Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
12. máj 2010

to sa deti ucia prevliekat snurku..je to nejaky obrazok a ma dzury v sebe a cez te dzury sa to akoze prevlieka..akoze sije..no neviem to inak vysvetlit

olifcek
12. máj 2010

blumi a to od akeho veku ma babo zvladnut? a jo, videla som takeee na nete uz

martinaj tssss....

lenica81
12. máj 2010

blum, ja mam tento...
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
natahuje sa...

blumka
12. máj 2010

olif, co ja viem...myslim ze tak 3-4 roky? chcem pre terezku, lebo ked vysivam, tak aj ona chce..tak nech zacne takto 😀

blumka
12. máj 2010

leni, dik...a ako dlho hraju tu melodiu?

selyma
12. máj 2010

Ahojte babky. Prsi, takze nesny den nic moc. Mala spinka na gauci, uvidim, ako jej to dlho vydrzi.
Aj my mame doma podobny kolotoc, stale ale len 9 €, taky plastovy. Hra asi minutku, ked dotiahnem do konca

garonka
12. máj 2010

aha martinka je tu 😵

blumi drahy tha čo už ocko platil ja som vyberala 😀 😀 Tobimu sa pači zatim 😀

olif hej ten mame na baterky, ešte i diaľkove k tomu je len z postele zapnem 😀 to asi zato taky predraženy značka Tinilove 😕

garonka
12. máj 2010

blum naš hra melodiu 20 min ale dnes som zaspala skorej ako kolotoč vypol a z postieľky rev tak som zapla a bolo ticho 😀

blumka
12. máj 2010

olif, ja uz som citala...aj o prikrmoch ma novy 😉
no budia sa mi princeznicky tak idem..olif hladaj, hladaj 😉

garonka
12. máj 2010

v Košicoch je slnečnoooo konečne

olif v piatok ste boli v galerke a aj v KIKU?

garonka
12. máj 2010

ja som zvedava kedy mi budeme prikrmovať lebo maleho doktorka je kus cvaknuta myslím, že ma moc zastarale praktiky 🙄

olifcek
12. máj 2010

gari jo, boli, oliv sme mali na rukach, inak vystrajala....vsetci sa za nami otacali...v kiku uz ale bola nekludna....tak len narychlo....hladala som leginy a nemali...

garonka
12. máj 2010

olif noa? je veľka kočica nebude v kočíku 😉
my sme šaškovali včera na prechadzke normalne na mňa kukali ako na krkavčiu mater ale vonku som i tak maleho nevybrala až u svokry lebo to chytil amok a ta furia ma odstrkla, že ona ho vezme lebo ja si ho užívam dosť ci pana ale tej som dala

martinaj
12. máj 2010

no my mame kolotoc este po Veronike
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
ale este sme ho Simonovi nenamontovali, este totiz stale nespi v postielke ale v kociku 😀

garonka
12. máj 2010

nam treba pyžamko 🙂

garonka
12. máj 2010

jej Matka ten je krasnyyyyyyyyyy 🙂

olifcek
12. máj 2010

boze...ja nevysivam, nepletiem...vzdy som sa s autickami hrala, vonku s chalani futbal, potom som len sportovala...chudacik oliv....blum potom ju poslem zaTebou na zenske prace, jo? 😀 😀

olifcek
12. máj 2010

veru, rozkosny je, Mati x;o)))

gari 😀

martinaj
12. máj 2010

hej je pekny len konecne musim odpratat veci z postielky a supnut Simona k Veronike do izby..... len kde nabrat energiu 😅
asi sa k tomu donutim teraz, ked je Verca prec... 🙄

jja
12. máj 2010

baby ako to robite ze ukladate dietky na nocny spanok okolo 8-9? ja ked neulozim do 6 tak potom je neskutocny problem.......normalne mi od 6 spi do rana do pol 5-5-pol6 ...kedy ako...samozrejme s prestavkami na papanie, od polnoci kazde dve hodinky a do polnoci asi raz...ale ako ju dat spat az o 8...co robite dovtedy?

blumka
12. máj 2010

jja, vymenim deti 😀

lenica81
12. máj 2010

jja, radsej skor ako neskor si myslim... 😉 nech sa poriadne vyspi, lebo potom iba nervaci... teda ten nas urcite... 😔

blumka
12. máj 2010

toto odporucam ako hracku...terezka sa s tym hrava asi od svojich 10 mesiacov.. 😉 len to nema origos zvery https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/mevi/lit...

jja
12. máj 2010

tak som nepochodila 🙂 😀 ale ano, je to lepsie ked si pekne pospinka, potom rano vstane vysmiata ako leco a v pohodicke 😎

garonka
12. máj 2010

jja haja v postieľke? naš Tobi ak spal s nami hajal celu noc ale odkedy je v postieľke vstava každe 4 hodinky ale vôbec neplače takže možno vstane i skôr ja sa zobudím na to že od hladu cmuľa prstíky 😅

garonka
12. máj 2010

a ozaj kde je zoska?
zuci sa bali, olif dava Olivke papať, blumi beha za Tete, katina varí, granado tu už nechodí 😀 a ostatne su asi vonku? 🙂

jja
12. máj 2010

len ja si nemozem nic naplanovat na poobedie,(napr. navstevu, alebo prechadzku do mesta, na nakupy) lebo ak sa mi to nahodou pretiahne tak ..problem... o 5 musime kupat, bez toho nezaspime...
dufam ze v lete ked uz bude o cosi vacsia, to uz bude lepsie 😉

jja
12. máj 2010

gari , ano v postielke...skusala som aj s nami, ale tiez sa budíevala na papanie, takze sme to nechali v postielke...Kajka ked sa budi na papanie necmula prstiky ale mlaska s ustockami..hlada prso a vydava take smiesne zvuky..stale sa na tom smejeme 🙂

olifcek
12. máj 2010

jja ja si nemozen naplanovat absolutne nic 😅

gari veru, prebalovaili sme a papame, bo von chcem iiist

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre