Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
19. feb 2010

jaj tak oki...lebo ten pijem na litre a dnes obzvlast 😉

blumka
19. feb 2010

zuci, ako pise olif aj z tvojho pitia a jedenia moze byt kako zafarbene..neznamena automaticky ze ked je zelena ze je hladna...a este aj ked je dlho v plienke tak zlta chyti inu farbu 😉

matesl
19. feb 2010

zuzulik,

takze v pondelok budeme 2 rodit? aspon nebudem sama...
a ten cisarak ti robia kvoli polohe baba?

matesl
19. feb 2010

leni, sely

a vy mate utorky iste? nejak neviem ci som nepostrehla alebo ste pisali, co som este nestihla pocitat

matka331
19. feb 2010

olif mozes kuknut uz som odfotila a dala do albumu ...

matka331
19. feb 2010

baby po sekcii uz si kremujete tu jazvu ?mam kontratubex z lekaarne aleenviemekdy si to uz mozemzacat natierat hmm???

blumka
19. feb 2010

matka, ja som planovala uz aj skor zacat, len vzdy na to zabudnem a potom sa mi uz nechce ist do kupelne po masticku..myslim ze uz mozme ..akurat ju treba drzat v suchu 😉 mozno uz dnes namastim 😀

zucana
19. feb 2010

jej mati vy uz mate nausky...to u nas tak skoro nehrozi tu je to tabu a muz je proti tak skoro...ale v lete asi prideme do IT s nauskami 😀

matka331
19. feb 2010

no super blumka tak uz zacnem aj ja mastit .....lebo uz sa mi tam zacina robit taka chrasticka.....a hlavne tam kde som mala tu hadicku zavedenu..a ty mas zositu tu jazvu ci si malatie pliesky?

blumka
19. feb 2010

podobny kociarik ako mate mame aj my...len v zelenom 😉 ..olif ta modra kombinacia je krasna 😵

blumka
19. feb 2010

mati, zositu som mala ale mne tu hadicku napr. nedavali 😉
zuci, z vlastnej skusenosti ti poviem, ze bud dajte nausnicky hned kym je malicka alebo az potom ked si bude sama chciet dat...my sme terezke dali v piatom mesiaci a bol to horor..vtedy som si povedala ze bud hned alebo nikdy

matka331
19. feb 2010

zuci my sme nasej malickej dali hned ked sme odchadzali domou z nemocnice a ani neplakala,,,,,,,,,,,,a vcera ked jej brali krv z prsteka tak sa ani nezobudila to take malicke deti citia bolest??

matka331
19. feb 2010

blumka no tak to je dobre ze si nemala tu hadicku ....lebo ja som nemala zosivane iba som mala tie pliesky ktore mi vybrali den predtym ako sommala ist domou aletu hadicku ked mi vyberali to tak bolelo ..bleee

olifcek
19. feb 2010

jaku hadicku si mala mati?

treba tu jazvu kremovat?

olifcek
19. feb 2010

ja tiez vravim, ze ja malej uska nejdem dat prepichnut, ze pojde mm a ja pockam doma...

lenica81
19. feb 2010

matesl, no, nie je to iste... skor to vidim na stredu, lebo v utorok mam poradnu a neviem, ci by ma hned v ten den poriesili...
a odisla mi zatka... uf... tak mozno to do toho utorka ani nestihnem... ale niekomu to odidla skoro a nic sa nedialo... 😒 ale muz sa potesil...

mati, mala je zlatucka...

ste sa vsetky dohodli na tie kociky... 😉 my mame takyto...

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

mati, ja som mala take pliesky aj s drenazou, ked mi robili slepak... za 3 roky sa mi to pekne vcuclo a je uplne hladucka a to som si ju nekremovala nicim... 😉

lenica81
19. feb 2010

to odidla... to je nejaky skriatok... niekomu odisla som chcela... 😔

alex
19. feb 2010

ahojte, takže ani dnes žiadna rodička, ako čítam. Môj svokor už včera rozprával, že podľa jeho výpočtov som už mala byť doma z pôrodnice, tak som mu povedala, že sa prepočítal...

olifcek
19. feb 2010

leni jo, krasny kociarik mate 😵

andrea2603
19. feb 2010

Olivke všetko naj k 2 mesiacom, a takisto aj Viki k 1 mesiacu. Moja Lele má dnes 5 rokov 🙂

My máme zase taký ukričaný večer,tak snáď keď potom už zaspí, tak bude dobrá noc.

Vidím,že preberáte naušnice. Ja ešte tiež neviem kedy sa na to odhodlám. Lenke prepichla lekárka veľmi dobre, čo sa týka miesta, najprv označila, potom som odsúhlasila a bolo. Tak dúfam že aj Livke to pekne trafí.

blumka
19. feb 2010

olif,mne v nemocke povedali ze ja mozem kremovat do bludu a aj tak sa mi to zle zrastie..proste ze tak sa mi hoja rany..ale skusim...ale je pravda ze mam teraz jazvu krajsiu ako tu prvu..mi ju Suchanek opravil 😀

blumka
19. feb 2010

andrejka, vsetko najlepsie Lele 😉

zuzulik
19. feb 2010

matesl : ano kvoli polohe KP , my ani nevieme ci to bude chlapcek alebo dievcatko, tak aby sa predislo koplikaciam...
ale inak nam to navrhol sam p.primar...
a ty to uz mas v pondelok iste???

ewelyne
19. feb 2010

Ahojte Babculky 😉

jaaaaj ti chlapi, nieco lieta luftom po celej Europe asi 😀

baby drzim palce .... uz sa to zasa rozbieha 😉

lenica, fiha,...uvidis, drz sa.

gratulka olivke a vikinke.

inak nausky, ja som pozerala ako malu polohujem na strany aby nemala vylezenu a deformovanu hlavku, ale peknu okruhlu.... tak by ju to tlacilo ako lezi na bokoch...... 😕

ani ja nespim v nausniciach, strasne ma to otlaca a take mimi... no chuda... 😕 neviem...
mne kamoska vravela, ze je aj dobre vraj ist dat nausky pichnut potom k akupunkturistke nejakej, aby minula
dolezite body a pichla len tam kde sa moze... 😕 tak rozmyslam ci neskor ked bude vacsia po roku, dvoch, troch 😅 .... neviem, ze mozno aj tam...

ewelyne
19. feb 2010

jou a fesi kary maju tie vase babatka 😉

ewelyne
19. feb 2010

a my zle, ani nejdem pisat...
mam pocit, ze sa to Simimu zhorsuje... a bojim furt o malinku...

alex
19. feb 2010

ewe a ty kedy zmeníš pas, však ti tam svieti 41tt 😅 😉

alex
19. feb 2010

Simimu skoré uzdravenie... chudáčik maličký, takéto patálie s chorobou.

zucana
19. feb 2010

vsetko naj lele 🙂
ewe juj snad bude lepsie ...
dakujeme za gratulaciu 😎
my uz hovorime aj gege...a chytame kade tade vecicky...aj dudel si vieme vybrat rucickou aj ked ho teda mame raz za den 😀

lenica81
19. feb 2010

juj... my tu mame tych oslavencov dnes veru vela... vsetkym vela zdravicka a nech sa maminky nemusia strachovat a stresovat... 😉 😀

ewe, radsej ani uz nejem, kebyze nieco... rano potom aj stol zjem... 😅

zuci, mala je sikovnica...

zuzulik a nemas aspon tusaka, co to bude... 😕 bude to teda prekvapko...

alex, davno si nedopisovala do tab, co... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre