Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
16. apr 2010

mne dnes pridu svokrovci, tak i ja planujem prechadzku... sa tesim, aj ked dost fuka...

olifcek
16. apr 2010

laxi ked zijem na stolicke, nech aspon nejaku radost zo zivota maaam x;)) jasne, okrem mojej uzasnej dcerky a skveleho mm...x;o)

leni nooooo, tiez breeee

maculik
16. apr 2010

matka hej, ja tam nedavam ziadny stuzovac ani nic, ona pekne stuhne, len to treba nechat cez noc v chladnicke, alebo aspon 6-8h.

laxity
16. apr 2010

len...veď to, že pofukuje, ale tie čo rodia v zime v novembri decembri, tiež musia chodiť von 🙂

olif...jasneé, ja si urobím v nedeľu radosť 🙂

olifcek
16. apr 2010

laxi my sme v decembriii narodeniii...a veru...ked sme museli do nemocky, bolo i -9 a my s kociarikom x;o(((( vtedy nebolo auticko k dispozicii...nastastie mi Oliv neprechladla ani nic x;o)

lenica81
16. apr 2010

inak baby, davate malym rukavicky...

maculik
16. apr 2010

leni, a ved je toho dost, co mozeme - daj zavarane marhule, broskyne al.ja jedavam aj mandarinky, jahody. alebo daj banan, len ten nie je stavnaty, tak ho poprekladaj este niecim inym. aj cucoriedky a maliny su tam vyborne.

matka331
16. apr 2010

hej sak sme jej chceli umyt zadocek pod sprchou ale zase spustila takyy krik ze konec....neni zvyknuta mzno keby som jej umyvala od zaciatku ritku pod vodou ta byy bolo dobree

laxity
16. apr 2010

leni...ja som dávala rukavičky,ale preto lebo malá mala soplíky a kašlík, ale už nedávam 🙂

laxity
16. apr 2010

olif... -9 no pekne a ja sa bojím ísť von, keď je chladnejšie...no ale už sa to počasie snáď umúdri 😀

lenica81
16. apr 2010

lebo ja nejako furt nevymaknem cas a nema ostrihane nechtiky... ked spi v kociari alebo manduce, tak to nehrozi, ale v postielke dnes musim... uz by sa mu aj francuzska manikura dala robit... 😖 😅
matka, tak ju pomaly naucte, ja v umyvadle pod tecucou vodou... aj ked sme kupat zacinali, tak protestoval, a teraz, keby necvakal zubami, tak je tam aj pol hodku... 😉 zvykne si, neboj a je to lepsie ako tie chemikaliami napustene utierky...

maculik
16. apr 2010

kocky, a na nohach ako strihate? u nas v spanku nehrozi, to by sa prebral, takze minule som sa pri tom riadne spotila, co tak kopal, ze som sa bala, ze mu prsty odstrihnem 😒

olifcek
16. apr 2010

macu ja ked Oliv papa abo haja x;O) ked papa, mozem robit, co chcem, nic ju nezaujima 😀 😀 na ruckach je uz zvyknuta, ale sem tam mi rucnu vezme a nozicka detto...ale casom snad bude uuuplne v pohode drzat a cakat x;o)

lienka2
16. apr 2010

tak baby, moje dieta sa konecne po dvoch mesiacoch prisalo na prsnik, a za dva dni mam take bolave bradavky ☹ zase zacinam od znova, po porode boli take zo zaciatku, dala som ich dokopy a teraz zase.. 😖 kojim ho s placom..

lenica81
16. apr 2010

lienka, ti nezavidim... ja som naposledy mala lopoty s kvasinkami a to tiez bola bolest... su velmi dobre tie vyrobky multi mum - biele krabicky s fialovym... na ragady... 😉

lenica81
16. apr 2010

macu, ja som zatial len 2x na nohach strihala, ale tiez som sa zapotila... 😔

zoska
16. apr 2010

caute 🙂
mala mi tu z nicoho nic sama zaspala a este sa aj usmieva 🙂
my vstavame kazdy den o 6tej 😖 ...napapa sa zaspi na mne na hodinku a potom je uz hore...to je taky ranny ritual
doobeda spi max 30min. a potom poobede v kociku taha 3-4hodiny

baby konecne mi prisla materska, ale pridavky nie 😠
dnes chcem zaniest ten papier na priplatok k prispevku, na urade su do tretej, takze musim splasit niekoho, kto mi mali pred uradom postrazi...
a ten prispevok pri narodeni este nedosiel...mm tam papiere zaniesol uz pred vyse mesiacom...ty kokos, na vsetko maju cas, ale ked mas ty zaplatit daco tak ta nahaju a pomaly exekutorom vyhrazaju 🙄

matka do tej torty idu kysle smotany 12%, nie slahackove...aby si sa nepomylila 😉
mama ju minule robila s marhulami kompotovymi a kiwi...mnam

mala ma posledne dni problemy s bruskom...ako nepouzivame nutriton tak kaka kazde 2dni, a kazde rano si odplace 2 hodiny
usmieva sa a zrazu strasny plac, ach jaj...furt sa cosi zle musia objavit...

garon dik za gratulku...aj ja blahozelam tebe a maminke k 2. výmesačiu 😀

sorry za dlhy prispevok, neviem kedy bude zase cas 😅

olifcek
16. apr 2010

zosi daj jej espumisan L 😉

zoska
16. apr 2010

olif
davam uz tyzden pred spanim ☹

zoska
16. apr 2010

no ona ked sa vykaka tyk to stoji za to 😀
andy ma inspirovala a minule som odfotila 😝 mm bol prec tak nech vidi, co sa tu deje...vsetko zdokumentujem 😀

olifcek
16. apr 2010

zosi, daj pred papou 😉

olifcek
16. apr 2010

zuci a ako malicka? este opuchnuta? maminku uz mas doma?

garonka
16. apr 2010

leni ja mam zrejme fakt prihoretu pediatričku ak nam kazala take robiť 😠

cukruska1920
16. apr 2010

Ahojte moje... pamatate si este na mna?ako sa maju babatka?? urcite rastu ako z vody

olifcek
16. apr 2010

cukru ale, ale, co to, co to? x;o)

GRATULUJEEEM A MOC DRZIM PRSTY

garonka
16. apr 2010

cukruška ja si ťa pamätam len z čítania príspevkov a ako si tu sem tam napisala 😉
ako sa ti darí? bruško rastie pomaličky?

garonka
16. apr 2010

olif čo si to fajne rano jedla? kolačiky take kokosove? ja som vyhnala mm kupiť tiramisu lebo ma šľahne že dnes mam žrací deň 😅

cukruska1920
16. apr 2010

oli...dakujem... v pondelok idem na sone tak uvidim ako drobcek rastie... v albume mam aj fotku z minuleho sona tak ak chces tak kuk

garon... no brusko neviem ci rastie.. mam slaninku tak to este nevidno ako keby som mala ploche brusko...ale gombik uz zapaty mat nemozem tak asi hej 🙂

zoska
16. apr 2010

ahoj cukrus 🙂
nedavno tu bola zusika, tak sme ta spominali 😉
ako sa drzis? vsetko v poriadku?

cukruska1920
16. apr 2010

zosi...ahoj... no zaciatky boli vseliake...v 6tt som zacala spinit tak som bola v nemocnici...po tyzdni mi to preslo ale nechali si ma tam este takze som tam bola 3 tyzdne... dufam ze uz bude vsetko v poriadku ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre