Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
12. feb 2010

ja som nastupovala 8.1. a tiez prisli dnes... 😉

ivka79
12. feb 2010

Alex, Lenica...aj Vám prišiel domov nejaký papier zo SP?

olifcek
12. feb 2010

ali aku mas banku?

mne totiz socialka neposlala este PN a MD z decembra a ani z januara, ma to prist naraz teraz.moje kolegyne totiz informovali telefonicky socialku, ze som porodila predcasne a teda PN nekonci 31.12 le 18.12 a MD nie je od 01.01.2010 ale od 19.12.2009. socialka nammiesto toho, aby zaplatila tak, ako ma papiere, pockala na opravene papiere..

olifcek
12. feb 2010

leni aTY?

ivka79
12. feb 2010

Ja som nastupovala 13.1.2010...no veď uvidíme...snáď im tam žiadny papier chýbať nebude.

lenica81
12. feb 2010

ja mam CSOB...

a prislo mi najprv vyziadanie dokladov, ale to sa tyka rodneho listu, takze to este pocka a potom prislo vyjadrenie k dennemu vymeriavaciemu zakladu bla bla bla plne samych paragrafov... 😉 rozhodnutie o materskom...

martinaj
12. feb 2010

ja som nastupovala tiez 13.1. neviem podla coho to moj doki ratal 😖

olifcek
12. feb 2010

jj, ja som im papiere poslala vsetky, vratane rodneho listu malickej..nic mi zatial neposlali, ale kolegyne mi do socky volali a povedali im, ze do 15.02 peniazky pridu a napisali mi aj ciastku...ja mam vub...tym to stale trva o par hodin dlhsie, chjo

martinaj
12. feb 2010

baby idem zehlit..... 😝

olifcek
12. feb 2010

este v noci pisala suzon:
zajtra /cize dnes/ o 6:00 dostanem atb. na streptokoka, a vyvolaju porod. zvazuju aj cr, zalezi, aky bude nalez na krcku. som rada, ze vyvolaju v termine porodu a nenechaju ma prenasat. drzte mi palceky, bojim, dufam, ze vsetko bude OK.pozdravuj na MK, dobru nocku

no a teraz pisala, ze o 12.15 ide na cr 😵

lenica81
12. feb 2010

tak drzim palce silno... tak ked uz tu babo bude, daj info... 😉 😵

ja si idem zdriemnut... som sa napapala... som jak male babo... papam a spim... 😀

maminnka
12. feb 2010

Alex, aj mne dnes prisla materska 🙂 vytesujem sa, ze k platu budem mat aj matersku, hehe, muz sa mi smeje, ze ja vzdy najviac zarabam, ked som na materskej 😀 😀

rivatha
12. feb 2010

Ahojte, mile kolegynky februarove 🙂 Obcas si dovolim sem nakuknut a pozriet sa, ako sa mate, ale nejako som sa nechcela vtierat medzi vas alebo vyrusovat, lebo posobite ako zohrata partia mamiciek 🙂 Velmi vam gratulujem ku krasnym babatkam a prajem moria zdravia, drzkajte sa aj s babatkami a manzelikmi 😵

My to mame zda sa tiez za par, no akosi ma dneska pochytil smutok a cudna nalada, ze sa stale nic nedeje este ☹ Na jednej strane sa bojim a oddialovala by som to 😝 a na druhej uz chcem mat po tom a byt s babatkom. Vybrali sme drobcekovi datumy 10., 11., 12.2., nech ma v datume jednotky a dvojky, hihi, a on betar neposlucha 😅 Tak uz len premyslam, ci to stihnem do terminu, nechce sa mi byt hospitalizovana na termin (tak sa to robi tu v Ziline) a cakat a cakat. Overenu radu asi nemate, co zabera na privolanie porodu, ale aj tak, ako travite tieto dni? Ja hocikde premyslam, ze ma moze oclupnut plodova voda a bude sranda 😀 A este viacej sa obavam, ze budem menit cisto prezlecenu postel 😀 Citim sa dobre, vladzem, len velmi priznaky porodu nemam. Vraj na spic prsta otvorene hrdlo a trosku skratene to tam je, no inac uzavrete. Tak uvidime... Myslim na vas, nech vam to dobre dopadne, zienky 😵

matka331
12. feb 2010

ahojtee....tak malickaaa mi spinkaaa .....blumka a davaju ti neake tabletky odbolesti???mala si spinal?moja mala je takaa zlatunkaa ona sa napapaaa prebalime trosku pokukaaa a spinkaa ja 3 hodinky aj v noci jekludnaaa ta ssa tesiim....olif a ty balis na siroko s dvoma plienkami?lebomne povedali v nemocnici len jednu plienku ...

zucana
12. feb 2010

ahoj rivatha a co ty nechces patrit do zabehnutej partie? ved porodom tu nekoncime 😉
suzon drzim palce!
a baby tak mala mala opat soplik a dokonca aj v hrdielku lebo ked odkychla tak jej vystreklo aj z pusinky...asi mame moc suchy vzduch zapinam v izbe zvlhcovac...odsala som sopliky a dala vodicku do nosteka snad jej to prejde dokelu same...nemusim s tym k lekarke zejo?

zucana
12. feb 2010

aviem ze ma strasne nalozene v plienke ale zaspala mi o 12tej a nechcem ju zobudit...snad to vydrzi... 😅

blumka
12. feb 2010

matka, prvy a druhy den mi dali infuzky a uz viac nebolo treba. vobec ma to neboli...

baby, poculi ste o tej malickej Biance Harmony?

zucana
12. feb 2010

co sa stalo?

zucana
12. feb 2010

uz viem...hrozne...dokelu uz tretie...

blumka
12. feb 2010

☹ ☹

olifcek
12. feb 2010

co sa stalo? ja neviem nic

zuci i my mame take...kvapkam a odsavam, zda sa, ze je lepsie od vcera ale ista si niesom...
volala som lekarke, takze netreba chodit, chytili sme nadchu, no

olifcek
12. feb 2010

aha, uz vie,m

blumka
12. feb 2010

zomrela ☹

martinaj
12. feb 2010

baby ja som dozehlila vsetko co som mala v postielke ulozene 😝 tak ma bolia krize......
suzon drzime palce 😵

olifcek
12. feb 2010

boze, mali sme my s olivkou stastie...

olifcek
12. feb 2010

a pekne priberala...chjo

olifcek
12. feb 2010

matka, detskelekarka mi dnes vravela, nech dam len pampersku a 1 latkovu plienku

blumka
12. feb 2010

babce kalciovu mast musim umyvat pred kojenim?

olifcek
12. feb 2010

blumi niektore ju nezmyvali

maminnka
12. feb 2010

zomrela? :( nemam si to ako precitat, FB mi nejako blbne... ach jaj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre