Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
12. feb 2010

lebo v pribalovom letaku sa nic nepise o tom, tak neviem...ale som teraz nezmyla a malicka tahala..tak neviem dufam, ze jej neuskodim

olifcek
12. feb 2010

mami ja som to citala na MK...daj do googla jej meno

blumka
12. feb 2010

mami, kukni do temy junn 2010

mmaarrttiinnaa
12. feb 2010

kočky mame dalšie babo sms od joanny :
ahooj Nina je na svete od 10.02.2010 . S mierami 3970 a 50 . Porod v pohode Zdravim vsetky .

blumka
12. feb 2010

gratulujeme joanna 😉

martinaj
12. feb 2010

joanna gratulujeme 🙂

lucia411
12. feb 2010

Blumi prave citam na krabicke ze kalciovu mast zmyvat netreba, lebo neskodi babätkam a nie je ani parfemovana....takze nezmyvat 😉

zucana
12. feb 2010

olif lenze ona sa narodila v nejakom 22tt ...takze sa ani neporovnavajte ....ale smutny pribeh...najprv prisla o dvojicky v 20tt a teraz o toto babenko....skoda ze otehotnela hned mesiac po strate prvych aj to mohlo zavazit....drzim jej palce a prajem vela sil je to hroza...
baby mne muz prave doniesol darcek na valentina a k narodeniu vikinky 😵
marti jej to je super ze malinka je taka dobrunka...aj nasa taka bola druhy tyzden 😀

deda
12. feb 2010

ahojte maminky,hlasim sa po porode mojho milovaneho Tomáška,včera nas pustili domou, nejak nebol čas sem napisať, tak len tak v skratke....v nedelu mi odtiekla voda o 23.10, išli sme do porodnice na prijem,spravili mi monitoring, mala som podla toho kontrakcie každych 6 min. ale nič ma nebolelo,čakali sme na doktorku ktora bola ešte pri druhom porode, ked prišla bolo asi 23:30 a pozrela ma bola som otvorena na 4cm,išli mi spraviť ultrazvuk, podla ktorého mal mať maly 3000g alebo 3100g, ale nemohla to zmerať presne lebo hlavička už kusok zostupila dolu,potom som začala citiť kontrkacie častejšie,išli sme aj s manželom na vzdycharen kde mi zasa odmerali ozvy a kontrakcie ktore boli už každe 3 min,tak som ich predychavala v sprche, vrela voda na kríže mi robila dobre,ked boli kontrakcie každu min, tak to už bola sila,ani som nevnimala okolie,a musela som isť zo sprchy von lebo mi ostalo na odpadnutie tak moj drahy mi daval studene obklady na hlavua krk, bol zlaty ako sa snažil mi pomoct, a potom mi pichli nejaku injekciu a zachvilku už som citila tlaky na konečnik a išli sme na sal na kozu,že ma pozru a hned mi kazali tlačiť, tak prvy krat som potlačila dobre, druhy krat som sa zle nadychla tak som zatlačila do hlavy,a dali mi dychať kyslik, potom som zatlačila 2 krat po sebe z celej sily na konečnik a maly bol vonku,a hned plakal ako pavijan, bol to ten najkrajši zvuk na svete, a potom nastalo to najhoršie a to šitie,maly ma roztrhal aj zvnutra aj zvonku, tak mam dosť štichou ale neva, stalo to za to.....potom som musela byť ešte 2hod na sale a manžel mi tlačil na brucho na maternicu ako mu ukazala sestrička, velmi mi pomohlo že bol pri mne od začiatku až do konca, vrele odporúčam účast partnera......ešte som zabudla že ma doma po prasnutí prehnalo a potom aj v porodnici 3x kym prišla doktorka na príjem,a na vzdycharni mi dali aj klistir, sice neviem načo ked už som bola vyprazdnena ale neva....

deda
12. feb 2010

a ešte mi odobrali pupočnikovu krv ktorú som darovala

martulanr
12. feb 2010

joanne gratulujeme 🙂

zucana
12. feb 2010

joane aj ja gratulujem a deda super porod...o kolkej si teda porodila?

mmaarrttiinnaa
12. feb 2010

vitajte doma deda a este raz blahozelam krasny je ten tvoj malicky 😉 nech vam robi len radost

blumka
12. feb 2010

deda, tak to si mala celkom rychly porod 😉

deda
12. feb 2010

porodila som 2:55, dakujem maminy a aj ja blahoželam všetkym novym maminkam .....

zucana
12. feb 2010

wau deda super...ja som mala zaciatok taky isty aj casovo ale porodila som 11:32 😅

mmaarrttiinnaa
12. feb 2010

super deda to bola rychlovka aj ja taku 😉 chcem

mmaarrttiinnaa
12. feb 2010

deda inak vas dost skoro pustili domov z nemocnice po 3 dnoch 😨

zucana
12. feb 2010

moja pokakana este stale spinka...
blumi kedy ides domkov?

matka331
12. feb 2010

blumi tak to je super ze ta neboli....mna tiez neze by ma velmi bolelo ale citim to a niekedy aj dost ale mam takee tabletky na bolest co mozem aj poca kojenia tak ked ma uz velmi bolii tak si daam ...joanaa a deda blahozelaaam vaam

olifcek
12. feb 2010

zuci saq ale aky darceeek?

stastie...ze sa mi zapal tak neskoro urobil, co oliv umoznilo pobudnut v brusku...a ano, je to smutny zivotny pribeh, fnuk

joaaan, jeeej, gratulujeeem, takmer obrik ako u janky

deda , ahoj maminka...

lenica81
12. feb 2010

joanne velke blahozelam, nech sa maju aj s babom co najlepsie... toho 10teho to bol ale nasup... 😀

deda, tak to ti teda zavidim ten porod... 😅 😀

zucana
12. feb 2010

olid dostala som retiazku s jednym diamantikom ako som si vysnivala k nauskam a snubnemu ... 😵 som ale necakala ze tofakt dostanem...
a este som sa nastvala a zajtra si kupim kabelku 😀

lenica81
12. feb 2010

ma skrabe v krku... 😒 je na to fakt ten spravny cas 😠 tak vylihujem a davam babske recepty... cesnaku mnoho... 😝 a caju... dufam, ze mi to rychlo prejde... 😔

blumka
12. feb 2010

matka, mna tak bolelo pri prvom...viac ako teraz, mna asi viac boli chrbat, co este musim chodit trosku v predklone a hlavne vtedy to zaboli ked vstavam z lahu do sedu a zo sedu do stoja ale ked chodim tak pohoda 😉
...dnes tu bol lekar co ma rezal (Suchanek) a sa zo mna smial ze ako si tu pobehujem...a vraj by som uz na piaty den mohla ist domov,lenze piaty je u mna nedela tak neviem, neviem...no ale uz je jedno..vydrzim..

lenica81
12. feb 2010

zuci... 😵 a preco nastvala... sak kabelky su nevyhnutnost... 😉 mas uz nieco konkretne vybrane...

selyma
12. feb 2010

Ahohjte babky. Tak co nove?
blahotelam joanne.
Inak, novinky z poradne. Som otvorena na 1 cm. CS 5. Asi to do pondelka nevydrzim. Tak to vyzera. A ked nepridem na poradnu, ze bude vediet, ze som porodila. To preto, lebo mam ist na interne. Asi tak. Tak stresujem. 😀 Ale sa tesim. A som neskutocne unavena. V noci som nic skoro nepospala. Boleli ma lonove kosti. Au. A prevalovala som sa stale s plnym mechurom.

olifcek
12. feb 2010

zuci, pozornyyyyy je ten Tvoj manzelik veru

daj link na kabelku, ak sa da vidiet...

blum aj v nedelu pustaju dom ... aj mna robil suchanek, ale s bulecovou 😵

blumka
12. feb 2010

olif, no tak to sa teda budem pytat domov...
mna rezal Suchanek s Rosakovou...a Suchanek zlaty, chodi sa na mna pozerat kazdy den 😉 vraj sa on stara len o svoje zazmluvnene pacientky, ale to nie je teda pravda...sme na dobrych lekarov natrafili 😵

baby, ja chodim cikat castejsie ako ked som bola tehu 😅 aj vela pijem sice, ale to som aj vtedy ale asi zo mna odchadza ta voda...ja som uz posledny den mala nohy ze mi skoro palce splyvali jeden do druheho 😀

maculik
12. feb 2010

zoska, to je super napad s tymi makovymi kolacikmi 😀 😀

nam dnes prisli foto, co bola v nemocke fotografka, tak sa tesim, mame taku 4fotovu kolaz, 1 ciernobiele foto a potom mensie kolaze pre oboch starych rodicov. Fotky su super, mozno tam pojdeme aj neskor vsetci styria a min.Adelku s Petkom dame pofotit 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre