Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
28. jan 2010

no dnes to teda este raz skontrolujem vsetko a zajtra maju len 4 hodiny, tak by som s nou zabehla. Diky za radu. My sme ju dali aj ockovat, ale ona ho mala hned par dni po prvej injekcii.

zoska
28. jan 2010

jja, dohovor malej nech uz ide k tebe na tento svet 😉 aj ked v pondelok v noci ma byt -18st. 😕

garon 😀 kamoska zaspala s cokoladou v ustach a ked sa prebrala ze jeej to co mam tak sladko v puse 😅

maminnka
28. jan 2010

ja som sa dnes skoro natiahla na tom lade, co je pod snehom... ale vala riadne, ze? Viezla som maleho do skolky a kym som sa vratila k autu, mohla som znova odhrnat sneh...

musime si davat pozor, lebo tie chodniky aj cesty su nevyspytatelne, ked tam je lad, to aspon clvoek vidi, ale ked ho prekryje vrstva snehu, je to nebezpecneee....

jja
28. jan 2010

no aj jej dohovaram, vcera jej uz manzel "prikazoval" nech nieje leniva a ide von 😉 no ale co narobim...zajtra idem do poradne tak som zvedava co mi povie..

teuska
28. jan 2010

ja som dnes chcela zabehnut do obchodu a muz nechcel ani pocut. Este niekde spadnes, alebo dostanes chripku, tak nakupil on, hoci ja by som si lepsie, no ale musim uznat, ze ma pravdu 😖

Idem troska poupratovat a nachystat nieco na obed. Sa mi nechce 😕

garonka
28. jan 2010

zosi to bolo dobre 😀
som si spomenula na moju svokru ta zaspala s čokoladou takisto, spí s ňou ja pes a rano svokor vyskočí z postele, že sa tam pes pototo 😀
fuj a ten pes ešte tu čokoladu po celych perinach ju poroznašal 😕

matesl
28. jan 2010

babulky, uz som sa asi pytala, ale nemate niekto skusenosi s piskanim v uchu, stale mi piska v lavom, uchu, vraj to moze byt aj z tlaku alebo ze malo pijem, ze mam hustu krv...neviem ci mam pockat ci sa to po porode upravi, alebo ist s tym k dr.....

andrea2603
28. jan 2010

ahojte.
ewy včera som nestihla pozrieť tie 3D výšivky, lebo deti okupovali PC. Ale asi viem už čo to je 😉 .

Dnes okolo obeda idem na CTG a prietoky. Manžel ma hneď ráno upozornil, že nech mu neskúsim zavolať, že si ma tam nechávajú 😅 /2.pôrod začal tak, že sa im na CTG niečo nepáčilo a hneď som tam musela ostať/, on je normálne v poslednom čase "pokakaný"z pôrodu.

ewelyne
28. jan 2010

babyyyy, ja mam nerv zasa.... mala prist draheho segra k malemu a mam ist do poradne... vcera mala nejake stretko zo strednej... spala u frajera, este staaaale tu nie je, nedviha mi tel. a ja som mala o desat minut vypadnuuut .... ja ju asi roztrhnem jak hada.... kurnik sopa... a kalamita v celej BA... 😠 drbne ma normalne,... a maleho ja nemozem tahat v takej kose s kiahnami niekam do tramtarie... 😖

ewelyne
28. jan 2010

adi, kukam, ze aky rychly, uz to zmazali 😀 mozem poslat na maila 😉
a vobec, malo to suvis s tehu, ved v tehu som zacala vysivat 😀

zoska
28. jan 2010

garon esteze tam bol pes v tej posteli, inak by svokor obvinil svokru 😅 😀

matesl, mne sa to stalo zatial len dvakrat, takze poradit neviem, ale asi to suvisi s tehu si myslim...ak to nie je bolestive tak vyckaj ci sa to po porode nestrati, ale ak mas aj bolesti tak radsej chod...

juj babky ja som dne vstavala 6.30, zaspala som az po jednej, asi si idem lažkat a cityt materialy k diplomke 🙄

ewelyne
28. jan 2010

teuska, ta borelioza sa tak prejavuje nenapadko som mala na mysli... stymi fliacikmi a tak.

zoska
28. jan 2010

ewe no tomu sa hovori zodpovednosť 😒

garonka
28. jan 2010

ewe to je silna kava a nespí ona nahodou keď nedviha mobil? mňa by od zlosti porazilo 🙄

matesl
28. jan 2010

zosi boliet to neboli, len to je otras ani v tivhu nemozem byt..je to len otravne...ved uvidim ako sa to bude vyvyjat 😉

garonka
28. jan 2010

idem si ja kosti natiahnuť vstavala som o piatej rano 🙄

zatim dobrou nocku 😉

jja
28. jan 2010

zoska kedy mas termin na odovzdanie dipl. a kedy statnice?
ja mam termina na dipolomku koncom maja a statnice v polke juna...preto sa tomu este tak aktivne teraz nevenujem

maculik
28. jan 2010

garon, tak dobru noc 🙂
ja zase idem na prechadzku, povysavala som teraz byt, trosku upratala, svokra ide varit, tak ja sa aspon prevetram. Poobede pojdem pre malu a potom ku kamoske, vcera pisala, nech aj s malou dojdeme, ak este vladzem.
Tak ja idem, ved este nakuknem.
Inak, s tymi padmi si fakt davajte pozor, ako tak citam, mate tam riadne pocasie, no ja som tak vcera cestou na bus spadla na lade, nastastie len tak dozadu, ze som padla len na ruky a zadok, sice som sa udrela, ale nie brucho ani chrbat. Ale teda citla som to este aj na poradni 😝

martinaj
28. jan 2010

ahojte 🙂 som strasne vytocena.....
dnes som bola 1.x v poradni v nemocnici ruzinovskej..... taku p**u sestricku som vymakla.... neviem ako sa zvyjnete vazit vy, ale ja od zaciatku tehu na jednej vahe, rano na lacno v spodnom pradle po Wcku.... tak som isla do poradne s tym ako vzdy, ze nahlasim vahu... a ta sestricka, ze sa musim odvazit u nich, tak som sa musela v zimnych botach, komplet oblecena ( aj v bunde), najedena, na WCku som nebola 2dni..... este k tomu mam tak napuchnute nohy.... ukazalo mi to o 5kil viac ako minuly tyzden... a ona to zapisala do tehu knizky, ani gram neodcitala, este na desatinne cisla to tam napisala...... tak vahu mam jak slon ☹ ☹ ☹
dosla som domov a urobila som si chleba vo vajci, mozem to osrat..... ( sorry za vyraz)
inak krcok je na 2,5cm skrateny a som otvorena na spicku prstu 😠 .....

maminnka
28. jan 2010

Martina,
to je fakt blbost takto sa vazit, no co, tym sestrickam je to sumafuk, pre niektore ani nie sme ludia 😒 😠

martinaj
28. jan 2010

som volala s maminou mojou a ona na to, ze preco ma este nezmerala do vysky v podpatkovych topankach..... 😠
inak mam vytok s primesou krvi..... zatial len trosku, ale krv tam je urcite.... 😕
to asi z vysetrenia...... uvidime.....

lenica81
28. jan 2010

caute kocky... chvalabohu nocna smena bola poslabsia... 😔 tak uz som vas stihla docitat...

martinka, aj mna tak chceli vazit, tak som sa vzdy aspon vyzula, sak to je nenormalne, furt ma clovek na sebe nieco ine... a teraz v nemocke, na vahe uz na zaciatku maju posunutu rucicku o 2 kg... a este mi odpocitala saty... tak som vraj nepribrala... tak uvidime...

mam ist na prietoky poobede, a to som chcela ist autom... ale dost snezi... tak uvidim, ci sa odhodlam... 😖 mami, ake su cesty... ja som rano matozila a predstav si som videla cez okno odhrnac... 😵 ale teraz to uz tak dobre nevyzera ako rano... musim to sledovat, lebo zas ked pojdem busom, zabijem hodku...

maju mi doviezt kociar, tak som zvedava, kedy ten kurier dojde a ci vobec dojde... v tomto necase...

martinaj
28. jan 2010

leni cesty su otrasne, vobec ich neodhrnaju......

andrea2603
28. jan 2010

aj tu od rána sneží, ani sa mi dvakrát nechce ísť na to CTG, ale aspoň že bývam hneď vedľa nemocnice.

Inak nech sa radšej vysneží teraz, aby bolo potom už pekne, keď začneme chodiť na 1.prechádzky 😉

janielah
28. jan 2010

ewe, ziadna oslava 😀 akurat som sa nahnevala na niekt.spoluzikov, leboo teraz zacnu s terminmy vymyslat ako male deti...ale to nic .. 😝
martina ser na tu sestricku, ved keby ti tam aj o 10 kil viac napisal, uz ti to moze byt jedno, no nie? Po mne tam minule kricala jedna, ze toto este nevidela - taku vahu... ved som to tu pisala...ale uz mi je to tiez jedno 😉 nech sa tam aj pototo, uz len porodim a nikdy viac do nemocnice 😝
lenica, mne tiez zakazali ist dnes autom, tak pojdem pesi do tej poraDNE...TIEZ SA TESIM, JAK SI ZAS PO TEJ TURE BUDU UKAzovat moje spuchnute nohy .. no a co 😝

garonka, tak nic nakoniec? ccc ...

martinaj
28. jan 2010

uz nato kaslem...... 😠
mne normalne prislo zle uz len z toho nemocnicneho smradu.....
tuto noc som spala asi 4hodinky dokopy..... som unavena strasne, budem musiet malu uspat inak zaspim aj posediacky za compom.....
idem dievky, poobede sa zastavim...... papa 😉

deda
28. jan 2010

ahojte,baby ja som teraz študovala na nete ake maju byť rozmery panvy a zistila som, že mam menšie, ale doktorka ktorej som chodila mi nič nepovedala,budem sa musieť na to spytať na dalšej poradni...dufam, že to stihnem, mali by byť priemerne 25-26,27-28, 30-33,19-20 a ja mam v knižke udaje 22, 24, 30, 18 čo si o tom myslite?

janielah
28. jan 2010

deda, ja tomu - tym rozmerom vobec nerozumiem ... 😒

lenica81
28. jan 2010

baby, a tie rozmery vam merali... lebo ja take nic nemam... ale je pravda, ze mam siroku panvu, tak to beru, ze je to v norme... 😀

deda, v tomto ti nepomozem, sak sa spytaj... ja sa este chcem spytat na ocneho... lebo ja mam v podstate permanentne jednu zilku v oku puknutu... ale ocna ma min. roku na nic neupozornila, tak uvidim... 😅

supi
28. jan 2010

deda dolezite je to posledne cislo, ja mam 17,5 a to je hranicne a kvoli nej mam mat sekciu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre