Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
4. feb 2010

chodim klazdy den kusok 🙂 len je mooooc zababusenaaa...no mamka uz ide od zajtra do orace takze uz som na to cez tyzden sama....pocas vikendu s drahym pojdeme 😵

lolka
4. feb 2010

u nas je tiez chladno, mohlo by sa oteplit 😖

blumka
4. feb 2010

ahojte 😉
matka, gratulujem k princezne barborke 😵
sa nam to tu zaplna babatkami

lolka
4. feb 2010

blumka, len nech sa zaplna, ved sme cakali 9m. 😀

blumka
4. feb 2010

ved to..a celkom rychlo to zbehlo, nie? 😀 😅

martulanr
4. feb 2010

ahojte dalsie babatko vítame maminke gratulujeme 🙂

lolka
4. feb 2010

celkom to ubehlo, len tieto posledne dni sa nejako vlecu 😀

blumka
4. feb 2010

martula a ty ako? ako to zvladate doma? a co radko ako to on vnima?

martulanr
4. feb 2010

blumka super maly ide rano do škôlky a potom mam cas venovat sa babatkuuu a stiham aj varit upratat zehlit a ked mam toho dost sadnem pred telku a vegetim 😀

olifcek
4. feb 2010

martu jak ze stihas? malicky pekne spinka?

blumka
4. feb 2010

martul..dobry pristup 😀 a radko neziarli?

martulanr
4. feb 2010

olif napapa sa hodku - 2 pozera okolo seba potom zaspi alebo hned po popani zaspi sup do kocika ked zamrnka potrasiem a ja makam 😀 dufam ze mu to tak ostane aspom este mesiac 😀

Radko je velky brat pomaha mi a ked pride zo skôlky tak sa hraju s tatinom 😀

lenica81
4. feb 2010

ahojte opat... martuli, tak to mas dobre tahy s tym kociarikom... 😅 a super od bratceka, ze ti pomaha...

bola som s tou kamoskou maminkou vonku, skoro 2 hodky, joj, mi to ale prospelo... som sa aj prebrala... idem si uvarit puding... s bananom a piskotami... mnami... 😵

alex, skus sa dopovat zivymi vitaminmi, i ked ja na zaciatku tehu som bola skoro permanentne mimo, a to som si davala aj zive aj umele... 😒

a pravda, rychlo to zbehlo... neviem, ci sa mam tesit alebo nie... 😅 😕

olifcek
4. feb 2010

blumi, tieto nosice su vhodne?

http://www.latkovky.sk/

olifcek
4. feb 2010

martu, tisko zavidim

zucana
4. feb 2010

marti ze aky veget 😀
olif to malo byt ze ked zaspi ona nie ja 😅 😝
inak tu boli susedia mrknut malu doniesli darceky...teraz pride kamoska ale snad pojde rychlo prec lebo to vidim tak ze mala sa zacina budit 😕

olifcek
4. feb 2010

zuci, ved ked, nech ide ku prebalovaniu a skoro odide 😅 prezliect sa 😀

zucana
4. feb 2010

olif a mozno mas pravdu ...lebo ona asi detske hovienko nikdy nevidela a keby videla to vikinkine tak hned ujde 😅
ale este nech mala vydrzi trosku a ked pride nech zacne plackat to potom ju nejak jemne to.... 😕

lenica81
4. feb 2010

zuci, a ty tu kamosku nemusis... 😕

martulanr
4. feb 2010

a najviac casu zabijem odsavanim mliekaaaa lebo len co sa napijem vsetko ide do prrrs 🙂

zoska
4. feb 2010

baby odoslala som slavnoste konzultantovi pracu na posudenie...huraaa
az na to ze ja tava som mu v prvom e-maile zabudla pripojit pracu ako prilohu, tak som mu to posielala este raz...no uz som ako tela 😅

loginka
4. feb 2010

cafte, kolko je tu uz babatiek?
v noci som moc nenaspala, odkojila som aj polnocne kojenie, potom po hodine dalsie a po hodine dalsie, teraz som si schrupla, takze hadam nejako vydrzim, v noci nemaju rovnaky cas budenia ale cez den su perfektni ako sa nacasuju jeden po druhom 🙂

raa2
4. feb 2010

zoska co studujes?

martulanr
4. feb 2010

zoska super vsetko ako si si priala a teraz uz môzes ist rodiť 🙂

lenica81
4. feb 2010

zosi, netrap sa, mne sa to uz aj v robote stalo zoparkrat... hlavne ak to posielas klientovi ako riesenie problemu, je to fakt trapas... 😀

logi, sak hadam sa to casom este viac zladi... jedna kamoska, co ma dvojky hovorila, ze napr. v noci sa budi iba chalan a dievca nie... ale uz su trosku vacsi ako tvoji... ale furt to tak mala, ze dievca sa nejako lepsie napapalo... 😉

olifcek
4. feb 2010

moja mala chce byt dnes len na mne nalepena 😕 nic sa tak neda 😔

zoska
4. feb 2010

ahoj logi 😉 fuu mamina na 200% 🙂

raa- právo a velmi dufam ze tento rok aj skoncim 😅
marti este nem...este musim pockat ci je to dobre alebo treba cosi prerobit, potom zviazat a az potom rodit...ale najtazsie je za mnou 😝

raa2
4. feb 2010

zoska s bozou pomocou sa to hadam zadari, tak budes mat uspesny rok 😉 Teraz ta cakaju este statnice a obhajoba DP...

olifcek
4. feb 2010

zoska supeeeeeeeeer

zoska
4. feb 2010

🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre