Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
17. feb 2010

ahojte 🙂 .
gratulujem k novým februárčatkám 🙂 . A tehuľky šup-šup do pôrodnici 😉.
Garonka, no ty si si porodila 3 mesačné bábätko 😉 .

andrea2603
17. feb 2010

jeej, tak je ďalšia Nelka na svete? Granado gratulujem 🙂

andrea2603
17. feb 2010

dievčatá, koľkáteho vám chodí materská. Mne by mala prísť 1.krát za január teraz vo februári, len neviem kedy ju mám asi očakávať.

olifcek
17. feb 2010

adi mne prisla v piatok, tak ako aj inym babam..a vcera mi prislo aj tych cca 130eur z uradu prace, ako porodne...este vybavit ten prispevok po 28dnoch babatka mi treba

aaaaaa dochodkovy pilieeeer...manzelik toto nevybavoval, chi

deda
17. feb 2010

maminky gratulujem k novym bábätkám,nejak nemam čas sem pisať,jak na to pozeram rodia sa same velke deti...hodila som nove foto

andrea2603
17. feb 2010

olif, díky. Tak tu to asi niekde viazne 😒 , snáď sa dočkám.

blumka
17. feb 2010

jeeej..gratulujem novym babatkam a prajem maminkam vela mliecka a prespate noci 😀 😅

deda
17. feb 2010

ja som na materskej od 1.1.2010 a prišla včera

lenica81
17. feb 2010

caute kocky... gratulujem uz aj granado... nech sa s malou drzi a su zdravucke a spokojne... 😉

zosi, mala je zlatunka...

ja mam novy priznak, mi v noci kolostrum kvaplo... ale nic extra... ale to nemusi vobec nic znamenat, ziadne krce ma tentokrat nechytali... ach jaj, kedy to len pride... 😒 uz nas je tu fakt malinko... co cakame... ta tabulka je uz na prasknutie...
😀

katina2209
17. feb 2010

supi mne volala z cisla 0903533502

katina2209
17. feb 2010

andy mne prisla prva materska 12.2 🙂 gratulujem granado ake velke babo 🙂

mmaarrttiinnaa
17. feb 2010

andrejka ja som na materskej od 9.1. a este mi neprisla

gratulujem grando k Nelke 🙂

lenica81
17. feb 2010

ja od 8.1. a prisla min. piatok... zjavne si tam robia co chcu... 😉

katina2209
17. feb 2010

Zalezi aj od zamestnavatela kedy vam to odosle do socialnej poistovne

martinaj
17. feb 2010

granado gratulujeme 🙂

mmaarrttiinnaa
17. feb 2010

inak kočky bola tu dnes selyna nejak som si nevsimla

mmaarrttiinnaa
17. feb 2010

uz som ju aj premenovala selyma nie selyna

lenica81
17. feb 2010

este nie... ona ma termin zajtra ako ja... tak zeby to uz prislo... ale vcera velmi optimisticka nebola... 😅

mmaarrttiinnaa
17. feb 2010

lenicka uz som vam obom vcera povedala ze ja mam skor termin tak sa neobehovat 😀 😀 😀

ale vazne mam pocit ze mna obehnete vsetky je tu este niekto okrem janky myslim kto rodil po termine myslim ze asi nie tak ja budem dalsia ak do polnoci neporodim

lenica81
17. feb 2010

martina, uz sa to tu tak preriedilo, ze...

uz aby sme i my mali doma nase babatka... 😀

lenica81
17. feb 2010

ja sa nepredbehujem... ja cakam... ale niekedy neviem co so sebou... asi sa pojdem prejs, lebo ma tu picne... ale som leniva... 😅

martinaj
17. feb 2010

baby tak ja som sa naobedovala 🙂 robila som spenat po 100 rokoch 😝

lenica81
17. feb 2010

joj, my spenat dost pouzivame... hlavne robim spenatove halusky a na to syrovu omacku, ale aj paradajkova je supis... len ta farebna kombinacia je taka sialena... ale chutovo supis... 😵

martinaj
17. feb 2010

spenatove halusky? 🙂 mnam to moze byt super.... ako si ich robila leni? 😝

zuzulik
17. feb 2010

granado gratulujem, tiez poriadna slecinka, ziadne tintitko 😀 😵
baby ja som upiekla buchty a uz som skoro polovicu plechu zjedla 😀 😝 😀 a to som piekla pre manzela, ten nez pride domov, tak uz hadam nic nezostane 😀 😀

janielah
17. feb 2010

ahojky dievky 🙂

aj mne pisala granado, ale pozeram teda, ze uz viete novinku 🙂 🙂

zosi, malinka je na teba, uplne, aspon podla mna 😉 zlatulinka je, chudatko, aku modrinku tam ma, nech jej rychlo zmizne..

kati, mne vcera - presne siesty den - tiez vypadli dva stichy - nastastie, ĺebo som uz od bolesti chodit nevladala doslova, takze sa mi miernucko ulavilo...ale stale to nie je ziadna slava...

supi, ty ako? dari sa vam? co robi tvoja jazva? brusko sa zmensuje?

lenica81
17. feb 2010

ahoj jani, a ty ako s krpkou... poslucha... 😉

martinaj, ja robim spenatove halusky ako zemiakove, len namiesto zemiakov davam spenatovy pretlak... vajce, sol a muka, popr. ja davam oregano, ale to davam skoro do vsetkeho... 😀 a nahadzem halusky do vody... a k tomu syrovu omacku z bambina a cesnaku alebo z pretlaku alebo tych paradajok v konzerve... 😵

zuzulik, pecene buchty... mnami... 😵 nechaj muzovi aspon jeden riadok... 😀

janielah
17. feb 2010

Leni, 😀 ze aspoon jeden riadok 😀 smejem sa 😀

my s Krpkou vyborne, len to teda neschcem zahriaknut, ako si minule pisala o tej kamoske, co sa jej maly z nicoho nic zmenil zrazu...

Krpka je dobrulinka, papa a spinka, niekedy aj styri hodinky, v noci nie sme hore viac krat ako tri razy...takze jahoda pohoda 😉

a vcera sme sa prvy krat kupkali, ale s babickou samozrejme, lebo je to riadna veda teda, ako neublizíit babatku malinkemu a pritom Krpka - ako vsetci vieme - nie je az taka Krpka 😀

maculik
17. feb 2010

leni, mnam, to vyskusam aj ja, zda sa to jednoduche, ci nie? A muku tak od oka, aby bolo cesto polohuste alebo huste?
a gratulujem granado k Nelke 😵

zuzulik
17. feb 2010

leni, tie spenatove halusky mozu byt fajnucke, este som nerobila ...tiez vyskusam, mnaaam 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre