Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. feb 2010

jasneeee TeTe dnes 2 roky, a Julianka nulty deeen bude mat

lenica81
9. feb 2010

cafte, idem docitavat, ale musim sa najprv postazovat... 😅

bola som na poradni, doc sa straaaaaaaaaaaaaaaasne ponahlal, tak som mala pocit, ze som tam ani nebola... a ta sestricka ma dozrala uplne... som sa vazila a ze 91 a ona ze preboha to ste pribrali 3 kila a ja ze nie, ze ta vaha tolko ukazuje, a ona ale to mi musite povedat bez 3 kil... lebo tolko vazi naviac... a ja ze furt som hovorila, kolko je na vahe a oni odpocitali, kolko trebalo... 😠 uplne ma vytocila este aj tym, ze mi napisala ze moc negat, pritom mi ho este nevysetrila... joj, takych ludi neznasam... 😠 😠 😠 🙄

a doc sa pytam, ci je normalne, ze mam pocit, ze niekedy je babo aktivnejsie, niekedy menej... a on ze ked mam pocit, ze sa velmi nehybe mam dojst... ale no mam chodit jak na klavir do porodnice... tak sa mam ist ukazat na ctg... tak tam asi skocim v piatok... a este som bola na tom internom, spravila mi utz a on ze nechcel utz... 😠 a ja mu hovorim, ze doktorka povedala, ze ked nic nebude na utz, tak je to v poriadku a on ze chcel nieco ine a to ja mam vediet, mal to napisat na ten blby papier... joj... neznasam dnes doktorov... 🙄

prepacte... ☹ ale hned mi je lepsie... 😔

katina2209
9. feb 2010

dobre ranko lolko tak tie fotky su nadherne pri tej poslednej som aj slzu vypustila aki ste stastni 🙂
Aj ja to uz chcem mat za sebou dnes idem do poradne som zvedava co mi povie na krcok martinka nevies odkedy su na anesteziologii potrebujem ten papier k pouceniu a to potom zaplatim tam tu epiduralku?
Martinka a ty si mala pri prvom epidural?

martinaj
9. feb 2010

no leni pekne zacaty den 😠
ja som zvedava, kedy mna poslu prvy krat na monitor...

katina2209
9. feb 2010

lenica no som zvedava co mna dnes caka a kde si bola?

katina2209
9. feb 2010

ja som tiez na monitore ani nebola

martinaj
9. feb 2010

kati, pri Verci som nemala....
su tam od 13.00-14.00 myslim a potom sa to plati v pokladni kde vsetko....
boze ja som uz uplne vymleta..... teraz mi tak bliklo v hlave ci tam niesu od 14.00-15.00
ale nie, podla mna to prve....

lenica81
9. feb 2010

lolkovci, dcera jak obrazok... 🙂

matesl, ten formular je na stranke socpoist.sk v casti formulare... 😉

kati, ja chodim na antolsku, inak by mohli pouvazovat, ze by tie poradne dali na inu chodbu, sak tam furt taha... 🙄

ewe, ja sa velmi nechystam, kedze moje CS sa od min. tyzdna nezmenilo... ale pravda je, ze mi vo stvrtok dosiel caj z ostruziny a nejako som si ho nezaobstarala az vcera mi moj muz vecer doniesol, tak musim pit... a uvidim, co o tyzden... 😀

mami, ty uz aspon to CS mas 4... ja stale 2-3...

inak dnesna noc bola teda zatial naj, extra cool... za 1 hodku, co som si lahla som bola na wcku 4x... moj muz, ze co sa deje... a ja ze mi maly neda spat... som nechapala, ze jak ze mi furt treba, sak tolko zas nepijem... otras... a potom ma pichalo v tych krizoch... ale furt len na lavej strane... pocujte, ked vas picha, tak vsade, alebo len na 1 strane...

maculik
9. feb 2010

dobre ranko
aj ja sa pridavam ku gratulacii, lolka, malinka je krasna, tiez taky vlasacik 😵

my sme mali zase otrasnu noc, do 4 sme boli hore od asi 10,30, takez som hotova. Zase asi zaha alebo grckanie alebo co, uz neviem, nemam pocit, ze by bolelo brusko, skor ta zaha.
Nad ranom som trochu pospala, ale uz mam dost, ved odkedy sme isli v nedelu v noci do porodky, tak spim v noci priemerne 2h 😝

martinaj
9. feb 2010

macu a nejes nieco take co sa dostane do mlieka a preto ho pali? 😕

maculik
9. feb 2010

marti, no vcera som mala len chlieb so syrom, polievku s hraskom a pecen.haluskami, obed som si nedala, lebo masko aj ryza trochu stipali, tak som si skusila nedat (v nedelu som to jedla a noc nebola dobra, tak som myslela, ze ci nie z toho), 2 osup.jablka, trochu jabl.dzusu, kojaci caj a asi 2 male rajcinky. A kusok keksu, na jednej strane bola cokolada, ale to len trosinku. Tak neviem, co by mohlo vadit?

olifcek
9. feb 2010

macu hrasok a vnutornosti by sme nemali...

martinaj
9. feb 2010

mozno tie rajciny...... co ja viem.... alebo v tych haluskach nebolo nejake korenie?
ja sa tohto u maleho strasne bojim.... verca bola bezproblemova a maly bude urcite nieco mat 🙄

katina2209
9. feb 2010

dakujem mati dufam,ze to dnes vybavim 🙂

martinaj
9. feb 2010

baby uz 2 tyzdne skoro s malou prehovarame maleho, nech ide von 😀 a on furt nic.....
dnes sa malej pytam, ze kedy konecne pojdeme pre Simonka a dala som je moznosti, ze dnes alebo zajtra a ona, ze o hodinku 😀 tak som jej vravela, ze to naozaj nestihame 😀

martinaj
9. feb 2010

kati a na kedy ides do poradne? 😉

maculik
9. feb 2010

halusky boli len krupicove so solou. A hrasok vobec?
Ozaj, a cervena sosovica? Viete, ta malicka, co sa nemusi namacat vobec, ta sa moze?

marti, ved to, aj Adelka bola uplne bezprobl., papala sice casto, ale ona zjedla a hned zaspala, takze som kojila v polospanku a mala pekny rezim. No a toto je uplne ine. Aj terza som ho o 9 krmila a o 10 uz zase hladal, ale osm mu nedala, lebo papal velmi vela a urcite by sa pogrckal, to robi aj v noci. Az teraz mu idem dat.
a o hodku? Tak sa pekne priprav, co ak nahodou? 😀 😀

inak kocky, nemate niekto na dvd alebo kazete ten serial Otecko sa mi nepaci?

martinaj
9. feb 2010

podla mna strukoviny radsej vobec...... 😉 no ja sa snazim psychicky pripravit na to, ze osediviem a ani cas zafarbit si vlasy nebudem mat 😀 tak ale od septembra pojde mala do skolky 😉 sa utesujem

katina2209
9. feb 2010

Mati do poradne idem na 11,45 tak som zvedava kolko si tam posedim a ty si si nedala zazmluvnit lekara ze? Ja dufam,ze to nejako prezijeme aj nezazmluvnene

martinaj
9. feb 2010

nedala 🙂 neboj prezijeme 😀

alex
9. feb 2010

Ahojte,

maculik ak ten seriálik zoženieš, tak daj vedieť. Ja by som ho tiež chcela. Moja mamina tam v poslednom diely má takú maličkú úlohu 🙂

Inak včera sme išli s mužíkom hajať 22:00, hneď sme boli obaja KO, zobudila som sa v noci o tretej, išla som na WC a napiť sa a zase som zaspala až do rána. No super noc.

lenica81
9. feb 2010

strukoviny nie... nafukuju aj nas... 😉 cervena sosovica sa vraj moze, lebo nema tu supku, ale ja by som to riskla az po 3 mesiacoch..

lenica81
9. feb 2010

alex, zavidim ti taku noc... ☹ ja som este k tomu, ze som malo spala aj skoro vstavala... takze si pojdem okolo obeda urcite lahnut... 😅

katina2209
9. feb 2010

Alex aj ja chcem taku noc aspon jednu 🙂

alex
9. feb 2010

lenica a ku komu chodíš na Antolskú?

alex
9. feb 2010

juj baby, ale to preto som tak dobre hajala lebo noc predtým som spala len 3 hodinky.
Sme s mužíkom pozerali telku, potom kecali v posteli a potom sme zistili, že sú už 4 hodiny ráno a on o piatej vstával, tak sa mu ani neoplatilo ísť spinkať, tak sme šli do kuchyne sa najesť a o piatej ako odišiel do práce, som ja išla haji, ale o ôsmej som vstávala do poradne. Tak som sa strašne vyšťavila, že som konečne spala normálne v noci.

olifcek
9. feb 2010

macu nezavidim..ja ale zase neviem nic urobit, lebo malicka len na mne, ci pri mne spinka...je to narocne...

alex
9. feb 2010

maminnka jasné, že ťa počkám. Ale pohni si, lebo sa mi nechce dlho čakať. Ja by som strašne chcela ešte malého vodnárika.

Inak to s tou miestnosťou na ukazovanie bábätiek je super, lebo na Antolskej sa bábätká naozaj ukazujú naprd, medzi dvermi. Ale my už to asi teda nestíhame, čo.

alex
9. feb 2010

A ešte Tete prajem všetko najlepšie k 2. narodeninkám!

janielah
9. feb 2010

mami, ako to tak vyzera, tak budem s tebou tu strasit az neviem dokedy, takze nebudes sama, neboj...

dievky, uz nevladzem, dnes mi zasa povedali, ze ziadny gel ani cipok mi nedaju, ze sa bude cakat, minimalne dalsie dva dni....

je mi do placu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre