniak nemyslím, skôr tá chrumka čo som jej dala večer 😅

svetlankat
3. feb 2011

@olifcek my sme uz boli, na poradnu pojdeme a opytam sa aj na to ockovanie, dufam ze nezabudnem

elleniak
3. feb 2011

@jenny1988 danela.sk moja oblubena cukraren

keju
3. feb 2011

@jenny1988 skus www.tortyodmamy.sk ...tam si vyber podla regionu a kocky tam maju aj katalogy...da sa vybrat... a inak mas skvelu tu modlitbicku 😀 aj ja taku obcas potrebujem 😀

olifcek
3. feb 2011

@svetlankat a ake to bolo s chodenim? chodila este v ten den, ci nevladala , lebo bolelo? 😖 ja ideme az v marci, som sa rozhodla, a mmr posunuiem, len ma zaujima to tretie ockovanie do noziciek, lebo v marci uz budeme predpokladam krasne behat bez opory 🙂

jenny1988
3. feb 2011

@keju Ďakujem 🙂 Idem to popozerať. No ani nehovor, momentálne si ju už 3dni rozprávam v kuse 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre