Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. feb 2010

akurat neviem, ci malicka vidi x;o( na svetlo reaguje, niekedy i zaskuli, ked sme blizko, asi chce zamerat, ale este nesleduje predmet ☹ je to OK?

olifcek
8. feb 2010

zoska jeeej, si pozrela new foto? ta posledna je ,,zabita,, hehehe x;)

zoska
8. feb 2010

gucz dakujeme 😉 mate to so segrou super zariadene...obe rovnako starych chlapcekov 🙂

olif jj- kukala som 🙂
myslim ze kdesi som citala ze babo zacina lepsie vidiet az po par tyzdnoch...aj to len vo vzdialenosti 20-30 cm pred ockami...malo by sa divat na prst ked nim prechadzas popred tvaricku z jednej strany do druhej...
ja myslim ze olifka je ok...presa len je to predcasniatko...kedy s nou ides do dalsej poradne? dr, by ti mala vediet povedat ako to je...

maculik
8. feb 2010

ahojte,
olif, a kam si pisala tej lakt.poradkyni? Lebo ja mam taky problem, ze maly v noci zase chcel stale akoby papat, ale potom grckal a plakal, a zase chcel papat, no a tak dokola. Ani nie od hladu, ale skor akoby ho nieco bolelo.
A v noci tiez chce papat castejsie.
Ked cez den vidim, ze to od hladu nie je, ale len chce cumlat, tak cumel ho ukludni (nechcela som davat, ale sem-tam musim 😒 , no v noci nepomoze nic, len prisat, aj to niekedy akoby chcel, ale potom pri bradavke zacne krutit rychlo hlavou a otvarat a zatvarat pusinku, nakoniec plac, alebo sa prisaje, pogrcka a plac.
Neviem, co robit ☹

blumka
8. feb 2010

maculik, tu na koniku napis IP annag...presne jej opis co a ako a ona ti vecer odpise...mne odpisala vzdy do 24 hodin 😉

olifcek
8. feb 2010

ZOSI V STREDU IDEMEEE...ja myslim,ze vidi, len asi ju neviem tak zaujat, aby sledovala ruku, chi...v nemocke jej ocka kontrolovali a vsetko bolo ok, aj zrenicky pekne reaguju na svetlo a tmu...uvidiiime, no...

macu jj, annag na modrom koniku, je skvela, fakt, blum radila a dobre ju poradila

olifcek
8. feb 2010

blumkaaa a cosi odtial je bre?

http://www.bocianbaby.sk/index.php?k=68

loginka
8. feb 2010

cafte, tak ma mrzi, ale vobec nemam cas vas citat
maculik, moj maly tiez tak niekedy vymysla, ja si myslim, ze to moze byt aj refluxom, nasich to tak po papani stale trapi ...
inak kupeme sa vo vedierku, zatial to nam /rodicom/ moc neide babatka drzat, ale chcela som to vyskusat, ze vraj je to pre baby vacsi relax

katina2209
8. feb 2010

ahojky tak ja som len lezala oddychovala maly nechcel a to mi dnes ucitelka hovorila,ze ho bolela hlavicka a stazoval sa na upchaty nostek tak dufam,ze nebude chory a ja s nim, olifcek mala je aka sikovnica,ale sa aj hovori ze dievcata su sikovnejsie a pohyblivejsie ako chlapci to bude asi po maminke ty si tusim spominala,ze si bola vzdy sportovkyna 🙂
Suzon drzime ti palce zajtra budem pisat aj s Matkou tak jej dam vediet 🙂
Blumi ty sa drz na zajtrajsok,som zvedava ci ti budu tu sekciu zajtra robit, a nikto nahodou nevie ako je to s nadstandartom v RUzinove teraz ci je nieco volne

olifcek
8. feb 2010

kati, jo, som, chi, aj tatko 🙂 juj, kiez by prisiel zazrak, aby malicka prestala plakat pri prebalovani, cez brusko by jej uz nic neutekalo, a zosilnelo by to tak, aby vsetko ok bolo len...

snad malicky skoro vyzdravie, glg

olifcek
8. feb 2010
katina2209
8. feb 2010

neboj olifcek ako aj blumka pisala mala je bojovnica aj ten pruh sa zrastie a bude vsetko v poriadku a uz sa budes iba vytesovat 🙂

olifcek
8. feb 2010

kati, dakujem za povzbudive slova 😵

manzelik, Zlatusik, nam siel kupit vankusik na kojenie...vcera nam puding urobil, mnam...je skvely...nema problem doma upratat, ci s malou pomoct...dobreho mm som si nasla 😵

blumka
8. feb 2010

olif, to vsetko okrem posledneho patapum su klokanky, nie ergonomicke nosice..v nich babo nie je v dobrej polohe..vsimni si ako tam visia za rozkrok..oni skor musia mat zagulateny chrbatik,podsadena ritka, nozky akoby nasiroko a byt ti blizko na hrudi 😉

janielah
8. feb 2010

ahojte babulky moje ! Tak sa Vam hlasim z nemocnice ☹ stale je to o tom istom, krcok drzi a ma centimeter, zajtra na vecer by mi mali dat nejaky gel, ktory by urychlil vlozenie toho cipku na dozretie krcka...ak to nepojde, tak ze asi uz cisarsky....v stredu by sa to malo odohrat, tak ja len dufam, ze sa termin uz nepredlzim, bo toto cakanie a nervozita mi veru nepridavaju.. ☹

tu v nemocnici je to otras, clovek nevie, co by tu robil...inak zo mna vyteka non stop akokeby krv, ale tvaria sa tu, ze to je akoze v najlepsom poriadku, tak s tym ani uz nikoho neotravujem...

inak ma zacinaju riadne pobolievat krize a cely spodok, akokeby vajecniky, ale nie su to take tie - asi klasicke - kontrakcne krce, ale len taka bolest, co potom ustane..ale tuto noc sa mi to tak opakovalo, ale rano - opat verdikt - krcok zavrety, takze ja uz neviem, co si o tom mam mysliet...

gratulujem dede, a lolke zrejme uz aj, a strasne im zavidim, ze to u nich islo...nie ako u mna, citim sa neschopna a uplne debilna..,.

blumi, uz aj ty ides do toho, tak ti drzim palceky...ja tu som furt hospitalizovana ako taka krava a asi aj dlho budem...neverim uz nicomu ...

blumka
8. feb 2010

jani, a preco hned cisarsky? neboj, daju ti tabletku a hned sa to rozbehne...a hlavu horeeee..viem ze v nemocke je to na nervy ale predsa ty za to nemozes ze malickej je u teba dobre..ona vie preco tam este je 😉

martinaj
8. feb 2010

jani drz sa 🙂
aj ty suzon a blumka zajtra 🙂
zachvilu nas tu tehuliek zostane len par .... 😠
ja uz by som tak nerada isla vo stvrtok do tej nemocnice do poradne ☹ keby ma to tak dovtedy chytilo....

lenica81
8. feb 2010

jani, len neprepadavaj depke, urcite to je silene a hlavne v nemocke, ale krpka tu cochvila bude tak ci tak... 😉 a nie si ziadna krava a podobne hluposti, co si napisala, proste tvoje telo si s tebou robi co chce...

mna vam zacalo nejako v krizoch pichat... tak uvidime...

olif, ja som si uz vybrala... tento... len hadam, ze moj maly nebude lenivec a bude si tu hlavicku v tych 3-4 mesiacoch drzat... 😅

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

lenica81
8. feb 2010

a este ze suzon drz sa... nech to dobre dopadne... blumka ako super mama to isto zvladne... ale asi dnes nebudes v nocnej, ze... 😉

zuzujan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blumka
8. feb 2010

leni, no asi budem 😅 uz ma chyta taka nervozita ze neviem ci bude moct spat 😅

selyma
8. feb 2010

Ahojte babky, idem pocitat, ale vidim, ze mame nove prirastky. Blahozelam

martinaj
8. feb 2010

baby ja som nejaka divna dnes.... neviem ci na mna nelezie nejaka depka alebo co.... som dako podvedome nervozna.... 😠

selyma
8. feb 2010

Blahozelaaaa raai, dedke a asi uz aj lolke k babenkam.

Zaroven drzkam palecky blumke a suson a janke, drzkajte sa.

Ale sa nam to tu rozbieha, co?

martinaj
8. feb 2010

no rozbieha 😀

selyma
8. feb 2010

Olif, to ja som pisala, ze mala ma zatial 2400g. Ale je to aj skreslene a do porodu urcite este nieco priberie, lebo zatial sa este nechystam, nemam ani nijake predzvesti

selyma
8. feb 2010

Poradna tiez v piatok a v pondelok na interne. Uvidim, co to tam miu budu robit. Inak v nemocke som este nebola, neviem, ci to dr. ma takto, mozno ma uz nabuduce posle

matesl
8. feb 2010

babyyyy

mame tu dalsie mimi
lolkina Vikinka sa narodila o 17:01, 50cm, 3,07kg...su v poriadku 😵 😵 😵

blumka
8. feb 2010

jeeej. lolka, gratulujeeeem

matesl
8. feb 2010

idem vas docitat asi sa to tu rozbieha...

martinaj...aj ja mam obcas take stavy...nie si tom sama...ale prezijeme, ze 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre