Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
30. apr 2010

leni co uz druhe ides mat??? 😀
aha tlstoska....saty jedine neprekakane po ranu...

laxity
30. apr 2010

ahojte baby

zuci...krásna je malinká, aj moja mala dnes vonku šatičky a legíny 🙂

a teraz má iba body s krátkym rukávikom a polodupky....neva?

skúsim pridať pár fotiek z krstín, len to dlho trvá 😠

zucana
30. apr 2010

cakam na fotkos 😉

lenica81
30. apr 2010

zuci, raz urcite... 😀 inak mas doma riadnu buchticku... 😉

moj spi na balkone, tak je trosku viac obleceny... ale ja som uz tiez na doma dala kratky rukav a dupky, laxi...

cukruska1920
30. apr 2010

Ahojte babulky.... 🙂

lenica81
30. apr 2010

ahoj cukrus, ako sa dari... 😉

andrea2603
30. apr 2010

ahoj cukruska, maš sa? vidím, že už 14tt ťaháš, tak len tak ďalej 😵

cukruska1920
30. apr 2010

mam pokazeny notebook tak teraz nechodim casto na net...teraz som u maminy v robote tak to vyuzivam...mam sa dobre, citim sa fajn...v utorok mam poradnu tak som zvedava...hadam bude vsetko v poriadku...a co vy? deticky posluchaju?

andrea2603
30. apr 2010

to je super a poradňa bude fajn, držím palce. A februárčatká poslúchajú 🙂 , že kočky ostatné?

hajdylca
30. apr 2010

uz sme aj doma, musela som ist dom, lebo prisiel na mna nenormalny hlad, az mi zle bolo 😔 a zdala sa mi hlupost skocit si zobrat len horalku, alebo nejake pecivo, ked som vcera do 22 varila, tak som sa napapala- doslova nazrala zakoncila to dvoma salkami kakaa a maly mi este hajka v kociku, zial balkony mame uzke tam by som ho nevytrepala...
blumik dakujem, moze to byt ta kyselina, lebo dost casto mu aj z ustociek taka vodicka ide, niekedy su tam "kusky" mliecka, ale nesmrdi to.... vonku i chvilku hucal, tak som ho zobrala na ruky dala mu dudel a pekne vysvetlila, ze mam len dve ruky, ze ho nemozem niest ked mame i kocik, a ze vsak je uz velky, nech si troska pospinka, aby ocko nemal problem ze som ho moc rozmaznala, dala som ho spat do kocika, zacal sa mracit, tak som mu deku co mal na sebe prehodila cez kocik, nech tam ma tmu a nesvieti mu slniecko a po pol hodinovej prechadzke hore-dole jednou ulicou (jedina kde nie su psy, uz boli smetiarikovia, nehucala tam miesacka ani ine nastroje) zaspinkal, potom sme sedeli pri cintorine, ja som si citala a on krasne spinkal.
jej blum a este k tomu hajaniu, viem, ze sa to u babeniek stale meni, ale clovek si na dobre tak rychlo zvyka, ze je to teraz sok, ked vstava kazdu hodinku, a ma taky uplny lahucky spanok- teda staci male zasuchnutie a je hore....

jani ja tiez neviem, ale podla mna sa to malinkej zapise len na krstny list to druhe meno, ak by si ho chcela i do rodneho, tak to musis ist isto na matriku...
myslite, ze mozme maleho pokrstit Branko ked v rodnom liste je Branislav?

hajdylca
30. apr 2010

ozaj zuci to si mala malinku zo sebou v kupelni? krasna inak je 😉

andrea2603
30. apr 2010

my sme krstili tak ako majú v rodnom liste.

zucana
30. apr 2010

jej cukrus supis daj potom vediet drzim palceky 😉

zucana
30. apr 2010

jj ja hajdy 😀 ty si podarena s tym papanim 🙂

hajdylca
30. apr 2010

cukrus ahoj 🙂 drzime palceky

ta deka co ma garon tak podobnu som videla tuuu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2502526&tab=7 neviem, ci ste tuto mysleli....

zucana
30. apr 2010

hajdy ty vies vsetko najst mas iny prehlad 😉

tatiana1985
30. apr 2010

🙂 februarcatka su naaajkrajsie miminka na svete 😀

hajdylca
30. apr 2010

ale no zuci, vsak sa budem cervenat 😀 este ze som sama doma, by si muz myslel, ze co sa skerim tolko do toho monitoru 😅

inak buduci rok mame predsa stretko v IT, ja si este pamatam ked si hovorila, ze nam navaris 😀

laxity
30. apr 2010

ide sa na to... 🙂

hajdylca
30. apr 2010

zuci alebo i lacnejsia verzia tej deky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6497832&tab=2

laxity
30. apr 2010

hajdy...my sme dokonca museli dať aj sväté meno...lebo Natália nie je svätá...tak sme krstili Natália Anna 🙂

laxity
30. apr 2010

a torty 🙂

laxity
30. apr 2010

keď je takto krásne vonku ako obliekate? ja som dala dnes iba body s dlhým a na to také akoby šatky, pančušky a na to legínky, čiapka a dečka taká tenká Emitex...stačí?

laxity
30. apr 2010

zuci...ty ju máš teraz tak oblečenú ako na foto? Koľko je u vás?

hajdylca
30. apr 2010

fuha no som zvedava co nam povedia 🙂
laxi u nas je par stupnov nad 20 a ja som drobcovi dala (moj muz povedal, ze su to leginy) ale take tenke gatky, ponozky, body s dlhym rukavom, tricko s dl.rukavom a dala som ho do takeho tepluckeho overalu- takeho akokeby dekoveho+ samozrejme ciapku, a vonku som ho zakryla takou tenkou dekou, ale kedze mi mrncal, tak som mu deku prehodila cez strechu a jeho ked zahajal som ho prikryla len obycajnou plienkou...

lenica81
30. apr 2010

laxi, mala nadherna... a tych tort by som si dala... 😵

blumka
30. apr 2010

caute kockyyy...nooo musite sa viac cinit nekosicanky, sme tu len tri ale ocividne davame konovi zabrat 😀 😀 😀

hajdy, ja viem, ze na dobre sa lahko zvyka, preto som rada ze Juli spi tak ako spi a budem sa tesit na zlepsovanie, keby mi uz teraz prespala noc tak by som bola sice rada ale trpla by som kedy sa to zhorsi 😀 😉

kuk

https://www.youtube.com/watch?v=m7M6OTtMW7I
lenica81
30. apr 2010

blumi... nadhera... 😵 😵 😵

Vilko sa opat nervacil, tak sup do manduce a uz je klud... 😅 moze byt, ze sa tak rychlo unavi... do hodinky od zobudenia...

olifcek
30. apr 2010

kukuuuuk....blumi, mala je podarenaaaaaaaaaaaaaaa....inak, my mame body s takym anjelikom, hehe 😵

moja oliv nam prekazila zmrzku i bagetu....kojila som ju v aide, chi....ale uz mala narok byt zla, ved uz nepapala dve a pol hodky takmer...ale kym sme do aidy dosli, iny cirkus robila, glg...i po kojeni...paz zaspinkala, tak sme sli na zmrzku blizko bydliska garon, nakolko mi aj bus zdrhol...no a oliv sa mi na zastavke zobudila, v buse este pohoda, ale po vystupeni cirkuuuus.....tak teraz papa a je pokojna,,,,

bagetu dame s gari inokedy, ale pojdeme rovno na nu a paq na prechadzku a paq dom, nech to stiham do cca dvoch hodiiiin, nech sa oliv nestresuje 😉

juj, ale fajne bolo...a Tobi aky velikyyy a fakt hovori, ci spieva? auuuuuuuuuuuuu 😵 😵

olifcek
30. apr 2010

zuci malinka je fakt buclatucke, juj, krasna je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre