Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
12. feb 2010

boli sme v obchode, tak preto som sa tak vyparila.

Ivka mne papier zo SP ešte neprišiel, ale korunky hej a to je pre mňa dôležitejšie 😵 a banku mám tatrabanku.

Joane gratulujem, hneď idem zaktualizovať tabulečku 😉

zucana
12. feb 2010

no baby nastvala lebo ta kabelka je velmo draha...je to LV taka velka aj na plienky 😀 ale som si povedala ze budem o chvilu bez materskej ze si to musim uzit .... 😕 vela som vahala ale ked nebude na chleba tak ju predam 😅

teuska
12. feb 2010

ahojte babenky 😅
Som stale 2v1 a tie strasne kontrakcie sa mi ukludnili. Ale bola som konecne dnes po dlhom case u kadernicky, tak uz mozem rofdit, uz sa ma maly nezlakne. 😀
Vcera mi dcera bozkavala brusko a maly ju tak silno kopol, sme sa smiali, ze este ani nevyliezol a uz ju bije 😅

mmaarrttiinnaa
12. feb 2010

teuska to sa stava aj nam ze vacsinou ked dcerka bozkava brusko a rozprava a s nim tak ju malicky kope ale teraz ked je uz taky velky tak to aj mna boli 😀

teuska
12. feb 2010

vidim Martinka, ze sa tiez este drzite. Aj ty mas maleho inac otoceneho, ci sa mylim?

zucana
12. feb 2010

jej teus 😀
baby som vadna ked idem vyhodit prachy za tu tasku?
a ozaj maju nam prist bymenit tie okna...vraj 3 hodky max a pouziju silikon....mam to dat spravit ked mame vikinku alebo najar?je to ale dost plesnove a aj preteka...

maculik
12. feb 2010

zuci, kup si, ved si zasluzis 😉
ja som tiez dostala min.tyz.nausnice s kamienkami a k tomu set na cokol.fondue, kt.zboznujem 😵
deda, super porod, a neboj, sitie preboli 🙂

zucana
12. feb 2010

maci 😉

mmaarrttiinnaa
12. feb 2010

ja som mala malickeho v priecnej polohe preto som bola aj v nemocnici uz mi chceli robit sekciu ale tolko som mu dohovarala ze chcem rodit prirodzene az sa umudril a v poslednej chvili sa otocil tak nas pustili domov aby sme cakali keby sa to samo zacne
neviem ci mi nepomohlo ze som v nemocnici 3 krat denne vybehla na 10 poschodie a naspat lekarka mi vravela ze som ho aj tym mohla rozhybat 😀

teuska
12. feb 2010

jej Macu asi pridem na cokoladove fondue, mnam 😝
Ja peciem prave Valentinsku karamelovu tortu, trosku predcasne, ale kedze sa dnes citim dobre, nebudem cakat do nedele. A nieco tu uz vonia, asi bezim 😅

maminnka
12. feb 2010

ahojte, mame nove babatko:

"Narodila som sa velmi expresne rychlo 12:35 hod. a volam sa Sabrina. Vazim 3500 g a mam 51 cm a tesim sa na vas"....

aj my sa tesime na Teba, Sabrinka a aj na Tvoju mamicku EWE!!!!

olifcek
12. feb 2010

dve smskyyy

suzon:
Volam sa Timea. narodila som sa dnes o 12:33, vazim 4100g, meriam 50cm. s mamickou sme v poriadku 🙂

mam aj fotku, kraaasne dievcatkoooo

druha sms:
ewe
Narodila som sa velmi expresne rychlo 12:35 a volam sa Sabrina. vazim 3500g a mam 51cm a tesim sa na vas.

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alex
12. feb 2010

jéééééééj vitaj Sabrinka! Ewe prajeme veľa zdravííííčka vám obom! 😵

olifcek
12. feb 2010

mami 😵

lenica81
12. feb 2010

takze dnes je toho pomenej co sa babatiek tyka...

ja sa chystam spravit medove rezy, ale platy si kupim, zas az tak hrrr do toho nie som... ale mam rada a moj muz ich zboznuje... inak v ikei maju nejaku special valentinsku marcipanovu tortu... joj, keby to tak daleko nebolo...

teus, neboj, nezlakol by sa...

inak, rano ked som bola na monitor, som sa pytala, ze ako to vyzera na antolskej a asistentka mi hovori, ze maju 5 boxov a vsetky su plne... a akurat sa 2 zienky pripravovali... takze to vyzera na full stav... 🙂 tak uvidime, ako dopadneme my... 😒

mmartina, takze schody... hm... ale na 10te by som to asi nezvladla... mne staci uz na 5te... 😀

zuci, co ja ti viem, co s tym oknom... ale ta plesen je u malej v izbicke... ked ano, tak by som to riesila a malu zatial presunula do spalne alebo tak... 😉 aby jej to nesadlo na plucka...

alex
12. feb 2010

a ďalšie vitaj pre Timejku! Samé krásne správičky 😵 Tiež obom kočkám veľa zdravíčka!

lenica81
12. feb 2010

no, pokym som dopisala moj liebesbrief, tak rovno 2 babatka tu mame...

ewe aj suzon s malymi veeeeeeeeeeeeeela zdravicka a mliecka... 😵

suzon, timea ma fajne miery... 😉

mmaarrttiinnaa
12. feb 2010

blahozelam ewe aj suzon 🙂
suzon mala je tiez pekny valibuk 😉

lenicka na 10te poschodie mame 222 schodov to som si spocitala krat3 to je dost a ani som potom nebola nejaka unavena

blumka
12. feb 2010

jeeej dalsi drobci...vitajte 😵

matesl
12. feb 2010

ahojte dievacata, co to tu citam 🙂 jej dalsie mimina

ja som bola dnes na poradni, stale zavreta ale krcok pokracuje v maknuti a postupnom skracovani...akurat som bola na CTG, nieco sa im nezdalo, tak mi natocili dalsi...ten vraj lepsie, ale v PO mam ist na kontrolny...ale neviem co s tym, nejak som uz nebola s Dr. potom, len to vyhodnotil...

tak som troskuu v strese, ze co sa deje...ale keby to bolo asi zle nepusti ma domov a necha ma tam na pozorovani... 😖

mmaarrttiinnaa
12. feb 2010

zuci plesen je pre male babo nebezpecna ja by som dala okna vymenit aj hned ved malu mozes dat na tu chvilu aj ku svokre

lenica81
12. feb 2010

matesl, kebyze nie je v poriadku, urcite si ta tam nechaju... neboj... pozoruj sa... teda maleho cinnost... a vy uz ste vybrali meno... nemas ho v pase a mne sa to tu vsetko uz pletie... 😅

zucana
12. feb 2010

jej dievky na svete gratulujem...my sachystame von ale jedli sme a grckali tak este cakame....idem kupit muzikovi na valentina nejake cokiny
a tie okna dam spravit..jedno je v chodbe a druhe vo vikinej izbe ale to nema az tak vela plesne

matesl
12. feb 2010

pisala som dr. sms ze ked bude moct, ze nech sa mi ozve lebo nebudem spat

tak mi volal, vraj sa to vola sindrom dutej zili, jak som lezala na chrbte tak sa mne znizil privod kyslika a tym aj malemu a ze jeden moment tak divoko zareagovat...tak pre to opakovali, chceli ma dar na bok, nech si neprilahnem tu tepnu ale potom nevedeli zachytit maleho...tak zas som lezala na chrbte...ale uz to bolo lepsie, ale skontroluje v pondelok este...
a ak by som mala pocit ze sa maly mece nejak neprirodzene, tak mu mam volat...aj v noci...ale ja lezim len na bokoch tak hadam uz to bude OK 😒

martinaj
12. feb 2010

ahojte, clovek si hodinku zdriemne a dalsi 2ja drobci na svete 😵
mamicky gratulujeme 😵 😵 😵

martinaj
12. feb 2010

mates vitaj, co ty tu dnes tak skoro? 😀

blumka
12. feb 2010

pridala som foto do albumu

matesl
12. feb 2010

dosla som od lekara teraz spat do prace, som tam bola od 10:30...vystala poradnu, potom monitor a potom opakovany monitor za 20 min...potoooom, som si kupila McDonald a teraz to tu bastim v praci...uz asi ani nic nejdem robit, len pockam draheho a pojdeme dom, tak ze vam napisem s plnou pusou 😉

lenica81
12. feb 2010

matesl dovolili z prace aj ist do nemocky... 😉 matesl, ja tiez nechapem, ze ked vedia, ze ked lezime na chrbte, tak si na tu zilu lahneme, aj tak nas nedaju do inej polohy... juj... a potom ta stresuju... 😔

blumi, mala je zlatunka...

inak garon a granado nejako absentuju dnes, ci... 😉

matesl
12. feb 2010

leni chcela som si upravit pas aja mesto tam dotukat ale nechcelo mi to prijat zmenu, asi to bude Riško, ak ho nezbadam a nebude sa mi hodit ine k nemu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre