Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
17. feb 2011

@svetlankat dobre...o pol jednej konci omsa

svetlankat
17. feb 2011

@blumka ok dohodnute, na nedelu, o pol jednej. tu chodite na jazero, do toho nasho vsak?

blumka
17. feb 2011

@svetlankat hej, na detske omse 😉

lenica81
17. feb 2011

@alex dobre to zvladol, myslim, ze najlepsie zo vsetkych ocko... asi 2. bolo horsie... teraz len na tej nozicke, co som mu lepsie drzala, mal taku cervenu machulku, ale uz to prechadza...

svetlankat
17. feb 2011

@blumka ok

lenica81
17. feb 2011

@alex ze tyrana matka... 😀

olifcek
17. feb 2011

@svetlankat my ideme na ocne k dr. Fejkovej do pavilonu zdravia pri starej nemocke. Bola mi odporucana a je i zastupcom primara, ked budem na pc, poslem Ti link do ip ak chces. Nam uz ocko takmer vobec nezabehne, cize sa to krasne same upravuje, ale pre istotu chcem, aby to ocna sledovala. Chcela som ist v lete al.na jar, ale ideme 23.2.

olifcek
17. feb 2011

dnesnym oslavencom prajem uzasny 1.rocik

svetlankat
17. feb 2011

@olifcek posli mi prosim, vas poslala tiez dr?ci sama si sa pytala?

lolka
17. feb 2011

dobre ranko,
@granado @lucia411 @dorotka2 slecnam prajem vsetko najlepsie k 1.rociku ! 🙂 🙂
@katina2209 tak buduci tyzden sa vidime, dufam, ze bude lepsie pocasie, aby sme sa neprechadzali na lade 😖

andrea2603
17. feb 2011

ahojte 🙂
dnešným oslávencom všetko najlepšie 😵 , 1 ročným a viac ročným 😉

@avaka veď aj práve preto by som nepokúšala, že zatiaľ má krv o.k. 😉 , len ten ekzém niečo naznačuje, no ale to som ja, v tomto som taká opatrnejšia, nakoľko mi alergiu v rodine máme 😝

olifcek
17. feb 2011

@svetlankat mne pediatricka povedala, ze netreba, ale ja som sa rozhodla preventivne ist. Mozno mi na Olivku pozrie a povie, ze je uplne ok, itak, ak by to ok nebolo, bude to iba sledovat, ved uvidime

katina2209
17. feb 2011

@granado @lucia411 @dorotka2 vsetko najlepsie k narodeninkam
@mmaarrttiinnaa aj tebe vsetko len to naj naj naj

katina2209
17. feb 2011

@alex moj matko je tiez taky sinter skriabe ma a cape ma rano,aby ma zobudil aj ked som hore a robim sa,ze spim, my sme v noci boli hore kazdu hodinu ja neviem ci to tie zuby,alebo co to no uz som taka vystavena,ze rano cucal na prazdno a nic mu neslo potom spapal o desiatej jogurt a teraz spinka 🙂tiez by som si lahla,keby som nemusela varit...
Alex neprisla by si s lolkou na navstevu? na buduci tyzden sme sa dohodli este neviem v ktory den no dohodneme spolu a pridite ku nam kuknut 🙂

katina2209
17. feb 2011

@alex nas tiez neposlala dr. na ocne iba sa ma pytala ci som nepozorovala,ze by mu ocko zabiehalo a ja ze nie a to bolo vsetko

maculik
17. feb 2011

dakujem kocky, tak ich asi len trochu predvarim a dam piect s ostatnym. P.by mal ist o chvilocku do postele, len ho teraz zaujal sacok od chrumiek (dojedol posledne, takze mm ide na SK v pravy cas 🙂 , tak to budem robit, kym bude buvat.
Tu je naaadherne, slniecko nam svieti (akurat nevyhoda je, ze vidim, kolko prachu tu mam a to mi pripomina, ze by som ho mala zase poutierat 😝 , poobede zase pojdeme von.

@alex P.ma zatial hryzol len raz, ale Adelka v tomto veku robila presne to, co Jakubko - hocikedy ma uhryzla do nohy, do ramena, ale brutal bolestivo, pamatam sa, ze naposledy to spravila, ked mala 1,5r a ja som drzala par tyzdnoveho Petika na rukach, tak zozadu ma uhryzla pod koleno, ja som skoro maleho pustila, co to tak velmi bolelo. To bolo poslednykrat (capla som jej trochu po zadku vtedy a dohovorila), ale teda trvalo to obdobie skoro pol roka 😒

blumka
17. feb 2011

@olifcek @svetlankat ak maju deticky nejake predispozicie zeby mohli mat nieco s ockami, lebo vy alebo mm maju tak by som na ocne sla urcite. Ak nahodou sa nieco vyskytne tak je lepsie to riesit kym su male, a v dospelosti okuliare vobec mat nemusia, ak sa nieco zanedba potom sa to tazko napravuje 😉

olifcek
17. feb 2011

@blumka tak tak, preto som sa rozhodla ist na ocne, a skor ako som planovala. Ratam s tym, ze to bude iba preventivka, ale to neva, v aprili dame preventivku zubkov

laxity
17. feb 2011

@blumka presne tak, ako píšeš...je to jedno kedy ide spať, má proste dané, že vstane tak skoro, tak si nepomôžem, tak dúfam, že sa to časom upraví...hlavne, že spí 😀

@maculik ja tak ako @blumka, trochu predvarím a potom dám piecť 🙂 , bo keď som robila zo surových večne som to mala surové 😅 mám fajný recept, tak robím už len ten 🙂

laxity
17. feb 2011

@svetlankat 😀 tak tak, oni si organizujú ako to bude 😀

olifcek
17. feb 2011

@laxity o vareni coho sa bavite? nestihaaaaam docitat a zvedava som 😀

laxity
17. feb 2011

@olifcek francúzske 🙂 či zo surových alebo predvarených alebo v šupke 🙂

garonka
17. feb 2011

@granado, @lucia411 @dorotka2 všetko naj k prvemu rôčiku ♥

olifcek
17. feb 2011

@laxity daaaj mi pls recept do IP, ja bych to uvarila v sobotu, ma dojst svagrina a nechce sa mi stat v kuchyni poll dnaaaaa... ona nemoze mlieko, takze...

lenica81
17. feb 2011

dnes dajako pokulhava kon, ci... 😅

granado
17. feb 2011

Babenky dakujeme velmi pekne ste zlate že na nas myslite 😉 Oslavu budeme mat až v nedelu potom hodim par foto 🙂

garonka
17. feb 2011

@granado na fotky sa teším 😉

granado
17. feb 2011

@garonka my na vaše tiež 😉 🙂

garonka
17. feb 2011

@granado jasne fotky uvidiš aj z fotenia aj z oslavy 😉

laxity
17. feb 2011

@granado tiež sa teším na foto 🙂 krásny narodeninový dník ešte raz 🙂

@garonka a na tvoje ani nevravím...budú aj z ateliéru však? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre