Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
10. mar 2011

@olifcek ja som este v tvojom limite, este nie su tri

olifcek
10. mar 2011

@svetlankat ibaze ja na take niesom, to som len chcela, ze v ramci toho, ked dost ludi odrazu prestane jest maso a ine, ze sa pripojim a nebudem sladke... no nevyslo, co uz 😅 u nas sa take nedodrziava, ziaden post ani veci okolo 😉 ale uz idem, lebo itak meskaaaaam 😅

zucana
10. mar 2011

Teraz uspavam tak pak pojeme . inak kaka za 4 😀

olifcek
10. mar 2011

@svetlankat inak mam doma 3 nugetky a 3 nutellky x;oD kazda ma tusim 400g, chi.. ale napriklad uz ma nelaka otvorit to.. 🙂
@zucana prevetras hlavku, super bude c;o)

baby, ale uz paaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

svetlankat
10. mar 2011

@olifcek ani u nas, aj ked mm sem tam, ale sem tam sa nerata, my to uz s mm mame zratane, ideme spolu do pekiel, ale tam je aspon fajne teplucko

svetlankat
10. mar 2011

@zucana 😀

svetlankat
10. mar 2011

@laxity a uz nie je, ale teraz som smedna a mam chut na tycinky, lebo mi je velmi sladko

laxity
10. mar 2011

@svetlankat ani ja už nemám 😅 idem si urobiť kafčo a mám po sieste 😀 , tak nakukni do skrinky či niečo vydoluješ 😀

zucana
10. mar 2011

No len ja ju dam svokre a pojdem kuk kuchynske linky 😅

zucana
10. mar 2011

Vy tu zas provokujete!!! Vsak mne dojdu tie cokyny od @maculik 😉

svetlankat
10. mar 2011

@laxity @zucana to je balzam na nervy a zdroj uzasnej energie, len skoda ze je taka kaloricka,

maculik
10. mar 2011

mnam kocky, tu sa cokoladuje 😵
a ja jedinu cokoladku, co mame doma (teda okrem tych pre @zucana 🙂 beriem tehu kamaratke, ku ktorej ideme, ked teraz vezmem Adel zo skolky. Ale uz som mala coko muffin plneny niecim ako nutela, ja si to vzdy zohrejem v mikrovlnke a fajne sa to dnu roztopi a potom som taka presladena, ze az.

tak zatial pa, ozvem sa vecer, mm ide na futbal /pozerat), tak budem o pol11 sama.

blumka
10. mar 2011

ahojte, dakujem krasne vsetkym za blahozelania 😵
@olifcek, no, teda, si vela nevydrzala 😀 ze den bez sladkeho... 😀 😀

zucana
10. mar 2011

@blumka 😀 😀 takze si bola na fb 😝

zucana
10. mar 2011

tak vika az teraz zaspala....vsak ked vstavla 10.30 ani sa nedivim
ja som si dala krabicku pomarancovych tic tac 😅

lenica81
10. mar 2011

@zucana joooooooooooj, ja som v utorok dostala supis dezert nemecky, ale nenormalny... a uz som skoro svoju polku zjedla... myslim, ze este 1 bonbon je moj, ostatok mm... sice som dostala akoze ja na mdz od kamosov, ale nemozem ho sezrat sama... 😅 a este ta obrovska visnova stud. pecat tam v skrinke provokuje... ale dnes uz nie... mam tu este nejake buchticky, co treba zjest, bo vyschnu, tak tie dam na veceru a konec... 😎

zucana
10. mar 2011

vsak len provokuj
@lenica81
😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
10. mar 2011

@zucana, nie nebola som preco? 😨

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
10. mar 2011

@blumka vsak kvoli gratulaciam 😉

blumka
10. mar 2011

@zucana @rivatha nebola som na fb aj ked si uvedomujem ze tam budem mat vela gratulacii ale no, zavazok je zavazok, post je silnejsi ako moje narodeniny...takze vsetkym gratulantom z konika, ktori gratulovali na FB dakujem tu a tym ktori nie su z konika podakujem po 38 dnoch 😀 alebo si oni vsimnu moj posledny status 😅

a na mail mi nepride, zrusila som si to 😉

blumka
10. mar 2011

@svetlankat sveta a ty nevyjedaj sladke a slane ale vypi liter vody 😠 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
10. mar 2011

Ahojte zienky moje,

Tak sme boli dnes u dr, od vcera mame aj teplotku tak povedala ze ak do zajtra neprejde mame dojst na CRP a ak by stazene dychal tak tiez, lebo dnes tam vselico pocula, ked ho pocuvala. Tak radsej sedime doma. Testy nam zas odlozili, lebo bude zas tyzden pod fenistilo, mukosolvanom, spirotepom a ja neviem este cim. Spravili mu aj konztrolny vyter z nosteka, ci sa mu nevratilo to co mal naposledy, neviem co tobolo, ale latinsky to znelo divne ;-D takze potom budeme mudrejsi, ked budu vysledky z vyteru. Ale vraj to na 90 % vyzera na alergicke prejavy. No co, budeme teda bojovat s alergiou.

Baby cestovali by ste v takom stave s dietatom? Muz chcel ist k svokrovcom, ale teraz ta MY pohotovost mala zas umrtie 1,5 rocneho baba, na zapal mozgovych blan...nezistili vcas diagnozu :( bala by som sa tam ist na pohotovost

matesl
10. mar 2011

@blumka krasne narodeninky a veeela radosti a malo starosti v novom domceku ;)

matesl
10. mar 2011

@zucana len zbezne som citala, ze aj vy sa trapite teplotkami, moze to byt zo zubou ale ak to ma 3 dni isla by som, nam po 3 dnoch teploty robi CRP, aby sme boli vsetci kludni, ci nejde o nejake bakterialne ochorenie
mozno aj my to mame zo zubou, ale dr ze nebudeme riskovat a radsej preverime
a ak je vonku teplucko mozes asi aj s miernou teplotou, oblec ju a basta. mne len vtedy povie ze nechodit von, ked je skaredo a zima,ale tak u vas to uz asi nehrozi, tam mate pekne teplucko

blumka
10. mar 2011

@rivatha, hej odstrihla som sa, ale na mail som si notifikacie zrusila uz davno, to nie kvoli tomuto 😀

andrea2603
10. mar 2011

@blumka všetko najlepšie, nech sa rýchlo zabývate v novom a nech Ti kočky robia radosť, samozrejme aj mužíček 😉 🙂

@matesl ☹ vy sa z toho kolotoča chorôb nie a nie dostať 😖 , snáď to alerg.vyšetrenie pomôže a dajú niečo, po čom už budete o.k., možno má Riško zníženú imunitu, preto tak rýchlo chorobu nachytá 😒

zucana
10. mar 2011

@matesl ja bych asi nesla...asi urcite...
no a my mame iba vecer sem tam tu teplotu zvysenu...no a teraz to vyzera naozaj z toho ockovania lebo ani teraz nema....uvidime v noci...a tu CRP nerobia....alebo aspon nam nikdy nerobili 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre