Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
31. jan 2010

mates nie nie ja chcem ešte voľno a pyžamkove a papučkove dni 😀
ale sranda bude v piatok na poradni ak mi doki povie, že sa neotvaram krčok je v poho a pošle ma domov praktizovať sex 😀 vtedy nevycuvam a komicke by bolo keby to do spravy napísal 😀

garonka
31. jan 2010

macu a sme ťa spomínali 😉 zajtra daj infošky aky film nech stiahnem z netu 😉

matesl
31. jan 2010

😀 hiihii to si bude muzik pochavlovat, ked to bude mat este aj lekarom predpisane 😀

idem ja uz papa zajtra 😵

ewelyne
31. jan 2010

ahojteeeeeee sovy night 😀

ja tiez neviem co by som zjedla... hadam aj chladnicku celu...

hmmm... neviem co so sebou 😀

fucim tu ako slon, prechadzam sa po byte ako tucniak a neviem co robit...
som si zdriemla s malym ked siel spat a teraz huhuhuhuuuuuuuuuuuu.

maculik, a boli ste na 3D? ja som to doma pozerala a bola som rada, ze mozem stopnut 😀
inak aj mne sa pacil, len potom mi to farebne prevedenie zacalo liezt na nervy ku koncu a aj tie bitky...
ale inak wow 🙂

matka, katka,.... jou ti chlapi, ale neplacte uz... 😔

neviem kto chcel cd, ale... mame doma Podhradska a Canaky skoro vsetko, a CD- Uspavanky do postielky mame 2 ks, mali sme 3 ks, ale uz som darovala 😀 tak kto by chcel poslem.
lebo jedno som kupila ja, druhe mi dala segra a moja svagrina prisla na navstevu za malym ked bol mimi mini
a ja som mu prave pustala take pekne cd- ona nevedela pochopit, ze to je pre deti, zacala na mna, ze to je relaxacna hudba... a ze to nie je pre deti...bla bla ale pre dospelych ... a co mu robim a potom prisla na druhy den aj s tym CD- no mohla sa opytat, nie ci uz take mame 😀 😀 😀 ale ona je taka svojska.... 😀 😀

garonka
31. jan 2010

mates to si neviem predstaviť 😀

tak idem i ja do perín dobru nockuuuuuuu 😵

sovičky a vy ostatne čo spíte? treba loviť 😀

ewelyne
31. jan 2010

😵 gari, filmiq je pjenkny 😵

ewelyne
31. jan 2010

tak vy uz idete, tak dobru babky 🙂 😉

olifcek
31. jan 2010

Aj ja chcem hajat 😢

ewelyne
31. jan 2010

olif, a co sa deje? neplackaj... 😕

olifcek
31. jan 2010

Ewe nevladzem...mala nie a nie spat...len sat, sat a sat

ewelyne
1. feb 2010

juuuj, to poznam... 😔
tak to je, a nepoznam nikoho, kto by si take neprezil...
musis najst v sebe vnutornu silu a prekonat to... neboj, pospinkas si... mysli na to ako obe pojdete haji...
este vydrzkaj... vela sil, si silna, ver si, ved co vsetko si uz zvladla... tak toto zvladnete 😵
inak keby si pozhanala niekde v lekarni Bachove Rescue kvapky- tie su supis pre deticky, ked nespinkaju, plackaju, su nervozne, rozhodene...to ked bol u nas fakt zly stav, ze ked muzik prisiel domov a nevedel co robit, lebo maly plackal na posteli a ja vedla neho... 😉 a inak su dobre aj na ine veci potom 😉

pocuj, a aj papa, ci len dudlikuje? mas pocit, ze je to ten rastovy skok? ako to citis?

drzkaj sa...
cmuk

olifcek
1. feb 2010

Ewi tie homeo?si pisem. Papa, ked zacne dudlikovat, chcem jej prsnik vybrat a ona zacne opat tahat...ako mi je? Hrozne...este aj mame probs.prdkat a kakat dnes...snad to bude coskoro ok

zoska
1. feb 2010

ahojte,
fresh info!! 🙂
maculik je v porodke, pozdravuje vas, odmietla epi, ale ze bolesti su dost zle...mame drzat palce...ked bude maly na svete tak sa ozve.
takze maly to vzal poctivo, vyckal do 1.2. a hybaj do nemocky 😀

ja tu strasim tak skoro, lebo idem na ctg a drahy sa ponukol na odvoz, tak mam viacej casu 😉

papa

andrea2603
1. feb 2010

jééj, macu, tak držím palce.
Tak už tu máme náš mesiac FEBRUAR, tak nám všetkým želám, aby bol šťastný, zdravý, radostný a čo najmenej bolestivý.

zoska, nech CTG ti dobre dopadne.

ešte idem dočítať včerajšok
😉

olifcek
1. feb 2010

MACUUUU uzasneeee, a krasny datum, chi

zoska daj paq vediet

andrea2603
1. feb 2010

olif, nechcem strašiť, ja som sa vyspala až keď som Lele odstavila, to mala skoro 2 roky. Najhoršie boli prvé mesiace, potom sem tam taká blbá noc ješte bola, asi keď zuby trápili, ale každú noc min. 2-3 si chcela pocecať, tie horšie noci, som to radšej nepočítala 😅 .
Takže verím ti, že máš pocit, že to nevydržíš, ale vydržíš 😉 . Keď ju raz odstavíš, tak si ešte aj poplačeš 😉 , čo ti to bude chýbať.

martinaj
1. feb 2010

ahojte 🙂
macu drzime palce 🙂
baby tak uz sa rozutekajme do tych porodnic.... ak sa nikto nenahneva, ze sa predbieham, tak ja by som tento tyzden s radostou isla 😀

lenica81
1. feb 2010

ranko dievcata...

cez vikend som bola fuc, takze mam co robit, ked vas budem chciet docitat... a to este idem nieco dnes vybavit... tak sa tesim... 😔

takze macu dnes... 😵 konecne februarove dieta... 😉 inak od piatka nikto nic... 🙂

inak, v piatok a sobotu som spoznala, co su slonie nohy... ziadne clenky a bolest a tazoba nenormalna... a v sobotu ma este chytili nejake divne bolesti, co vystrelovali do chrbta... fuha... som myslela, ze ma klepne... 😠

martinaj
1. feb 2010

ale ano leni, kakatka ma od soboty na svete simonku 🙂

zoska
1. feb 2010

ahojky, uz som naspat...

aj hajdy uz urcite daco ma od vikendu, len asi nema na nikoho kontakt...

macu je asi v "najlepsom" teraz 😅
jaska ze dam hned vediet ako sa ozve 😉

a idem sa postazovat...prisla som pred siedmou na ctg, hned ma vzali dovnutra, vobec som necakala..to by bolo o.k., lenze o 7.30 som bola uz hotova a sestricke mi vravi ze si mam pockat v cakarni kym ma vezme lekar aby spisal spravu...baby cakala som vyse 1,5 hodiny a nakoniec ma lekar ani nevzal, iba mi sestricka podala papier s jednym slovom: reaktivny.
A dovidenia...akoze sila 😠 uz som sa vyzurila do telefonu mame aj manzelovi, uz som kludna...svieti slniecko a caka ma dokoncenie diplomky...takze nejdem sa ja nad dementnymi, neochotnymi doktormi v nasej nemocke pozastavovat, lebo je to zbytocne. hawk 😀

lenica81
1. feb 2010

waw... tak gratulujem kakatke k malej princeznej... 😀 a nech su obe zdrave...

zosi, mna tak ser... tiez ti doktori, sak mam mozog, tak mozu skusit mi to povedat ako cloveku a nie ibaze hranicne hodnoty a ta vystre, ci su dobre alebo zle... tak sa z toho vysomar... nech uz je to za mnou... 🙄

zoska
1. feb 2010

babyyyyyyy...macu uz ma svojho chlapceka 🙂 😵
vola sa Peťko, 3,7kg, 52cm...narodil sa 7.52hod (to ze je v porodke uz mi napisala 4.3O, takze vcelku to mala rychlo za sebou 😉 )

nieje ani nastrihnuta 🙂 , maly bol zaprety nozickami o rebra, tak ma trosku vykrivene chodidielka, ale snad bude stacit masirovanie, a nie davat do dlah...podla dr. to nie je vazne 😉
este je na sale, lebo velmi krvaca
bolesti si uzila hodne, ale uz je zabudnuta 🙂
uz sa aj pricucol 😵

mam vas vsetky velmi pozdravovat 🙂

martinaj
1. feb 2010

jej macu 😵 gratulujeme 😵

lenica81
1. feb 2010

waw... dalsie babo... tak vela zdravicka a mliecka... 😀 😵

janielah
1. feb 2010

ahojte baby, tak dalsie babatko?

ja som bola dnes prvy krat na tych pasoch, srdiecko bilo, maternica sa nestahovala, tak ze je vsetko v poriadku.
Potom mi vsak povedal, ze od stvrtku sa riadne krcok skratil a zmakol, tak ze mam prist zasa vo stvrtok, ak dovtedy neporodim...no tak neviem, co myslite, porodim dovtedy ? 😀

matesl, ty jedna! tak tebe je Ruzinov daleko ??? no toto ! a ja si tu spokojne sedim, ze na akom peknom a strategickom mieste byvam (hned vedla nemocnice) 😀

a moj manzel sa ma uz od piateho´mesiaca boji chytit, takze zarucene ziadny sex nebol, darmo ste mi zavideli 😀 a hlasim, ze budem poctivo pokracovat v teplych kupeloch a skacani na fit lopte, tak 😉

zoska
1. feb 2010

jani, no pekne ze krcok makne 😉
takze do konca tyzdna to budes mat mozno za sebou 🙂

martinaj
1. feb 2010

jani, tak ja drzim palce nech to mas do stvrtka za sebou 😀 naco to natahovat 😀

janielah
1. feb 2010

ano, ano, naco to natahovat, dakujem Vam ... taka som spokojna, len nech to vyjde 🙂

ta Maca ma ale stastie... a dost velke baBATKO... tesim na fotky 🙂

zuzulik
1. feb 2010

ahojte baby 😵
takze uz mame prve februarove babatko 😵 😵 😵

Macu gratulujem, pekny datum 😉 😵 a Petkovi vsetko naj naj naj do zivota 😵

mmaarrttiinnaa
1. feb 2010

ahojte aj ja uz chcem ist 😉

blahozelam Macu k Petkovi aj Katke k Simonke a tiško vam zavidim ze to uz mate za sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre