Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
10. mar 2011

ránko

@matesl na stredu niekedy doobeda okolo 11-tej 😕 🙂

matesl
10. mar 2011

@laxity oki, to by sme mohli byt fit

som zvedava co mi dr povie, tiez mame teplotku teraz 37,5 v noci mal 38 😒

lenica81
10. mar 2011

ahojte...
@laxity tak my o 11 zaspavame... takze pre mna nem ok... 😔

@matesl drzim palce u doc... 😔

lenica81
10. mar 2011

@laxity a nieco ste aj kupili, ci ste sa len pogulali... 😕

laxity
10. mar 2011

@lenica81 tak povedz kedy by vyhovovalo? Len doobeda je to určite lepšie nie? A otvárajú to o 9.00 😕

laxity
10. mar 2011

@lenica81 nekupovali sme nič, iba návlečky som si kúpila a drobnosť 🙂

@blumka krásne narodeniny, všetko najlepšie prajem 🙂

jja
10. mar 2011

@blumka vsetko najlepsie k narodeninkam 🙂

lenica81
10. mar 2011

veru @blumka vsetko naj... hlavne nech si zdrava a stastna... a nech sa vam vo vasom hrade dobre byva... 😉

lenica81
10. mar 2011

@laxity tak na pol desiatu... lenze my dost skoro vstavame, neviem ako ostatni... 😕

olifcek
10. mar 2011

@blumka vsetko len to najlepsie Ti prajeme k Tvojim krasnym gulatym narodkam 😵 O*J*O

zoska
10. mar 2011

@blumka Katka happy B-day, nech si šťastná 🙂

alex
10. mar 2011

@blumka všetko najlepšie!

laxity
10. mar 2011

@lenica81 môžme aj tak, ja som za my tiež vstávame skoro, takže v pohode, tak ostatné babule sa vyjadrite @lolka @alex @matesl 😉

maculik
10. mar 2011

Dobre ranko 🙂
My ideme papat, trosku sa pohrat a pred 10 na hodku von, je pekne, boli sme zaviest Adel do skolky a fakt je prijemne.
noc taka divna, budil sa zrazu s takym nahlym placom, akoby ho nieco zabolelo, neviem, co to je. Tie stolicky ma uz dlho zdurene a tvrde, ale von nejde nic.

@matesl joj, chuda Risko :( Som zvedava, co vam povie dr. Aj ked ho stale nejaka choroba drzi, mozno to ma z toho, ktovie...

@zucana podla mna je to stale z toho ockovania. Ale ak jej to do zajtra neprejde, tak mozno skoc pre istotu k dr, vies, ide vikend, nech mas klud.
inak, cokoladky uz su kupene, tak poslem zajtra, aj jednu knihu uz som docitala, tak aj tu 🙂
a foto pridam,len musim stiahnut, ked maly zaspi..

jaja32
10. mar 2011

@blumka želám všetko najlepšie k narodeninám, hlavne zdravie, šťastie, lásku 🙂

alex
10. mar 2011

@laxity @lenica81 @lolka @matesl nám je jedno, vstávame ako kedy a vydrží byť dlho hore, takže my sa prispôsobíme.

lolka
10. mar 2011

@blumka vsetko najlepsie prajeme, hlavne nech Vas choroby obchadzaju ! 🙂

lolka
10. mar 2011

@alex @lenica81 @laxity @matesl mne by vyhovovalo bud 9.30, to budeme pred spankom alebo potom okolo 11.30-12.00

zucana
10. mar 2011

@maculik dik dik moc
My mame stale 37.2 este spi lebo o 7 buntosila . Lekarka ma obsadene
@lalipop ako? Spytaj sa pls na tie rucky a nozky

laxity
10. mar 2011

@lolka tak to dajme na tú 9.30 a to vyhovuje všetkým nie? 🙂

avaka
10. mar 2011

ahojte 🙂
@blumka,vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂

@zucana ,ja som len narychlo precitala....a ma Viki aj studene nozky a ruky?ale asi nie,pozeram,ze nema vysoku teplotu.....lebo nasa,ked mala vtedy teplotu,tiez mala take ako nedokrvene,az jej to take mapy robilo,mala ich studene...ja som to aj dr.vravela,ale nic....a som nasla,ze to je zla cirkulacia krvi a vtedy sa nemozu pri teplote ani zabaly robit!

my sme mali otras noc,mala ako zaspala,po pol hodke sa budila kazdych 5 minut,tak som si len narychlo umyla zuby a isla k nej.zaspali sme pred polnocou,tak rano dospavala do 8-mej...a ma taky vodovy sopel,tak neviem,ci zuby... 😕

zucana
10. mar 2011

tak teraz uz nemame teplotu aj ked nechcela ovocie papat lebo podla mna aj neskoro vstala o 10.30 ale snad uz teplota nebude a pojdeme aj von 😵

@avaka uz to nema take...musim to aj ja lekarke povedat lebo po telefone sestrick anevedela o com tocim....sak blba...a dala mi termin zajtra ale tak ze ked nebude nic tak nemam prist lebo by sa mala mohla nakazit vela chorych....

teraz kuka v boxe mickeyho :D

a vcera som jej dala foto prezerat zo svadby co som nasla este co mi dala kamoska co fotila a vybrala si 2 fotky a nechce ich pustit od vcera....ani prezliect bez nich...a je na nich moja mamina, segra, ja a jej priatel :D

dorotka2
10. mar 2011

@laxity a na mna uz zase nik nemysliiii 🙂 aj my prideme

raa2
10. mar 2011

ahojte, som tu dlho nebola, ja vam nic nestiham, este sme teraz v ziline do nedele, stale sme boli niekde a potom na cestach. prezivam obdobie vzdoru, matko len place, nic sa mu nepaci, no hroza. este sm boli na zakroku, s pipikom, tak je teraz uboleny, chudatko male pri cikani place, normalne placem snim ☹ ale uz je lepsie, boli sme v pondelok, tak myslim ze najhorsie obdobie mame za sebou. inak som sa dost aj nahnevala na doktorku, lebo mi kazala nahlasit ci maly chodi alebo nie..stale nechodi, iba okolo nabytku a ked sa niecoho drzi, tak mi kazala s nim chodit za ruky, ale on moc nechce, iba z casu na cas. je tu este niekto taky kto nechodi? ja som zacala chodit ked som mala 15 mesiacov a brat ked mal 8.. inak rozprava dve na tri, dneska bol zlaty mu vravim ze snezi a on snezi mlel potom este 10 minut...
to stretko mate kde? mozno by sme aj my dorazili, teraz sme do nedele tu v ziline...

lenica81
10. mar 2011

@raa2 ani my nechodime... este to aj potrva...

lenica81
10. mar 2011

@raa2 stretko by malo byt v stredu okolo 9:30 v hopsasa, ak sa nemylim... 😉

maminnka
10. mar 2011

zienky,
ja tu som, aj citam, ale pisat nevladzem, zasa som chora... po tomto druhom porode sa na mna vsetko len tak lepi.. nechapem to, ved ja som nikdy chora nebyvala :( K tomu Natalke este stale idu tie 4 zuby naraz, strasne slinta, soplikuje, je nervozna, nic ju nebavi... no, prijemne dni zrovna nemame.

raa2
10. mar 2011

@lenica81 skus mm ukecat nech nas tam hodi a dojde po nas. aj u nas to este potrva, este sam nevie stat, a nechce za ruky chodit, strasne obdobie teraz, len by skodil a ja za nim beham a zakazujem...
je tu nieco nove??? nestiham vas docitat, vela stranok ste zapisali...

raa2
10. mar 2011

@maminnka to poznam s tymi zubami, mne mato ani jest nechcel, tiez mu isli 4 naraz a teraz sa mi zda ze mu pojdu nejake stolicky, lebo priznaky ma na to...dufam ze sa skoro vyliecis, unava oslabena imunita a uz sa to na teba hned lepi...

olifcek
10. mar 2011

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre