Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
11. feb 2010

macu a adelku si rodila v termine ale skor? 😉

garonka
11. feb 2010

marti a ešte ho piješ sama 😀 😀 😀
dala by som si vínko mňam no mne zostala hruška 😀

inač listujem noviny a píšu o tych dvoch čo manžel bodol svoju manželku do brucha ona je v 6 mesiaci malinke je v poriadku ale ona bola opita, no vraj vypila pivo a dva poldecaky preboha 🙄

martinaj
11. feb 2010

to je otras....... 🤐 takym by som asi deti nedopriala.....
no ked nezabere tento jeden pohar, tak si dam vecer pred spanim este jeden 😀

selyma
11. feb 2010

Ano gari, vcera to davali v tel. novinach
ze rovno do brucha jej mieril

garonka
11. feb 2010

marti a padneš od unavy ako dudok 😀

normalne som v šoku čo to čítam a mamina vravela, že to i včera v spravach bolo, no ale silna kava tehotna a pije tak víno, pivo troška je oki ale dva pol decaky? 😠

blumka
11. feb 2010

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...idem na nadstandard 😀 😀 😀 😀

garonka
11. feb 2010

sely dobre že som nekukala by ma porazilo

garonka
11. feb 2010

blumi no ty si šikuľkaaaaaaa 😀
maš pri sebe aj notebook?

martinaj
11. feb 2010

blumi super 😀 aj ja dufam, ze ked raz pojdem rodit, tak sa mi ujde 😉

garonka
11. feb 2010

aj ja chcem nadštandard aby sme boli na izbe dve
bola som i na obyčajnej izbe tlačili sme sa tam asi 5 bab no nikdy viac a bitka o kupeľňu bola poriadna 🙄

blumka
11. feb 2010

gari, to bolo prve co som zbalila 😀
a ja som rodila presne na obed...ak sa to teda rata ci vy len spontanne ratate? aj matka rodila rano 😉

garonka
11. feb 2010

blumi beriem notebook i ja ošalím sa bez neho 😀

selyma
11. feb 2010

gari 😀

blumka
11. feb 2010

no ja som si pytala ten kde budem sama...ale neviem ci sa mi ujde, lebo akosi tu sestricky medzi poschodiami nekomunikuju...najprv prisla povedat ze je volny a potom o 5 minut ze to az hore sa doriesi ze ktory je volny...
ale hlavne ze budem na 17.p

garonka
11. feb 2010

ja zvedava na aku izbu natrafím ja 😕

martinaj
11. feb 2010

baby, tak som sa s malou najedla a idem ju donutit spat.....
ozvem sa 🙂 papa
inak to tvrdnutie sa teraz dako ukludnilo 😠

zucana
11. feb 2010

len ja jej davam ked chce papat a na flasku ju nechcem ucit...tak uvidim ci sa to bude opakovat...

garonka
11. feb 2010

marti ani mne netvrdneeeee len ten tlak ma hneva joj

blumka
11. feb 2010

gari, ved tu je taka nuda...lezis, jedine co ta drzi pri zivote su ranajky, obed, vecera a babatko...no ale ked mne malu nenosia tak dakujem pekne..sa znudim k smrti...tak som ho zbalila, ze pre istotu 😀 uz vcera som si ho chcela vybrat ale ako som sa postavila tak sa zo mna vyvalil asi liter krvi, a ja este bez gati, vlozk medzi nohami tak som si radsej sadla naspat 😀 😀 ale dnes som to uz riskla 😀

blumka
11. feb 2010

no mnam..idem papkat...som zvedava co sa dzabu mi doniesli 😀

maculik
11. feb 2010

marti, 2dni po termine 🙂

blumka
11. feb 2010

kocky moje, normalne ze vajickova polievka a masko polmete s kasou...akoze bez soli ale po vcerajsom caji a dnesnych rannych sucharoch komfort 😀

idem si lahnut...este sa dnes ozvem..papa

matka331
11. feb 2010

ahojteee babenkyyy.....juj ja som taka rada ze uz som doma malicka sa napapala tak je troku tisko alej e uplne zlatuckaa vobec neplace a vy akoco novee???nebudeemteraz ciat leboaz tolko casu zase nemaam 🙂 idem dat neakee foto malickeej

selyma
11. feb 2010

matkaaaaaa, ahooooooj, ako sa mas
tesim na fotecky

maminnka
11. feb 2010

Matka, vitaaaaj 🙂

matka331
11. feb 2010

sely mamsa dobre len keby ma brusko nebolelo tak by tobolo fajn .. malickej sa ckaa comam robit???????????????

lenica81
11. feb 2010

matka, tak vitaj doma... ty akeho mas anjela, ze neplace... 😉

inak, balaton neodporucam, ked je prilis teplo, ako keby si sa v polievke po kolena valala... neda sa tam ani zaplavat... to by som uz skor skusila nejake to termalko v madarsku, su podstatne lacnejsie ako u nas a sluzby velmi dobre a da sa najst aj fajn privat... 🙂

blumi, aka maskrta... 😀 a supis, ze mas nadstandard...

ja si notebook neberiem, nemam mobilny net a ani net v mobile... musim si do MP3 nasukat nejaku fajnu hudbicku, aby som sa nenudila a zbalit nejake casaky a knizku... teda ak budem stihat pri malom... 😀 ale nahlas mu asi spievat nebudem... 😀 😀 😀

garon, inak dobra bola i ta matka zaciatkom tyzdna, z trencina myslim, co bola taka zlabana, ze jak tiskala kocik, tak sa 3x sundala na chodnik... 😠 hruza co sa deje v tom state slovenskom... 😅

lenica81
11. feb 2010

mati, nechat ju dockat... 😉 musi to prejst...

matka331
11. feb 2010

blumka...mala si spinal ci celkovu???? ja som sa po spinaly nevedela postavit skoro som im tam odpadla ale druhe vstavanie bolo lepsie to uz som saaj osprchovala.....mne nosili malu od zaciatku bolo todivnee lebo som musela lezat 24h na chrbatiku a malu polozili dopostielky a nechali mi ju tam hodinku a ona tam chudacik plakala a ja som nemohla nic spravit takmi bolo do placu a to ju taknosili kazdee 3 h neviem nacomi ju nosili nie ze by somneola rada aleona sa v tej postielke len trapila

selyma
11. feb 2010

barborka je zlatunbkaaaa. Ach jaj, to muselo byt strasne, ked si ju nemohla na ruky vziat, iba pozerat ako placka a vola ta k sebe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre